Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 183184185186187 272>
Korisnik
Poruka
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 00:07
 Predivne slike predivnog vrta . Bio mi je pravi užitak prošetati njime i usput sresti moćnog Aresa u njegovom carstvu. 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 01:29
Draga Hoya , sarenilo boja me je opilo ! Predivno !     smile55
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 07:40
Smail, panda, anči, Lantana, tikvić, Gute Fee u biti sam zadovoljna jer nas već godinu dana stalno nešto koči.
Stojim na terasi i gledam: i to, i to i to bi trebalo ... i samo stojim.
 
Ali, sinoć sam sa MM pričala, tješila sam i sebe i njega. Treba nam samo jedan vikend, akcija svih nas ukućana i to "to" bit će uredno.
i mi smo, recimo, na neki način spremni za zimu!
 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 08:09
Hoya vrt je ...Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up
Koliko boja.....Prekrasno!Clap
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 22:51
Draga hoya da li je kod tebe vikend akcija krenula ili čeka proljeće.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 23:03
lijepo je kod tebesmile57
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2010 u 23:06
U podne ni žive duše ispred kućeSmile

Kažem MM danas " Vidi kako im je lijep zid", a on meni da je vidio maistora sa tvoji mužem. Ono je klesano i oblikovano kamenje, ili nije?

Dobro naš neće biti tako lijep ( moram naći opravdanjeLOL) , ali bit će to poljski suhozid ( sa mrvicom betona) i treba biti malo neuredansmiley4392.gif

Zid je prva ligaThumbs%20Up
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 08:08
da znas da mi je setnja prijala
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 08:16
gdje je bila TPK? Nadam se da joj je bilo lijepo!Thumbs%20Up
Sa koraljom( ruselijom) ne možeš pogriješiti, samo je nabavi!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 16:43
Bako, ima boja, ali i - bit će boje. Jučer sam te kopirala. Kupila sam puuuuno maćuhica!
 
Drenova, hvala. Nisam dugo bila kod tebe. Ne stignem vas više pratiti. Puno nas je, ali vidim da ti je tema često aktivna. Doći ću!
 
Smrcko, bila sam u Senju, a Bau-bau je uz put. Malo sam navratila Wink!
Uh, da vidiš kako su MM narasle uši kad sam mu spomenula majstora! Kaže on: Sam svoj majstor!
Kamen nije klesan, to je onaj sa one odvratne hrpetine! Vidiš kako se dobro uklopio!
 
Gio, da znaš da si mi bila draga gošća Thumbs%20Up !
 
antonija, bila je u Dubrovniku, prošla kraj tebe, produžila za Crnu goru, pa u Makedonija i na kraju Albanija. Takv je život turističkih radnika Smile!
 
Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 16:58
lijepa mi je ona plava travaClap
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 17:00
Moram vam pohvaliti MM. Prvi put je radio s kamenom. Početak zida je nasumce nabacan kamen (na kraju radova, po noći kad smo trebali potrošiti maltu). Točno se vidi kako je posao odmicao da je zid sve ljepše slagan.
Ovdje se vidi novi dio asfalta. Jedno jutro su jednostavno bagerom skratili teren i proširili cestu! Nije bilo ograđeno - i ...
 
Moje maćuhice; Žute su u pupoljcima:
(12 kom 22.70 kn)
 
i nova polica (lanjska je smiješno malena). Ljepše biste vidjeli da mi tko ima oprati stakla LOL
Mislim da sam ih spremila zadnji čas jer je jutros bilo u mojoj blizini mraza.
Danas sam primjetila uši na nekima. Prostor između zavjese i stakla pošpricala sam Raidom. Pa ko živ - ko mrtav, a ja se baš ne osijećam dobro - LOLLOL! Smrdi, smrdi ....
 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 17:07
Drenova, jednom kad odlučiš doći na kavu (a i ja kad odlučim)  podsjeti me na sivu travu!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 19:58
Bravo za TMClap
Lijepe maćuhice si kupila,ali samo12?Thumbs%20Down
Dobra polica za kaktuseTongue
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 21:17
Clap za zid, samo hoće li to biti malo mačuhica LOL
život je more
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 21:50
Joj tvoj vrt sa svih strana je lipsmile93Cvjetni grmovi okruženi lavandom i santolinom i kamenjar tvoj mi je lip jer djeluje prirodnoThumbs%20UpKameni zid je za svaku pohvalusmile55
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 22:01
E, bolje ti je.........Clap Vidim po slikama i elanu!
Hvala što si nam poslikala svoje carstvo.......zaista je grijeh držati to samo za sebe!
Pohvala i TM za zid............kad nešto radiš s ljubavlju rezultat nikad ne izostane!smile141
Od svih sličica izdvojila bih ovu-........ jer mi je ova kombinacija sive trave i kamenčića (oblutaka) jako lijepa i efektna!
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 23:14
Krasne slikice okučnice! Hoya ja ti isto mislim kao smrcko da ti je ono sivkasto bodljikavo korov, probaj ga presaditi, ako nisi sigurna, u neku teglu pa ćeš vidjeti što je  LOL   ClapClapClap
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 23:27
Zid je superClap. Dobar ulovThumbs%20Up

Kad sam vidjela da si sklonila biljčice i ja sam svoje bar prekrila da noćas ne smrznu.Embarrassed

A ja sam u svoju plavu travu naprosto zaljubljena, to će mi biti osnova dekoracije cijeloga vrta. Moj vrt će biti Festuca Garden, hvala na malom pelciću koji se raširio od prošlog proljeća svugjdesmilie_girl_087.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 23:55
Mali kaktus, Lantana - samo 12 kom jer sam ušla u trgovački centar i bez košare i bez kolica. Dobro da jesam! LOLLOLLOL
 
Miro, ograde od santoline i lavande - silom prilika. Ja bi tu zidala mali zid, ali ... 
 
Bergenija - svaki dan sve bolje. Valjda sutra riješim taj problem.
Oni kamenčići su zaštita za još jedan red meni jako drage trave. Na tom dijelu raste dihondra (mješana sa korovom) koja mi se stalno sapliće među mlade sadnice.
 
sunceee, sutra vadim korov!
 
smrcko, Festuca Garden, Aleja hortenzija. Ili reduciraj biljke ili kupi i preostali teren LOLLOLLOL 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 183184185186187 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.