Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 181182183184185 272>
Korisnik
Poruka
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 21:20
Da sam ja barem svoju podijelila i rasadila. Recimo da su ju mačke iskoristile kao čohalicu dok se nije osušila.Embarrassed
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 06:48

Ma, nisam ti ja, Lantana neka vrtlarica, ali sam morala tako raditi.

Sviđa mi se neka biljka, želim je imati, zamislim je u nekom niizu, krugu ... Dvorište preveliko. Nemam izbora - razdijeli i zamišljenu sliku čekaj godinu - dvije!
 
Waterlily, da nemaš tako lijepe mace rekla bi ti: Ne spominji mi ni "M".
Jučer je razbacala kamenje veličine šake (kojim sam zaštitila zemlju na kamenjaru) i izbacala još više biljki i zemlje. Grrrrrr - monstrum,  a ne mačak.
I imaš jednu malu PP.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 09:44
Hoyček, kako si mi, nogica buba ili manje buba i ide na bolje? Ares te i dalje dobro čuva?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 10:44
He, Anaida - Ares čuva praznu kuću. Radim - jedini način da mirujem ! Tu sjedim i ne mrdam ni milimetra!
 
Jedino se moram čuvati dok mi ne izvade šavove - još samo 2 tjedna hodanja na vrh prstiju. Štake su na klinu i taaakoooo ...... 
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 11:03
Veseli me da se tako brzo oporavljaš. Vrt je standardno lijep, ali krug od festuca je smile227
Tvoja biljčica lijepo napreduje i svaki put kad je pogledam sjetim se tebe. smile78
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 14:42
svratim kod tebe da vidim šta ima kad to jagoda namiguje
predivno ti je cvijeće
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 22:14
Hoya došla sam ti u posjetu,da vidim kako si?
 
A ti tako bolesna počela si raditi  
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 23:11
Hoya, pošto si počela raditi, boljevanje ti je koristilo jer ti je bolje, dok su štake okačene na klin ti skačeš na prstičima,  smile213, ma ti si prava velika cura!!!!

Slajdovi prekrasni, čarobni, a ja već i tu napravila početne korake, nečega imam godinama a nisam ni znala da tu spadaju a nešto-ne nešto nego brdo toga posadila danas, ma sadila sam i najmanji listić, čak prstima micala zemljicu da nešto slučajno ne istane na dnu kutije!!!!   I za divno čudo, pronađem komadić od nekih 5 milimetara  seduma-ogrlice!!!!  Natalija mi poslala 37 komada raznih biljčica, da 37!!!!!!  Natice,   veeellliiikkkaaaaasmile79!!!!!!!     A sada ZNAM ŠTO JE PICMOLJAK, ALI ZNAM I DA DONOSI PUNO VESELJA!!!!

 Ali ti Hoya imaš vrsta da ti pamet stane, ali nazive  NIKADA neću moći naučiti!!!!

Brzo se oporavi, čuvaj nožicu, čekamo još krasnih slikica!!!!!

smile173   Drži se doktorovih savjeta !!!!!       
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2010 u 20:46
Pozdrav hojice! Opet lijepe slikice kao i uvijek. Reci mi koja je ono biljka kaj ima lila cvjeteke ali nema latice skroz okolo nego samo malo više od pola, i kaj ti je ono za što kažeš da slikaš stalno na kiši žuti cvijet zatvoreni su valjda zbog kiše a listovi izgledaju kao od šafrana ili visibaba. Big%20smile
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 14:45
rauchen_smilie_91.gif  smilie_trink_225.gif  smilie_smoke_020.gif
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 14:58

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 22:04
Ženo draga šest stranica si napunila od kada me nije bilo. Psi, cvijeće, kiša u padelici, čega tu sve nema, oprosti ali sve je bilo letimično, a kad mi je pak Jagoda namignula u tvojoj temi nisam znala kud bi gledala. E pa lijepo je sve, već se vidi raskoš zimskog ugođaja koji si spremila, neka ti potraje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2010 u 22:05
ice_new_222.giffutter_smilie_218.gifsmilie_essen_186.gifsmilie_ga_002.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 16:41
Lijepi pozdrav svim posjetiocima mog vrta. Ja sam malo odsutna i tijelom i duhom smile68.
Ali evo me tu jer je MM tražio da ga pohvalim:
Svi koji ste dobili moje paketiće znajte da vam ih je baš on poslao LOLLOLLOL.
 
Evo i sad mi kaže da sam jedna buda... smile180, da sve moram reći ... i ....
U vrtu vlada predivan jesenski ugođaj, diše punim plućima, ali takve slike viđamo ove dane u svim vašim dvorištima pa ću vas je malo poštedjeti LOLLOLLOL.
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 17:14
nemoj nas postedjeti,samo ti slikaj
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 17:15
E, Hoya za mužasmile55a moram da se "pohvalim"da moj i nezna šta imam u vrtu sem ruža jer ih je on nabavioSmileAli isto draga za tebesmile79jer ideja je tvojaClap
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 17:37
Gio, ja se tješim da mi se neda (bolje nego da priznam da ne mogu LOL).
 
Jest vrijedan, milina, Miro, ideja i pakiranje, vaganje, ljepljenje maraka - moje djelo. Samo je odnio na poštu LOL.
Može ruku dati TM . Od kad je u našoj kućio svidjelo mu se biti DalmatinacLOL !
 
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 20:50
Draga  Hoya ,zahvaljujem se tebi ,a i TM za paket koji je stigao kod mene  smile78smile78smile78smile78smile78smile78smile78
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 21:43
TM veliko hvala na poslanom paketu!Tebi hvala jer si mu rekla šta treba raditi!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2010 u 12:53
A svima vama .
 
Danas sam malo u akciji. Šepuckam, sunce me izmamilo van, pokušavam nešto raditi.
Ovako još samo do ponedjeljka!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 181182183184185 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,441 sekundi.