Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 183184185186187 243>
Korisnik
Poruka
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2010 u 08:06
prelijep mi je ovaj kaktus ili sukulent, neznam točno šta je, divan je!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 21:45
triša lijepo je k tebi navratiti!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 21:50
smile120
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 22:50
 Svaki put kad šetam tvojim vrtom, pomislim na onaj stih " Umrijet ću noćas od ljepota", i mogla bih umrijet  od ljepote tvog vrta.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2010 u 23:59
Setajuci tvojim vrtom nagledala sam se predivnih biljaka , da ih sad poimence ne nabrajam ! Sigurno cu doci opet !    smile55
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2010 u 11:03
Dragi moji pratim vas u ovo poluoblačno, polusunčano, promjenjivo jutro i mislim  si baš ste pravi prijatelji kad svraćate u moje dvorište po ovakvom vremenu.
Drugi puta zaobiđite dvorište, iako je to skoro nemoguće i ravno u kuću, napravit ćemo tulum - baš se veselim.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2010 u 22:07
Pa nije moguće da nema novih slikica.....Slike na vidjelo

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2010 u 23:46
lijepo da si stavila sliku crnoglavca u prirodi
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2010 u 23:56
smile79
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 15:45
Danas se ipak stidljivo pokazuje sunce, pa sam odlučila presaditi neke biljčice, a usput napraviti i nekoliko novih fotki.
 
Hoyine alstromerije okupane kišom još odoljevaju dana, kada će potpuno nestati do proljeća
 
 
Žuta ruža svojim cvjetom ukrasila kalistemon
 
 
Azaleja cvate već dugo..dugo
 
 
Neumorni cosmosi
 
 
junkus na novom mjestu
 
 
Ova zgodna biljčica, kojoj ne znam ime poklon sa "špancir kave" podsjeća me na dane provedene u Varaždinu
 
 
Plavi jastučac i penstemon barbatus zeleni kao da je već proljeće
 
 
Sve pomalo odlazi, ali pacifika ostaje
 
 
Slično je s ovom žutom margareticom, koja kad nije oštra zima cvjeta 12 mjeseci
 
 
Tamnoputi ofiopogon, ili tako nekako došao naravno od b.bee, raste polako ali sigurno, otporan na zimske "radosti"
 
 
Jasmin je sada ljepši nego ikad, no mora u zaštićeno područje
 
 
Ovaj djelić dvorišta i sada uveseljava šarnolisni bršljan, ali tu je i bergenija, perunike i lavanda
 
 
U ovom djelu dominira srebrni grmić senecio cineraria
 
 
Sada nekoliko slikica iz daljine (smješno je to reći za dvorište od 50 kvadrata)
 
 
 
 
 
 
 
 
Na kraju jedna nova kućna biljčica nepoznatog imena
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 16:24
Tonguekoji prekrasni kadrovi! dok ovo gledam duboko dišemShocked... prava terapija!smile60
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 16:28
ajoj! kod tebe Triša ko da je sred ljeta
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 17:39
evo mene ja opet šetala kroz tvoj lijepi vrt i ponovo se oduševila sve  je


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 18:52
Ajmeeee Trišice, ja sam već zaboravila kako izgleda cvijet u vrtu Confused a kod tebe još ljepota šarenih Clap!
Pogled na cosmos , margaretice,azaleje, cinije, pacifiku doslovno vraća u život od ovog jesensko-zimskog  mrtvila smile213!
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 19:17
E taj tulum nikako ne bih da propustim,zaslužila sam poziv kad sam po ovakvoj kišia bogami i snijegu preko puta mene na Igmanu  i Bjelašnici šetala po tvom vrtusmile65
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 19:34
Hvala dragi moji, da lijepo je živjeti u Primorju, jer se duže može uživati u čarima naših biljkica, ali kad vidim neke vaš biljke pod snijegom - stvarno nekad ima predivnih prizora.
 
Dođite mi opet.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 20:03
i dalje je predivno  u tebeClap
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 21:03
Velika prednost je za biljke što dugo mogu ostati vani a moje su skoro cijeli dan u polumraku.Jedva čekam proljeće.smile85
Valjda mi neće baš sve biti ovakve ali dosta propadne.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 21:07
Ti si danas vidjela sunce,a ja sad gledam mjesec,pa bi moglo biti i mraza,dugo ga nije bilo.Lijepa mi je tvoja žuta margareta,a i cosmosi ti još cvatu,od mojih više nema ni c.Tongue
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 23:20
Originalno poslano od člana Gute Fee Gute Fee napisao:

Setajuci tvojim vrtom nagledala sam se predivnih biljaka , da ih sad poimence ne nabrajam ! Sigurno cu doci opet !    smile55


Opet si MI draga FEE uzela riječ iz usta, neznam kaj mi je slađe, kutak s kaktusima, kutak s jasminom i ljubičastom ljepoticom, plava trava, crvena ljepotica, plava ljepotica, djetelina koja nezna da će uskoro Božić, UOSTALOM NIŠTA U TVOM VRTU NEZNA DA ĆE USKORO BOŽIĆ!!!!!!

u SVAKOM TVOM KUTKU DJELIĆ MALOG RAJA,A TVOJ MALI VRTIĆ- PRESLATKI RAJ!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 183184185186187 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.