Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 182183184185186 272>
Korisnik
Poruka
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2010 u 23:06
Slike na vidjelo.....nema štrajkanja.....moraš to podijeliti sa ostalima. Prelijep ti je vrt a da to ne učiniš. I ne pravdaj se da ne možeš, vidjeli smo kako skakućeš

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 08:04
LOL !
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 09:19

Jeste li za jednu šetnju mojim dvorištem? Sliku ovog dijela sigurno niste vidjeli LOL:

Preko dunjarica i maslina pogled na ošišane i pomlađene lavande i santoline:
Na samom ulazu pogled na moj zid žednjaka, našaeg čuvara ... (ako bolje pogledate, a bolje da ne gledate, vide se tragovi susjedovih ljubimaca - kultura narodu!)
Ovaj je pogled nešto ljepši. Utabana staza svih nas ukućana i Aresa ostala je bez trave. Da sijem novu? Ma ... bit će isto!
Joj što volim ovakve slike. nazire se lijep i sunčan dan:
pa malo u hladu
pa malo ulaznog dijela koje nikako ne mogu oformiti. Htjela bi cvatuće biljke, a nema dovoljno sunca pa je svega više nego cvijetića:
pa pogled na neki, nazovi otok i dio ispod hrpe kamena gdje mi se urušava i zemlja i kamen ...
Zato sam jučer, koliko mogu, pokušala premjestiti i rasporediti heuchere i hoste ovdje:
a niske, puzajuće sukulente ovdje. Sad boli kuk i kičma!
 
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 09:30
ugodna šetnja u urednom dvorištu!Tongue prava uživancija!Clap p o z z z
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 09:36
A kako bi bilo da vas ovih dana barem jednom poštedim sličica biserka? E - ne može:
Ehinacea ima stalno cvijetić, dva. Prvi put imam u dvorištu njen cvijet:
Ovdje se vidi najneuredniji kamenjar na CIF-u. Jučer malo posložen, zemlja pokrivena svim i svačim. Sutra će biti pola toga nabacano na zidu uz kuću (sreća, dobra dušica mi je poslala travu koja tjera mačke)
 
Onda malo krumpirka i kineskog šaša:
Sreća da sam vam htjela pokazati gauru pa sam vidjela da je kurika bolesna:
Imam i ja astere:
Pozna li netko od vas ovu biljku iza kamena. Ima sivkasti, baršunasti, bodljikavi list?  
 
Moja me draga felicija ponovo uveseljava:
 
 
Sad vidim tko još napada moje cvijeće. Na brzinu sam stavila cvijet bugenvilije da se vidi veličina:
 
Morti je netko za jedno osvježenje:
 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 09:44
Vilmač, nije uredno, trava je, ne pogažene nego satrana, izbjegavala sam slikati nered koliko sam mogla. Neki djelovi dvorišta me podsjećaju na njegovo nekadašnje najružnije izdanje.
Ove godine je tako - dogodine će valjda biti bolje!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 12:22
Prekrasno ti je u vrtu. Sve se lijepo popunjava i planirasmilie_girl_089.gif

Da sam prije vidjela ove slike sa Aresom, waigelu bi ti bacila kroz mali otvor na prozoru autasmilie_girl_349.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 12:30
Hoya, Hoya...pritajiš se i ne slikaš, a onda nam pokažeš ovu ljepotu. Meni su te slike jedna ljepša od druge. I zeleno i šareno i rascvjetano, prekrasno


Ova siva, bodljikava biljka - ne vidim baš dobro, da  nije artičoka?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 12:33
Smrcko, waigela je uredno posađena. Ukorjenjuje se kraj tvojih hortenzija.
 
I nemoj mi više reći da se bojiš Aresa. Kad se ne bojiš medvjeda u onim gustim, stravičnim šumama ... smile226.
 
A zaboravila sam pokazati tvoj aster. Evo slike sa balkona!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 12:38
E, draga Otok, da vidiš ono što nije slikano ...
Govorile su mi gošće nekidan da je možda artićoka.
Sad idem proguglati!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 12:43
Meni to liči na ovo, ovo je usred šume. Imam takav korov u vrtu, jako je invazivan i širi se korjenom. Ako je to korov miči što prije.

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 12:46
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

I nemoj mi više reći da se bojiš Aresa. Kad se ne bojiš medvjeda u onim gustim, stravičnim šumama ... smile226.
 


A čuj tvom Aresu sam vidjela zube, a dok ne sretnem medu "oči u oči" živim  u nadi da niti neću.Embarrassed
Nosim petarde i med sa sobom. A zamisli da tvom Aresu bacam petarde i dajem medLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 12:58
Ma moram slikat taj list. Sličan artičoki, sličan tvojoj biljci, a opet drugačiji!
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 17:42
uživala sam u šetnji tvojim vrtom, usput sam se osvježila narančinom, zamal nisam ugazila na puža, Ares mi je bio vodič, ja ga se ne bojim, volim pse
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 17:54
Joooj, antonija, danas cijeli dan mislm na tebe. MPK je u tvjoj blizini ...
Ti dođeš u moj vrt, a ja odmah pogled na tvoj avatar i ruseliju. Ako je dogodine budem imala - ti ćeš biti kriva Wink !
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 21:54
Eto opet ti nas udavila sa svojim sličicama, ( šala, šala, ) predivno mi je kod tebe, noviteti stariteti sve je doista prekrasno i cvjetno, a Ares sve čuva i nadgleda,
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 22:01
hoya svaka ti čast odusevljen sam.........smile227
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 22:02
Hoya prekrasno smile55
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 22:09
I ti to ne bi pokazala. I gdje je taj nered? Koliko sam imala prilike vidjeti uživo nisam nigdje primjetila nekakav nered......Ruseliju ne kupuj......

Sve moguće pohvale

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2010 u 22:36
Ideja sa živicom za obrub otoka jako mi se sviđa, i što se one padine tiće znam ja da tu nikad kraja taman središ ono pola padne, najlakše je kad je sve ravno. Lijepi su ti asteri i krumpirko Clap
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 182183184185186 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.