Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hercegovački vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hercegovački vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 76>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2010 u 23:07
 Vilmač, Sara, Mira hvala vam drage moje. smile79
 Ovih dana je palo tako mnogo kiše, da je cijeli vrt  bio pod vodom. Izgledao je očajno. Ostaje mi samo da čekam proljeće, i da se nadam da šteta neće biti velika.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2010 u 01:44
Ti si imala kišu, pa te strah za biljčice, a kaj će moje sirotice,tko zna kada ću ih opet vidjeti, sve je pod snijegom!!!!

smile65             smile66     smile114  smile116


Sada ih barem ne mogu kontrolirati kaj rade!!!!!

smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2010 u 06:23
Tikvić, kod tebe kiša, kod nas snijeg kao što moja međimurska susjeda Free veli Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2010 u 11:30
 Drage moje ja bih se tako rado mjenjala s vama.Kod nas snijeg vrlo rijetko padne, a kiša kad počme padat, danima ne prestaje.
 Ali zato vi živajte u smile117i u međimurskim smile41ismile45
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 00:06

 Ruselija koju sam prošlog tjedna dobila od moje tete. Slikana je po noći pa je slika dosta loša,



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 00:12

 puzavi abutilon,

Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 00:19

 vodenika papagajka,

Uploaded with ImageShack.us


 kane sijane koncem osmog mjeseca,

Uploaded with ImageShack.us

 


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 00:23
Thumbs%20Up za puzavi abutilon..
a kane iz sjemena, ClapClapClap tog se još nisam sjetila
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 08:58
Sijane kane....smile39 
Baš me zanima kakve će biti boje...
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 10:38


Uploaded with ImageShack.us

samo pohvale za tvoje predivne biljke, i ja sad imam puzavi abutilon poklon od naše sarajke nadam se da će i moj jednog dana biti ovakav
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 11:40
lijep ti je koralj, ma ja ti ne volim koralje saditi i nabavljati u jesen (makar sam za tebe nedavno posadila jednog maloga), oni zimi kako bi rekla odumiru, pocrne, možda je to u mene jer su vani, neznam, tako će mo na proljeće znati kako se ponašaju unutra.
baš ti je lijep puzavi abutilon, nisam znala ni da postoji, ja imam stablaša i meni je posađen u vrtu pa šta bude, imala sam ogromnog i smrzo mi se kad je bio veliki snijeg i led
vodenika papagajka je lijepa, ta biljka mi je totalna nepoznanica, prvi put je vidim na forumu, je li ona jednogodišnja
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 11:49
I današnje slikice, kao i obično uvijek su lijepe.
Ruselija je divna biljka, ali je nikad nisam imala, ali tko znaWink
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 12:33
Vidim da su ti kiše dosadile kao i meni, ali svejedno imaš lijepog cvijeća
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 14:49
Lijepe biljkice tikvić! A kod mene sve se bijeli....ni travku ne vidim a kamoli svoje biljčice ispod snježnog ogrtača.....
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 18:07
 Mari hvala na posjeti, podsjeti ma na proljeće da ti pošaljem pelcer abutilona
 Kane su bile čini se uspješan eksperiment.smile78
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 18:15
 Nataly dobila sam mix do desetak sjemenki. Ni ja neznam kakve će boje biti, ali seveć sada vidi ( po boji  rizoma) da će biti bar dvije boje. Kako bilo da bilo
obzirom da imam samo običnu crnenu i šarenolisnu, svaka boja će dobro doći.smile78
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 18:16
 Draga Fani bit će ovoliki prije no što misliš, puzavi abutilon strašno brzo raste. Hvala na posjeti ismile78
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 18:30
 Draga Antonija hvala ti što si mislila na mene i posadila mi ruseliju. Srce si! Ako ova moja preživi zimu, pokloni je nekom tko je nema.
Ja ću tebi zažilit ovaj puzavi i šarenolisni visoki abutilon. Papagajku sam nabavila početkom jeseni. Jednogodišnja je biljka i ne znam da li će preživjeti zimu. Cvijetala je već onda kad sam je nabavila, nadala sam se da će se bar koji cvijet  oprašit, ali od toga još uvjek ništa. Ako je uspijem razmnožit, jedna je tvoja.smile78
 
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 18:32
 Draga Triša imat ćeš i ti ruseliju idućeg ljeta, sigurna sam. Hvala ti na posjeti i smile78.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2010 u 18:40
 Draga Otok doći će i proljeće, a sa njim i smile46 , onda će mo moliti Boga da padne kiša. Tko bi nam ugodio. Svrati opet !smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 76>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,267 sekundi.