Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje male i velike mezimice-Dzomba
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje male i velike mezimice-Dzomba

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 48>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 13:27
 
 
Epiphyllum oxypetalum..
 
 
 

 
- Prvo prekrasna biljka , dali pripada porodici kaktusa, ali isto tako pročitala sam da imaju crvene i bijele cvjetove i da može da izraste visoko i da više voli da je na visini nego prizemljena -imala sam jedan manji primjerak ali mi je uginuo jer nisam bila upoznata sa održavanjem i zalijevanjem jednostavno je istrunuo.
-Posjeduješ vrlo lijepe biljke zdrave i vidi se da su njegovane sa puno ljubavi i zananja.smile99
 

 

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 13:47
Koje divne biljke smile93nikad dosta i stalno vrtim, vrtim, i gledam, gledam i onda samo još jednomLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 23:23
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Dzomba, puno ti nama tipkala još , slala nam fotografije lijepe Italije, svoje familije i naravno svojih mezimica smile79
Hvala ti Tija..izvini sto ti nisam odgovorila,ali imala sam problema na Forumu...Hvala najljepsa..i dodat cu samo ovo: "Popila kafu s vama jednog dana" WinkTongue
 
Veliko cmok!
 
 
Bilo bi mi neizmjerno drago ugostiti te kod mene, do onda ću s velikim veseljem gledati tvoje prekrasne fotografije i kao što sam već negdje rekla nemam ni jednog kaktusa ali ove vaše na forumu gledam s čuđenjem i ne vjerujem što sve "majka priroda" može učiniti
 
Bas tako..majka priroda moze uciniti cuda...a samo mi ih mozemo unistiti, nazalost Confused...Hvala ti Tija,na svemu...saljem ti veliko cmok iz hladnog(opet) Bergama i bilo bi lijepo ugostiti i tebe jednog dana ovdje i vjerujem da bi i ti tada pocela da sakupljas kaktuse LOLLOL!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 23:27
Dzomba kod tebe uvijek nešto novo i prekrasno.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 23:38
Hvala ti Niho...trudim se da naucim sto vise o njima,tako da kad odem u penziju (za nekih 25 godina LOLLOLLOL ) uzivat cu u njima jos vise Big%20smile!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 23:41
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

Koje divne biljke smile93nikad dosta i stalno vrtim, vrtim, i gledam, gledam i onda samo još jednomLOL
 
Hvala Embarrassed..Hvala Embarrassed..HvalaBig%20smile!!! Imam jos 3 nove biljke(1 kaktus,2 sukulenta) ali trebam ih slikati pa cu ubaciti i njihove slike Wink!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 23:42
Originalno poslano od člana nuna nuna napisao:

Dzomba kod tebe uvijek nešto novo i prekrasno.
Ah Nuna a proljece nije jos ni doslo..sta ce tek tad biti..koje novosti LOLLOL!
Hvala ti najljepsa!!! TongueWink
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
jasminaaa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasminaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 23:53

Duže nisam bila na forumu i vidim groznica nije prestala LOLLOL.Prelijepe su ti prinove,Jasmina Thumbs%20Up

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 12:16
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Moje Pelargonije..jos uvijek su lijepe i daju lijepe cvijetove:
 
S5006733.jpg%20Gerani/Pelargonija%20image%20by%20Dzomba
 
S5006733.jpg%20Gerani/Pelargonija%20picture%20by%20Dzomba
 
Izvinite sto pravim ove probe ALI pokusavam da skontam Kako mogu slati slike!!Embarrassed



E sad će u tebe biti ove ljepoteWinkWinkWinkWinkWink
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 21:48
Originalno poslano od člana jasminaaa jasminaaa napisao:

Duže nisam bila na forumu i vidim groznica nije prestala LOLLOL.Prelijepe su ti prinove,Jasmina Thumbs%20Up

 
Sve je stalo samo kupovina cvijeca nije LOL... Hvala ti! Big%20smile
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 21:49
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Moje Pelargonije..jos uvijek su lijepe i daju lijepe cvijetove:
 
S5006733.jpg%20Gerani/Pelargonija%20image%20by%20Dzomba
 
S5006733.jpg%20Gerani/Pelargonija%20picture%20by%20Dzomba
 
Izvinite sto pravim ove probe ALI pokusavam da skontam Kako mogu slati slike!!Embarrassed



E sad će u tebe biti ove ljepoteWinkWinkWinkWinkWink
Hmm Niho,nesto mi nisu lijepe nakon boravka u stakleniku... vidjet cemo Tongue..ako nista,kupit cu druge! Wink
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 23:20

Jos jedna Crassula..moram nadoknaditi one 3 sto sam izgubila EmbarrassedEmbarrassed!! A kao sto sam vec napisala,volila bih imati SVE vrste Crassule..radim na tome Big%20smile!!

 
Crassula Marnieriana:
 
 
 
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 23:35
Preslatka je ova krasulicasmile71
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 23:41
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Preslatka je ova krasulicasmile71
Hvala ti... EmbarrassedEmbarrassed
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 13:50
I ovo bi trebala biti jedna od Crassula ali jos uvijek sam u potrazi za njenim imenom.. Wink..
 
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 19:42
U januaru prosle godine(nije bilo snijega Smile ) ovaj cvijet sam donijela iz sume(neznam Kako se zove,nazalost! ) i posadila sam ga u vaznu,nenadajuci se previse Smile..danas sam prebacivala cuvarkuce i slucajno pogledam na njega(bude na ogradi pored Jasmina) kad...Procvjetao Big%20smileBig%20smile...Bas sam sretna zbog njega!!!
 
 
 
 
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 20:02
Klivija se sprema da cvijeta..a ima i dosta mladih..!!
 
 
 
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 20:05
Svega lijepoga ima kod tebe! Bravo!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 20:15
kod mene za sad samo nove liskice na kliviji,mada moja uvek kasni sa cvetajem...a ona iljka sto si donela iz sume bas je drazesna
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 21:58
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

kod mene za sad samo nove liskice na kliviji,mada moja uvek kasni sa cvetajem...a ona iljka sto si donela iz sume bas je drazesna
 
Ne bih trebala jer su rijetke ali eto uz nagovor prijatelja koji su bili sa mnom donijela sam je Embarrassed..a cvijet ima jako lijep miris Wink!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.