Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 179180181182183 272>
Korisnik
Poruka
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 09:09
Jutro, vidim da opet mačkarimo, kad smo kod toga ja sam noćas plakala jer sam sanjala da su ova moja dva sivkana otišla negdje.Confused
Bigi, ja sam čula za metodu sa novinama. Umjesto metle. Još jedino da si uzmem godišnji i organiziram sačekušu u kamenjaru.Wink
Hoya, jel ti bolje?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 09:11
Je, draga, i ja sam čila za metodu s novinama. Al ako ih hoćeš s novinama, moraš se SAGNUT. A znaš MM i bilo kakvu tjelesnu aktivnost. Jednostavno nespojivo!
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 09:13
Ma nemoj mi to govorit, jesi sigurna da baš nikakvu tjelesnu aktivnost???smile222

HOya, reci mm da kavu skuha jer imaš gošće!!LOL
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 09:17
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 09:37
Baš mi je lijepo jutro.
WL, je l' tako da se vidi da mi je bolje?
Budite tu, može i bez kave Wink , jer ako MM probudim vidjet će da sam sva mokra. Bila sam vani, skroz dolje i na obje noge.
Ja neznam za metodu sa novinama, ali znam zašto se WL prestrašila noćas. Mislila je da su sivkani došli kod mene smile206
 
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 09:41
Ostavila sam bigi bez riječi smile42

Vidi se da si bolje! Si opet u radioni bila?? Može i bez kave, ja  svoju popila dok sam te dočekala.LOL

Inače su moji sivkani potomci spidermana.
Penju se po fasadi i to vrlo vješto. Spavaju na gredi od terase, ispod krova. I zanimljivo, jedan od braće spidera ne voli kupovnu hranu, tj odbija  ju i pomirisat. Drugi pojede i za njega. Eto.Approve
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 09:44
Mene bez teksta? E, to još nikom nije uspjelo. Ma stavljam ostatak slika u svoje dvorište, a znaš da sam smotana ko sajla pa nemrem 2 stvari odjednom radit. I dosta smo ženi uzurpirale temu!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 09:50

Ma nisam bila u radioni, nego udavila sam vas sa slikama samo sa svoje terase pa sam po kiši išla slikati da ubijem monotoniju.

Poslije ću opet leći i praviti se da se čuvam LOLLOLLOL!
 
Taj drugi mačak će ti zato jesti miševe Big%20Smile (fuuuuj !)! Njega mugu ugostiti jer i njih imam na svakom koraku.
Ničeg se u životu ne bojim - samo miša smile107!
P.S. I mraka i grmljavine i visine i dubine smile156- i više ničega LOLLOL

Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 09:52
Hoya, pa iste smo! Meni su isto miševi jedini strah u životu. Panično ih se bojim! Ni na tv-u ih ne mogu vidjet!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 09:52
BM - ni mene nitko nije mogao zaustaviti pričati kad sam bila mlada kao ti, sad sam se umorila. Koja tišina u kući.
Zato mogu tipkati cijelo jutro smile217.
 
Meni je list od hrasta miš, a peteljka njegov rep. Svi ukućani me dolaze evakuirati iz podruma preko lista od hrasta LOLLOL
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 09:55
Joj, hoya, i ja volim tišinu. Pogotovo u trnucima kao što je ovaj, kad se sve tri moje nazovi princeze deru i svađaju na sav glas!
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 10:01
I meni je divno kad ovako tipkam i pričam u sebi, sve vrvi od komunikacije. Moji su se već naučili. LOL

P.S Ja sam nekad miševe sa rukama lovila u kukuružnjaku. Tada nisam znala da grizu. Uglavnom ne bojim ih se vani, al u kući ih ne mogu smisliti. Negdje oko Božića mi je jedan ušao kroz prozor u špajzu. Preselila sam cijelu špajzu u kuhinju, zajedno sa mišem. Jedva sam ga pronašla i sredila. Mogu samo reći da je poginuo od teške noge. smile176

Hoya draga, vrijeme je da nakeljiš koju sliku!!Wink
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 10:25

BM, nek se nauče boriti!

WL, svaka čast, ne mogu se zamisliti!
 
A sad evo zašto sam sišla niz stepenice! Uh, što radim - sve za vas! smile176
 
Ako se netko sijeća geometrije lako će izračunati koliko je palo kiše po m2 samo na balkonu. A daleko smo od Pule:
 
Moja bugica, tamnija. Smrzla je ove zime, a ovo cvate na ovogodišnjim granama:
Stara bugica:
Nakon 10 godina u vazi ovu će zimu provesti vani:
A sad red plavog, lila :
 
 
 
 
 
Pa šarenolisnog:
Pa prvi stanari zimskog postava moje terase:
 
I lantane koje ove godine, mislim, nisam baš slikala:
 
 
 
Baš sam našla dan za šetnju LOL
Hibi se jadan objesio. Toliko pupoljaka na njemu, hoće li uspjeti cvasti?
Moje prve dalije:
Pa ovaj ljepotan:
A njih uvijek slikam po kiši. Neznam zašto:
Jadničak, nisam ni znala da je još živahna:
Dok me nije bilo uspjela je i procvasti i ocvasti:
Njih ću probati držati u stanu. Malo eksperimentiramo, pa ćemo dogodine lako kupiti:
Vaza za pusti stol terase ove zime:
I na kraju, možda djeluje sumorno, ali mi svaki cvijetak, svaka bobica izmami osmjeh:
 
Tek sad vidim da se nevidi niti jedan cvijetak, ali - ima ih, i lijepi su mi i dragi jer su neumorni, jer ih nije omela ni silna kiša ni moja nebriga! 

 
 
 
 
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 10:32
Zadnja slika mi upste ne djeluje sumorno,vec predivno ,a plavo mi je
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 10:37
A vidi gio, dobro kaže Lantana da biserak svijetli u mraku, vidi iza gume!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 10:41
I kod tebe je padalo podosta! Nadamse da će nam opet sunce..........
Cvijeće ti je krasno iako si ti navodno bolesna i ne možeš njegovari ga!
Želim ti sreću sa bugicom koju namjeravaš pustiti vani preko zime............ne bih voljela da se smrzne!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 10:46
Bergi, ja nisam nikada ni gripu odležala više od 2 dana. Bila sam mirna dok nisam išla na previjanje i rekli mi da je sve super. E pa kad je sve super i ja sam super. Štake na klin i - idemo!
Pet punata na stoplau - sitnica ... koga to može zaustaviti LOL !
 
Možda nebi bugicu stavila van, ali mi je i ova vaza jako teška, znam da je puna korijenja, ako stavim veću neću je moći više nositi sa kata u podrum.
A u susjedstvu ih imaju vani pa ću i ja pokušati.
Čak sam jednu vidjela na Bregima - Veprincu na Učki - prekrila je cijelu terasu. Kako je opstala - bo ?
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 14:17
HOya sve je prekrasno ,al ova lantana sa šarenim listovima je mrak
Vidim ja da je tebi bolje čim si stavila nove slikice ,al bolje da se čuvaš
Kod nas kažu :  "Čuvaj se i Bog će te čuvati "
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 19:34
jao sto su mi lantane ljepe ona crvena i satiranih listova....:D i solanum ti jeprekrasan moj je zimus propao...:(
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 20:19
Draga hoya dobro da ti je bolje i da si nam stvila malo novih sličica.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 179180181182183 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,363 sekundi.