Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 187188189190191 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 08:47
ma strašne su ti ruže Big%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 08:53
Ti iz svoje ljepote u "susjedstvo" pa natrag u svoju.
 
Ja se neću diviti samo ružama, nego svemu. Svaki cvijet je prva klasa, prekrasno okružje....ClapClapClap
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 10:39
Lantana ne radi mi to Cry ja kad god vidim ovaj raj u kojem ti živiš odma se smile220 zar je moguće da ima nešto ovako lijepo na planeti a ja živim u tmurnom i dosadnom gradu smile90 i taaaako sam ljubomorna draga ..
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 10:45
ruže su prekrasne smile71
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 10:59
Ruže su smile227
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 11:02

Prekrasne ruže kod nas u Slavoniji tek su propupale,ubrzo očekujemo cvijetsmile120

"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 14:14
Lekar me uputio na oporavak u banju a ja nikako da mu objasnim da se ta banja zove Lantanin vrt Wink.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 14:18
mimar, sigurno je doc. rekao   ( kao u reklami). " zanimljivo, kad su vam se te fantazije prvi put pojavile...", ajme što mi je dobra ta reklama...
Na vrh
kockavica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kockavica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 17:06
smile227prekrasno kao uvijek...
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 18:55
Ej draga, svaka slika koju ti pokažeš je genijalna Smile! Ja naprosto ne vjerujem da ima perioda kroz godinu kako ti tvrdiš kad se nema puno toga pokazati. E da, moram ti se pohvaliti, "ubola" na sajmu u Ludbregu tri asterikusa, jedino mi je žao što su bili zadnji, koliko su mi se svidjeli mislim da bi ih sve pokupovala koliko god ih bilo. A ovaj bušin, hm probala posijati ali ništa Cry, još kad ga vidim kod tebe kako je lip, ufff još više mi je žao!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 22:46
Mari, Mari kao si vražja, a možda si to ti bila u Bol i gužvala moje cvijeće dok me nije bilo LOL

Lucy i mene je iznenadila ova ruža penjačica, zdrava je raste ko luda i ima puno cvjetova, prave roztet od cvjetova, a i boja je lijepa.

Jagoda mislim da ih ima po Braču u svim bojama, hvala ti na ponudi, ali mislim da bi teško išlo reznicama, jer sam ja presadila neke iz prirode s korjenjem i jedva su živi. Jako je lijep cvijet, ali kratko traje, a poslije je čak malo neugledan grmić.

Duda Wink

Baka vidiš kako me lijepo šetaju, ali neka uvijek se nešto novo vidi i nauči LOL

Forzicija ja mislim da je i tvoj vrt poseban po mnogočemu, a uvijek se više divimo onome što nema kod nas.

Rose i Mira drage moje Dalmatinke, nama su ruže u srcu i ništa bez njih.

Anči i Kockavica  hvala vam na posjeti.

Mimar imam ti ja tu i wellness i zatvoreni bazen i fizioterapeute, samo trebaš doći... Wink, a koko je Frida spomenula ovu reklamu nemoj da ostane samo na fntazijama...LOL

Ivna ovaj asterikus možeš staviti i u neki pitar iz kojega će padati, ja sam ga vidjela u visokoj žardinjeri ipadao je skoro 30 cm, a u sredini je bila neka stablašica, baš lijepa kombinacija. Bušin je biljka koja podnosi zimu, ali je ipak više za ova naša podneblja.

Danas sam se primila posla, onog kućnog, uh Ouch, ipak sam uspjela slikati malo jer je sada sve rascvjetano i uvijek se nađe nešto novo...

Kalistemon




Amarilisi






Prvi cvjetovi lonciere, koja raste na zidu pored jasmina, a oboje mirišuuu...


I malo rasvjetanog kamenjara




























život je more
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 22:57
Mnogi se bave extremnim sportovima da bi doživili užitak adrenalina ,a ja kažem da samo treba ući u tvoj vrt i eto užitkasmile71Imam amarilise u vrtu i vidim da svima su lipše u posudama pa ih mislim i ja prenijeti,a ideja sa pomočnom "veš mašinom" mi je smile227Mislim da ču ti je ukrastismile177
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 23:51
Gledam tvoje rascvjetano cvijeće i pitam se što je mojim ljubimcima. Puni su pupova i nikako da se otvore. Dok se oni misle hoće - neće, eto mene do tvog vrta.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 01:32
Samo da se javim da sam šetala tvojim prekrasnim vrtom i razgledala divno cvijećesmilie_ga_049.gif

Ne brini nisam ništa cap-carap u džep Wink i sad bježim na spavanjacsmilie_mil_025.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 06:39
Evo i mene u tvoj prekrasni vrt..stvarno su nam falile tvoje slike..vrt je stvarno predivan, ruže, calistemon..stvarno je sve očaravajuće..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 08:29
ja sam zaljubljena u tvoj kamenjar
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 08:48
Ajme ljepote!

A onaj kalistemon - ko svjetionik na moru.
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 09:12
Iz ove duge šetnje tvojim vrtom zbilja je teško bilo što izdvojiti, kad god sam pomislila da ne može biti ljepše, ti me opet iznenadiš!
Prelijepi, raskošni mediteranski vrt (malo i bolna točka za mene - dalmatinku s didom bračaninom!)
A ruže..ruže su mrak! Posebno taj tvoj Don Juan, uf da mi je bar njegova reznica Disapprove 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 09:14
Šetnja tvoim Otokom je predivna, ali šetnja tvojim vrtom je nešto sasvim posebno. Šarenilo boja, oblika, veličina, pa tu raste cvijeća za potpuno prekriti puno naših vrtova zajedno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 10:08
draga Lantana nadam se da ti je seminar dobro došao kao mali odmor Smile vjevericu nisam  našla, ali sam zato kao i uvijek guštala i uživala u ljepoti tvog dvorišta i vrta smile184 ovo je raj za oči smile184
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 187188189190191 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.