Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 183184185186187 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2013 u 20:13
Tko čeka, taj dočeka! A načekali smo se! Grijeh je tako dugo ne pokazivati ovu ljepotu! smile178
No, dakle, ja moram priznati da nisam neki ljubitelj bodljikavaca, no tvoj ljubimac je svakako egzemplar vrijedan divljenja. Sve čestitke njemu i tebi koja si ga uspjela takvoga uzgojiti.

Za sve ostalo mogu samo izraziti svoje divljenje. Tako skladno i s ukusom raspoređeno - nešto što je ni u snu ne mogu postići čak ni da te doslovno kopiram! Smile
Hvala ti za podatak o gazanijama, sada sam naučila da ih zimi mogu pokušati sačuvati na zaštićenom mjestu.
Anemone su me oduševile i jedva čekam da procvatu one koje si nam poslala. Ma sve mi je prekrasno, a posebno mi se dopala zadnja slika i to zbog kompozicije trave, seduma i onih nižih biljčica.

Nadam se da uskoro stižu nove sličice kasnojesenskog izdanja tvog prekrasnog vrta!
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2013 u 22:49

Hvala ti na ovim slikama - baš sam uživala !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2013 u 18:42
ma draga da se ne ponavljam,samo mogu Cry kad vidim tvoj vrt a onda moj
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2013 u 21:50
Pedro mi je baš simpa  sa svojom cvjetnom frizurom. Moram priznati da sam na takvom dugonji očekivala neki veči cvijet.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2013 u 09:49
Free......ovu sliku grote koju si izdvojila je sigurno i za mene najljepša, pogotovo u jesenskom izdanju kad cvate dušica koja na njoj raste doslovno iz čistog kamena, na koju je vjerojatno vjetar godinama nanosio prašinu jer zemlja to sigurno nije.
Lewisiu sam imala u vazi i pokušala sam ju posaditi u vrt u natkriveno i zaštićeno ali nije prezimila tako da sam od nje odustalo a za degeniju..... e pa od nje baš ne znam ništa Embarrassed
Pozdravlja te senorita Pedrita....Hug

Ajama, Karli....hvala vam na pohvalama, uvijek ste mi dobro došle

Andina..... koliko pohvala Embarrassed, hvala ti, želim da anemone koje sam ti slala budu duplo ljepše i bogatije od mojih.
Za gazanije ti je provjeren podatak jer ja moje već treću sezonu tako vadim u vaze , prezime i onda ih u rano proljeće vraćam nazad u vrt...... svake sezone imam jednu vazu više Wink

Anastazija......Hug

Sarajka...... bez suza..... proljeće će brže nego mislimo a onda ja uživam u tvojim proljetnicama pogotovo tulipanima Hug

Carol.....Pedro je procvjetao nakon jako puno godina, sjećam se kad je napravio prvi cvijet, tata i ja smo očekivali neki spektakl, to je bilo ko kad očekuješ vjest iz rodilišta WinkLOL, nismo znali koliko traje cvijet, dali dan ili više , stalno smo bili na prozoru da nebi to  propustili ..... a onda..... on "muškarčina" a na vrhu mala trubica, onako žuto-bjelkasta, ništa posebno ali pčele su ludovale...Smile

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2013 u 00:08
O kako sam uživala u tvojim vrtnim ljepotama sad kad je u mom vrtu ledeno.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2013 u 00:53
 i jesenske slike s tvoje hacijende  predivneClap zbilja si prava majstorica
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2013 u 23:47
Uživala sam u ovoj jesenskoj šetnji hacijendom, toliko se sve razraslo, popunilo, a Pedro oduševljava svih. Jednom rječju prekrasno. Pozdrav tebi i obitelji smile79
život je more
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2013 u 01:11
Trazim rijeci da izrazim divljenje za tvoju hacijendu !
Imala sam ju priliku vidjeti u zivo i za to sam ti zahvalna !

Draga moja Korijenko , zelim nam jos puno puno takvih slikica !
Imam zeleni palcic ali opet ne takav kao ti !

PS Lijepi pozdrav tvojoj Family .    
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2014 u 21:20
Kakva divna jesen na tvojoj hacijendi smile141
Volela bih videti i zimsko izdanje tvog prelepog vrta...sigurno se ima šta videtiWinksmile78 
The impossible is often the untried.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2014 u 13:56
I ja stigla s namjerom da se divim tvojim zimskim slikicam !!  AAHHH......pričekat ću još malo !!

I naravno pozdravčiće ostavljam !!  smile188
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2014 u 10:21
oooo drage moje cure Hug imam konačno malo slika ali ne zimskih je ova zima je sve samo ne zima. To su slike kasne jeseni slikane krajem novembra.
Nadam se da će vam uljepšati ovaj kod nas kišni a negdje i snježni dan
Još uvijek imam viseće pelargonije na balkonu a imaju i poneki cvijetić, možda čak i opstanu za proljeće, moram ih konačno spremiti u garažu i ošišati.








Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2014 u 10:24
Imala sam dva drvca krcata mandarinkama, a kako su bile velike i slatke, koricu sam upotrebljavala za u božićne kolače kao kandirano voće




Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2014 u 10:26
Crveni i bijeli biserak








Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2014 u 10:28
Prunus KANZAN - bila je predivna u kasnu jesen, treba posaditi još koju Wink






Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2014 u 10:32
Iz vrta kruga......
Neki sam dan sve porezala i trave i sedume , pacifike i santoline........narcisi su već svi vani a neki su i u pupovima












Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2014 u 10:37
E, da nisam se pohvalila da je ovo na prvoj slici u sredini kruga novo posađeni
Carataegus laevigata "Paul Scarlet"
Još jedan čeka proljeće da zauzme jedno lijepo mijesto u vrtu
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2014 u 10:39
A sad malo tradicionalnih PANORAMIKA Wink









Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2014 u 10:43






Sljedeće javljanje bit će sigurno s proljetnim slikama, već ih imam nekoliko.....Smile pozdrav !!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2014 u 10:43
prekrasne slike,
uspjela si mi uljepšati ovaj dan dok se nebom vuku oblaci puni snijega.
šteta što to ne činiš češče!

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 183184185186187 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,309 sekundi.