Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 185186187188189 272>
Korisnik
Poruka
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2010 u 19:53
Nisam stizala ovih dana pregledati sve vrtove, ti i TM opet u akciji, bit će znači novi zid, a i novih vaza, jedva čekam da napraviš vaze pa nam poslikaš, mogla bi i biznis otvoriti.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2010 u 00:30
Hoya evo me i kod tebe, nakon dugo vremena. Vidim puno noviteta, tako da ću morati navratiti...Lijepi je zid napravio tm, svaka čast baš je pravi vrijednica...Krenula si u seobu sukulenata i kaktusa u kuću, dok ja još o tome ne razmišljam dok stvarno ne zahladi. Žao mi je biljaka neka još neko vrijeme upijaju dragocjene sunčeve zrake....smile78
sutra je novi dan
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2010 u 06:56
Miro, nakon sušenja posuda isprobala sam njihovu poroznost. Bila sam skeptična zbog papira u smjesi. Vjeruj mi - nakon što su cijelog dana do vrha bile napunjene vodom nisu niti kap propustile. Zato mislim da neće ni od leda pucati. Ja radim dalje.
Ovih sam dana radila prstene, obruče. Njih trebam da označim mjesta gdje su hoste, hechere, kameleon ... Svake zime i proljeća kod kopanja nešto uništim. Ovako će mi ta mjesta biti označena.
 
Antonija, susjed nije pričalica nego lik koji ima pogled razbojnika, koji ... koji - duga priča!
Samo da ti javim da gladiole stoje u pupoljku i danas. Mislim da neće procvasti ove godine LOL
 
Anaida, nešto mi se zadnje vrijeme šeta plažom LOLLOLLOL Uh taj šljunak!
 
R.Saro, hvala na pohvalama. Znaš i sama da mi je dvorište preveliko. Santoline, lavande, redovi i krugovi moraju malo ubiti tu monotoniju.
A feliciju sam lani izgubila. Ove zime ide na posebnu njegu Wink
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2010 u 07:05
Smail, stalno radim vaze, a moja kolekcija vaza je uvijek jednako velika. Ove prve podijelila sam dragim osobama, a još sam mnoge namijenila za poklanjanje!
 
Jagoda, hvala na pohvalama. MM je ponosan! Možda sam ja uranila sa spremanjem sukulenata, ali - lani su bili u kući na istom mjestu, bilo im je dobro. Nisam ništa htjela prepustiti slučaju!
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2010 u 08:13
uf, šteta za gladiole, vjerovatno im je hladno pa neće procvasti!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 07:49
Miro, evo vidi, prve u upotrebi. Nisu toliko bijele - slikano je sa blicom pa bliješte:
Ova je puna korijenkovih bodljikavaca:
U ovo je moj ljubimac i u ovo ga doba najviše gledam:
Pa mu se približim LOL:
Oni koji znaju kako rodi moja kruška shvatit će koliko ih je mladi gospodin pojeo kad kažem: Pola nama pola njemu dajem ...
Ostala je zadnja. Čeka da padne:
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 08:37
Bravo za vrijedne ruke koje stvaraju posude za lijepo cvijeće! Šaš je zaista ljepotan jeseni, kao i sve travice - a Ares je vitki ljepotan vrta! Koje nogeee!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 09:29
Tongueprekrasne posude,skulenti,kaktusi,ljubimac,ma sve!ClapClap
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 18:46
ma prekrasne su ti posude i cvijeće u njima, i čuvar kruške naravno
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 20:21
Pa ti si prava umjetnica,prvo si teglice napravila,onda si biljčice lijepo posadila.Zar on zaista jede kruške?Tongue
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 20:37
Posude su predivne,i sviđaju mi se što nemaju grubu strukturu i linije se lipo vide i ističu ,bravo Hoya lipo si ih napravila,a i sadržaj posuda je,vausmile55,a tvoj ljubimac je zgodan momaksmile78
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 21:26

dobro da sjedim......kakve posude i kako lijep sadržaj....

I tvoj/ šaš ima stapke i da znaš kako im se veselim.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 21:37
Lipi su ti pitari, a i lipo si ih napunila. Kineski šaš je sada najljepši Clap
život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 21:47

Anaida, stvarno Ares ima neke tanke noge. Valjda će ojačati jer ovako baš izgleda čudno!

Vilmač, antonija - hvala vam!
 
Mali katus, moj pas je obrstio dvije male jabuke i ovu jako rodnu krušku. Mandarine obožava. Jeo bi i grožđe, ali pazimo - opasno je. Zato mi je jedan dan maznuo par bobica fragole (direktora) i taj dan me napao. Blago se napilo i poblesavilo! Agresivan je kad popije LOL 
 
Miro, ja čekam da ti kreneš!
 
Lora, meni je posuda koju sam tebi napravila najljepša. Vidjet ćeš!
 
Lantana, hvala!
 
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 21:51

Pregledala sam tvoje slike. Ares mi je mahnuo repom i ostao čekati. Ma zna on da i ja imam takvog Aresa i da oni samo izgledaju opasno a u stvari velike maze.

Moj Ares i Lara isto jako vole voće i svejedno im je da li je to smokva, jabuka ili kruška.
Kako ti cvjetnjak od "tvojih ljubimaca- mačaka"  ?smile68 
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2010 u 23:05
Baš su ti se lijepo uklopili kaktusićiClap. Ja kupila zemlju za kaktuse i ubacila moje.
 Posude su prva ligaThumbs%20Up

Ares prestrašni, prelijepi , zelenih okica, previtkih nogu koje sigurno brzo trče, a od krušaka i jabuka će sigurno ojačati, a još i pije i napadaLOLCry.
Još mi pričaš kako je miroljubiv i da mu dam rukusmilie_girl_079.gif

Držim se ulice, a kruške ću kupitiEmbarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 07:11

Lilie, spasila si me, spasila si mi ove moje omiljene biljčice i moj omiljeni kutak!Nisam mislila da će tvoja trava tako brzo djelovati. Svaki dan se čudim da mi je još uvijek mali kamenjar nedirnut. Zato, tebi upućujem  smile78.

Smrcko, nema straha. Moj pas prepozna dobre ljude! Ali, znaj da te može prihvatiti tek kad ti jednom priđe. A ja želim da opet slobodno dolaziš u moje dvorište i da ti se on istinski obraduje.
I, ne pije više, ne jede grožđe LOL!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 08:29
Vidiš ti psa koji se zdravo hrani. Moj je volio jabuke.

Posude su ti stvarno krasne, mislim da ću tvoju-moju ostaviti takvu kakva je, bez farbanja, baš mi je lijepa takva
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 08:40

Hoya majstorice.Stvarno su ti vaze i sadržaj prelijepi!

A Ares jede kruške. O Bože, to nisam ni znala. Možda bi trebala probati ponuditi Spotiju malo vitamina u tom obliku!WinkLOL

 

Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 15:45
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

zadivljena sam tvojim dvorištem, draga hoya. Jednostavno i legantno, kombinacije lavande, santoline i festuce predivne u svojoj "običnosti".
A,osim njih ima i krasnog cvijeća, od preslatkih astera pa do zanosno lijepe felicije. Prekrasno!
lijepi pozdravSmile
Možda i nije u redu "ukrasti" tuđe mišljenje, ali R.Sara kao da je čitala moje misli! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 185186187188189 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.