Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 185186187188189 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 23:52
Crvena ruža, bijeli zid, stari bijeli ormari s mrežastim vratnicama i ukrasnim posudama s cvijećem - ma slika za katalog.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 00:00
Blago onoj Njemici. Sjedi i uživo gleda ovo bogatstvo!
Kad si nam slala sjeme ove zime ja sam si odvojila lantane i "nešto" u vrećicu od šećera. I posijala. lantane mislim da se naziru, a ono "nešto je niklo i sad molim Boga da je to ona žuta kamenjarka. Sjećaš li se da li si nam slala njeno sjeme?
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 00:22
Kakve prekrasne nove sličice biljakasmile227

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 00:39
kod tebe cvjeta,to je ludilo ljudi moji..moram fektati da mi pošalješ onog don Juana na pp pogodila me Amorova strijela
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 01:25
Lantana predivni prizori rascvalih biljaka...Ruže, lampići, kamenjarke, ostići, klematis, felicia ne znam što je ljepše....smile141
sutra je novi dan
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 08:02
Ženo što ti je , kako može gledanje tvojeg carstva ikome dosaditi?! Ja bih samo da je toga više, pa odmorim se gledajući tvoje cveteke a još pritom ako u kadar uleti i nešto od onog silnog kamena i uradaka po tvom vrtu (valjda) gospon Lantana doživljaj je potpun Hug!I što sad da izdvojim Confused?! Niš, jedino mogu reći da je meni passiflora tek krenula listati a ostići još čekaju da se presade.I vjerovatno nikad neće izgledati kao kod tebe kad se čudo dogodi LOL .Tek toliko o prednostima života na tvom zlatnom otoku Big%20smile.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 10:17
ruža je definitivno mrak izuzetna je..ma krasno je i ostalo cvijeće Thumbs%20Up al oprosti onaj kutak za sijedit sa mačkadurima si izvrsno složila... 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 10:26
smile227predivan klematis, pasiflora, ruža ostići....znam da se ponavljam ali tvoj vrt je san snova smile120

nikad nam neće dosaditi samo nas obasipaj slikama da možemo guštati
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 10:55
Draga lantana opet se ponavaljam, ali ovo je raj.
Najbolje mi je kada sam pročitala da moraš cvijeće staviti pod kontrolu, jer se neobuzdano širi, a ja jadna sretna kada ugledam novi list. Smile
 
I da za onu ružu... kako si je samo tako uspjela zapelcati???
Meni to jednostavno ne ide i gotovo....
 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 23:43
Mira kao si ovo lijepo napisala, baš ti hvala

Otok baš si me nasmijala LOL, a da nas dvije idemo zajedno na odvikavanje, mislim od pušenja Wink

Lucy, hvala ti, ovaj stari ormarić čeka već dugo da ga renoviram, ja bi nešto shabby chic, ali nemam baš vremena, i neznam hoće li mi uspjeti kako sam zamislila.

Hoya dobro si rekla da Njemica uživa, cjeli dan se sunča na terasi i čeka da ja dođem doma i da pričam s njom, a meni se u 17 sati već ne priča ni sama sobom. Može biti da je ona žuta jer sam svima slala, a Stefi je rekla da su njoj niknule.

Lora, Mari, Jagoda, Bromelija smile79

Ivna zato kod mene nikad neće neke biljke kao kod vas, to je priroda tako napravila, ali ipak mi nju malo zeznemo tu i tamo Wink

Duda ja sam kupila prije par godina malu sadnicu oko 13 kn u Konz..., i evo je već tri metra, ona mlada mi se lako zakorijenila, ja sam se iznenadila. Maškadur mi kažemo mušker, eto vidiš kako je bogat naš jezik raznim dijalektima, drago mi je da ti se sviđa imamo sličan ukus Wink

Proljeće, kod mene treba saditi na jesen i onda mi se sve primi, ali na proljeće je već kasno. Čitala sam kako je Shasha tako napravila i evo uspjelo je, ni sama neznam kako..., napravit ću stablašicu, ako uspijem LOL

Opet moram na usavršavanje, idem u Brela dva dana pa ću malo slikati makarsku rivijeru, ako budemo imali vremena, a do tada evo još par slika iz mog vrta

Njemaca nema doma, pa mogu slikati


Kadulja u punom cvat pokraj majčine dušice


... toliko su narasle da su se spojile


žute perunike još cvatu




jasmin je zamirisao cijeli vrt


... bijeli ostić je dobio društvo


... i na kraju evo i bijelih ruža




i jedna za Stefi





život je more
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 00:11
Bijela ruža je posebna, prava ljepotica. A moram priznati da me pomalo zarazuješ ostićima. Tek sam u tvom vrtu vidjela da su prekrasni, a do sada nisam kupila niti jedan. 
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 00:16
lijep vrt i prekrasno cvijeće..neko od toga imam ( jasmin, ostići, pokoja ruža) pa je lakše i zamisliti ljepotu sa ovih slika...
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 07:54
Ajmeee lipote, blago Njemcima-pa ne moraju se s terase ni micati, ja ne bih baš previše Wink, kakvo sunčanje, okupaš se i bjež na terasu LOL. Jednom rječju: r a j   na zemlji smile141
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 08:37
Hvala ti na predivnim slikama, ti sa svojim vrtom nemožeš dosaditi.. Jasmin mi je sve do ovdje zamirišao..
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 09:11
Ajmeeeeeee, divote i ljepote....a lamprantus smile39!!!! Njega sam čekala cijelu zimu da ti procvate. Prelijepo mi je to. Procvao ti Piilu!!!! E nek ti je, baš mi je drago, a mogu se i ja pridružiti tebi i Otok u razgledavanju vrta, samo ak može bez odvikavanja.....LOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 10:29
Za sve ružesmile79i njihov pomladak, kakav bi to ugođaj bio bez ruža.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 12:27
smile196-ne može biti bolje  sve ljepše od ljepšegsmile139
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 15:04
koje li ljepotesmile71
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 15:10
kod tebe je lijepo, ljepše i najljepše smile93
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 15:23
Ja mislim da kad ti dođu gosti potpuno zaborave na more od ove silne ljepote u tvom vrtu  Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 185186187188189 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.