Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 13:32
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Hoja ima Hojuuuuuuuuuusmile120
 
Šta se čudiš ženo. I Triša ima Trišu, i kat.rea ima Reu ... Imaš li ti nekoga nihu možda?
 
I evo ti moja the best hoya pa se veseli i dalje:
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 17:08

I opet mi iz horoskopa završile u B.....

Nemam ja ništa protiv da dođete kod mene! Dapače!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 12:51
Jedva čekam sliku kad procvate!!!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 13:48
Da ću ti poslati PP, a ono vidim - rak po horoskopu. Sad mi je jasno da projektiraš, istražuješ, kopaš .... Meni kažu - žena žrtva, a ja se s tim ne slažem.
Hoćeš da ti pošaljem grančicu? Lako se ukorjeni!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 19:31
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Dakle račice - morate brzo trčati, jer vi volite hodati unatrak, no ima ovdje vidim jedna lavica (nadam se da nije djevica), i moja malenkost bikica će vas tjerati da trčite brzo, a onda ćemo niho i ja u Hoyino dvorište i sve nosima u Bosnu.

smile200Ma tko hoda unatrag? Ja sam rak u podznaku lav, znaš li koja je to kombinacija? smile199
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 15:32
Ne "plaći" Hoya oni su stvarno u pravu. Travnjak i ukrasni grmovi su super kombinacija i manje posla, a vrlo efektno, ako još pomješaš grmove koji cvatu u različito godišnje doba onda uvijek imaš nešto što cvate. 
život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 14:05
Da rakić sam. Osobina raka je da odmah gledamo koji je tko znak i osobine osobe, naša mana. Meni MM kaže da sam ko židov, još sam i krvna grupa B.
Inače sam kroz život najljepše uspomene imala sa rakovima ženama (naravno vi zločesti prijateljskesmile223). Pelcer ću ti zatražiti , kad ne budem imala namjere putovati više. Ne želim takav hram oskrnaviti (vošt. cvijet), a znati da mogu opet izbivati. Nadam se da će ti poživjeti dugo i onda ću pelcer moliti. Ako suprug bude opet išao van (možda na jesen) ću morati vući kameliju ,azaleju - nedam nikom na njegu upropaste mi cvjećeCry, a imala sam punu kuću.
Raka niti ne znaju dok ih ne upoznaju, a onda ih mnogi ljubomorno čuvaju. Bolje i iskrenije prijatelje ne možete naći. Ali smo tip "ISTINU kad rak servira zaboli", tko to zna cijeniti ima pravog prijetelja. Ja sam dosta nepovjerljiva i jako mi puno treba da popustim kočnicu, koga zavolimsmile81smile80.Muški rakovi su nebo i zemlja od račica, najveća razlika u horoskopu. Za sve rakovesmile79
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 19:41
Originalno poslano od člana Lilly Lilly napisao:

A kolko je stara ta tvoja hoya? Stvarno je ogromnaaa
 
Četrnaest godina, a rezana je toliko da sam mogla još dvije ovakve napraviti (bez pretjerivanja).
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 14:50

Jesi li to ti opisivala sebe ili mene? smile79 To je to, smrcko!

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 19:43
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Dakle račice - morate brzo trčati, jer vi volite hodati unatrak, no ima ovdje vidim jedna lavica (nadam se da nije djevica), i moja malenkost bikica će vas tjerati da trčite brzo, a onda ćemo niho i ja u Hoyino dvorište i sve nosima u Bosnu.

smile200Ma tko hoda unatrag? Ja sam rak u podznaku lav, znaš li koja je to kombinacija? smile199
 
A ja razmišljam o tome kako ja mislim da idem unatrag ako koračam korak po korak. Sve mora biti po dva koraka...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 15:43
Dakle račice - morate brzo trčati, jer vi volite hodati unatrak, no ima ovdje vidim jedna lavica (nadam se da nije djevica), i moja malenkost bikica će vas tjerati da trčite brzo, a onda ćemo niho i ja u Hoyino dvorište i sve nosima u Bosnu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 19:51
uff prekrasna je smile64 pa šta sam ja krivo napravila? držala ju u vodi neko vrijeme ni traga korjenu,već se počela nekako tugaljivo držati pa sam odrezala dio koji je bio u vodi jer je otpala kora sa njega i posadila ju u zemlju..e pa sad čekam da vidim kako će dalje...uvjerila sam se da ima pupić iz kojega će listić potjerati Wink možda sam i nju uvjerila Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 15:05
pa kad toliko znate o rakovima šta je sa djevicama ili lavovima pošto ja neznam tačno šta sam od to dvoje
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 19:45
Hoya vidjela sam tvoju hoyu i moram reči to je prava kapitalka , sigurno je prelijepa kad je u cvatu.smile64
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 12:15
A znaš da sam ti mislila reći kad smo se srele drugi dan da prođeš kraj mene, ali mi se činilo da si u žurbi pa sam odustala. Sad mi je žao, ali bit će još prilike!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 16:00
joj legenda si
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 20:01
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Hoya vidjela sam tvoju hoyu i moram reči to je prava kapitalka , sigurno je prelijepa kad je u cvatu.smile64
 
Je, samo jak joj je miris pa je onda vani. A na mom avataru je jedan od njenih cvjetova. 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 13:38
Auuuu, koji voštani cvijet. Moj nesuđeni cvjetić, propao mi je. Valjda sam ga zaljevala previše?smile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 19:14
A kolko je stara ta tvoja hoya? Stvarno je ogromnaaa
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 14:49

Malo ti toga ima kod mene što cvate. Malo sam se bila zanjela čitajući i gledajući tu po forumu, ali me zaustavljaju moji. Nedaju mi da širim cvjetnjak. Čak je pao dogovor da će se još dva dijela pretvoriti u travnjak sa ukrasnim grmovima. smile220

Meni preostaje od silnog dvorišta mali dio i žardinjnere, ali, prav za prav meni je tako lakše i oni su u biti u pravu.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.