Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće u mome vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće u mome vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 180181182183184 312>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 09:49
Draga Milice, s obzirom da ti ne možeš jop rasiti vrt ti izgleda prekrasno, vidiš Bog nam dopušta da imamo povjerenje i u druge da će dobro napraviti ono što mi savršeno radimo, pohvale za tvog muža što ti pomaže. Hortenzija bijela se i meni jako sviđa, hibiskusi su ti lijepi, a prizor s vezova je pravi Slavonski, kako samo gizdavo izgleda.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 15:51
Draga Milice,BRAVO za tvog muža,uz dobru volju sve se lijepo napravi. Slakovi su predivni!
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 20:36
Smail,smile71Kaže se gdje Bog zatvori vrata, otvori prozor. Tako je i kod mene. Još nisam posve sigurna i ne smijem raditi teške stvari ali ide polako na bolje a moji mi puno pomažu. Što ne znaju , pitaju i tako na kraju ispadne dobro..... Hvala ti na lijepim riječima.....

LeoNata,smile71hvala ti na posjeti. Kaže MM što ja dajem "na velika zvona" to "malo" što mi je napravio oko biljaka. Nije to malo jer da mi nisu pomogli sada ne bih imala što obilaziti i veseliti se mojim  cvijetićima.......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 22:07
Milice draga, drago mi je da si bolje i da su se svi ukućani uključili da ti pomognu oko cvijeća, lijepo od njih. Velika smile79
Rijeka

Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2013 u 22:14
MiraK, smile71veselim se što te vidim u mome vrtu.  Dobro mi došla....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2013 u 01:03
Aaaaa, em je skroman! Clap Smile 

smile78
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2013 u 10:42
LeoNata,smile71
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2013 u 10:42
Jutros me pozdravio ovaj cvijetić.... Nitko sretniji od mene.......


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2013 u 20:24
Milice,bas mi je drago sto je makar negde nikao prkos jer si ga toliko zelela,ovaj hibi bastenski je prelep dve boje ma to je super....a zuti jednodnevniLOL preeedivan,ja svaki dan virim kad ce da se otvori,jagode ,ma svasta nesto lepog imas,bravosmile79
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2013 u 21:24
Pregledala sam sve zaostatke i oduševila se.Najprije Robinia hispida,pa hibiskusi,posebno žuti,pa Clematis....ma sve.Kao što je netko napisao,kao da kod tebe nije suša,sve je lijepo zeleno.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2013 u 21:55
Leona, smile71Dobro mi došla, kod mene u vrtu ima najviše trave ali ove godine je tako..... Hibiskus je zanimljiv jer taj jedan isti cvijet kad je procvao bio je roza a onda nakon dva dana poplavio. To je mala reznica  posađena u malu posudu i eto posrećilo mi se da već procvjetao. Nisam za sada ništa presađivala jer tko zna da li ima korjen jer često prije procvjetaju nego dobiju pravi korjen pa da mi ne propadne, bilo bi šteta. Jagode još cvjetaju pa svaki dan ima po koja jer ih nema puno.....

Camellia, smile71pozdravljam te u mome vrtu. Nisam puno novih biljaka sadila ove godine a ove što imam su za sada dobre. Polijevam ih svaki dan s malom kanticom, ne smijem teško nositi a to mi onda dođe kao šetnja od biljke do vode i tako puno puta...
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2013 u 09:45
Dragi moji, evo opet se dogodilo, samo su uskočili u kolica ...... jako se veselim.......





U kauf.........10,99 kn...... ima još i bijela boja...... Ovaj prvi je malo tamnija boja, kao trula višnja, nisam mogla dobiti pravu boju......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2013 u 12:45
prekrasni, popodne trčim u kaufland nadam se da će ih biti i u Brodu smile99
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2013 u 13:35
Nisu najavili u posljednjem letku pa sam se baš ugodno iznenadila......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2013 u 21:17
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Nešto mi je niklo,  oznaka izgubljena a ja zaboravila ( tko treba kreča, radi krečana?). Možda je to po strukturi i obliku lista lagerstroemija?


milice ovo bi mogla biti i lonicera
ali nije isključena ni lagerstroemija
 
onaj tvoj hibi .vidjela sam ga kod jedne žene.mladi cvijetovi su crveno-roza,a čim su stariji poplave.tako na jednoj biljci imaš i jedne i druge.vjerojatno je i tvoj takav
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2013 u 21:26
eto moram se oglasiti još jedan put.
postaješ žena od hibiskusa.ulov ti je fantastičan i jeftin.koliko samo truda treba da narastu.sad neka ti iskopaju dublju rupu,naliju vode i s njima u zemlju i imaš velike odrasle grmove..
 
moram ti priznati da je i meni jučer pobjegao jedan žuti cvijet hibiskusa.
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2013 u 21:39
Ajama, hvala ti na posjeti i na korisnoj informaciji. Na toj reznici hibiskusa je procvjetao samo taj jedan cvijet, to je mala reznica oko 20 cm. Poslije je cvijet poplavio i sada se polako suši a već je trajao nekoliko dana  roza a onda plav. Ako provjeta još koji vidjet ću kako će biti.
Hibiskusi posađeni jer danas je bio dan cvijeta po mjesečevom kalendaru. Imaju dosta pupova, nadam se da će se primiti a moje je da ih sada samo polijevam i prihranjujem ( s malom kanticom )......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2013 u 22:01
smile141
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2013 u 22:31
Niho,smile78
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2013 u 22:39
Jako lijepo,a hibiće si super povoljno kupila.Na godinu ti budu pravi grmoviClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 180181182183184 312>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.