Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 22:31
Kako je...cudno...neobicno..u tvojoj temi naci Snijeg ..i vidjeti kaktuse prekriveni snijegom....nadam se da ce stete biti sto manje,jer ipak je bolji i snijeg nego suha zima ...Ostici,bas su mi cakani i ovako pod snijegom a "lopatica" za ciscenje snijega je Super !!

Veliko .. !!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 15:54
Znam Niho da je vama snijega preko glave, ali nama je to atrakcija, sve cvijeta, a snijeg, to nije baš uobičajena slika. 
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 23:16
Evo je procvala prva ljepotica anemona, meni su one prekrasne, imam crvenu i plavu, bura joj ubila lišće, ali ona cvate bez obzira na sve



Ova ruža je narančasto-žuta i sada je počela cvjetati, puna je pupova


Šafrani su prekrasni, samo malo traju


Margarete


Narcisi


Puzavac


Malo ga je pojeo snijeg, ali jako je dekortivan


Ostići samo se šire


Moja mlada mendula procvjetala, srećom poslije snijega, pa će bit 10-tak badema ove godine





život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 18:46
Originalno poslano od člana zvonkica zvonkica napisao:

I ovo je sastavni dio života , ljepo je u kontrastu sa snijegom , tako nestvarno!


Snijeg se otopio jer je danas bilo sunce, ostići su preživjeli i to oni cvjetovi koji su izvirili iz snijega, ima malo štete, ali ne puno, najviše je uništilo jasmin i onu žutu penjačicu, ali krenut će oni ponovno, ako stane ova luda bura.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 11:27
Nisam ga još presadila ostavili smo za proljeće. Slikat ću kad ga prenesemo.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 13:41
Eto Niho, ako ti je malo uljepšalo dan onda je dobro. Kod nas je malo lakše to sve održavati jer se ne smrzne preko zime, a puno se cvijeća samo rasije, klima je blaga i samo treba malo više zaljevati preko ljeta.
život je more
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 22:43
Baš neobično vidjeti ostiće u snijegu.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 15:59
kako cviće prkosi vrimenu.... joj koja lipota,pasem oći ovako preko slika. meni su od hladnoće nastradale reznice ruzaCryCry sto sam ih dobila 
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 22:35
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Danas sam porezala malo onu žutu penjačicu i to sve što se smrzlo na njoj, drugo je sve ok. Nastradale su dvije krasule i kalanhoe, ali mislim da će i one krenuti, samo ih sada vadim iz zemlje i sadim u pitare.


Oh,pa gdje bas Krasule da nastradaju ...bit' ce to sve ok !!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 10:54
Proljeće, ma već se sve otopilo i nije bilo neke štete jer nije dugo trajalo. Sve i dalje cvjeta jer je sunce iako puše bura, a slike cvijeća i kaktus pod snijegom su za uspomenu jer se to ne događa često.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 22:31
Danas sam porezala malo onu žutu penjačicu i to sve što se smrzlo na njoj, drugo je sve ok. Nastradale su dvije krasule i kalanhoe, ali mislim da će i one krenuti, samo ih sada vadim iz zemlje i sadim u pitare.
život je more
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 10:40
Lantana došla sam vidjeti kako ste preživjeli "zimske radosti"?
Dobro da cvijeće nije puno nastradalo ali je božanstveno gledati tvoje cvijeće pod snijegom, ostići su zakon...
Uskoro ćemo se tome smijati kad zapeče sunčeko...
 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 12:15
Joj, Lantana, opet sam ti sve pregledala. Vrlo studiozno proučavam imena i izgled biljaka smile157
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 10:51
Bio mi je gušt prošetati tvojim dvorištem. Sve je prekrasno!! Jesi uzela susjedu onaj veliki kaktus,baš je dobar.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 12:23
Bože ponovo sam se vratila na tvoju kolekciju , pa toliko oduševljenja ima kod tebe. Ma neznam ni kako da se izrazim za svu ljepotu- Eto ti zamisli nešto najljepše tako se i ja osjećam kad je nešto divno ...genijalno LANTANAsmile57
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 23:38
Imaš pravo Triša trebalo je slikati jer je danas već gotovo, skoro se sve otopilo.

Dzo, nije ti to normalno padanje snijega, nego vijavica, kaktusi su bili ispod natkrivene terase i dobili su kapice, ali baš su bili simpatični.

Nuna i meni su ostići bili najinteresantniji kao da izviruju iz snijega.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 16:02
Rose, kad dođem na splitsku kavicu donjet ću ti ruža.
život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 19:07
Lantana - predivno, baš neka si stavila slikica, tko zna kad će opet biti prilika za tako nešto.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 14:01
Cry  Tongue          Wink

_ E Lantana ja se kod tebe puno zadrža i nagleda lepotica,a snijega ja imam i za izvoz u stvari kaktusi su ti prelijepi a i sukulenti i sve ostale biljkice lijepo nema šta,vidiću ja još bilo je na brzinu ali je super,suuuper očaravajuće .  Mor je prednost za neku ljepotu.

Clap
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 14:08
Zato mi imamo tebe pa nam sve to slikaš, i onda i mi uživamoSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.