Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - anastazija - radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


anastazija - radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 48>
Korisnik
Poruka
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 14:54

cure, svima smile79. kompletić ide u subotu na rođendan. nadam se da će slavljenica biti zadovoljna.

 
anđelka, ivančice su sa salvete
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 15:13
A meni se sviđa ovaj kompletić jako ,jako,kao lilianina kutijica s kalama,očito otkrivam da volim crno-bijele kombinacije.Ako slavljenica ne bude zadovoljna...ja ću joj doći tamo...smile98
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 11:15
obozavan ove kontrastesmile94,divan ti je kompletic,preeeeeeeeeeeedivansmile211
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 11:06
maslina i kaća smile67
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 21:57
Preeeeeeeeeeeeeeeekrasno. Oduševljena sam

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 20:28
Mrak su ti okvirići! Nisam mogla ni zamisliti da bi mogli tako dobro ići uz tamnu podlogu! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2009 u 22:15
Izzy smile95
Na vrh
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 07:39
Kompletić ti je super... čista petica.. Ja se uvijek bojam raditi sa crnom kombinacijom, ali kad vidim kako to dobro ispada uhvati me želja....
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2009 u 09:30
Predivan komplet! Slavljenica mora biti zadovoljna s ovako nečim lijepim inače.....smile78
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 22:55
frezija i mare, hvala vam sa zakašnjenjem!
 
još jedna slavljenica je danas dobila svoj dar
 

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 22:56
smile42 zaboravila sam okrenuti sliku! molim drage moderatorice da to srede. hvala unaprijed! i nastojat ću da se ne ponovi...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 23:01
E, smoto moj! Lupaj se po glavi, tako tako! Budeš se onda sigurno sjetila da okreneš sliku kod sebe na kompu prije nego ju uploadaš! Sad ćemo svi morati gledati ovaj kraaaaaaaasniiiii i diiiiivniiiii rad (joj što mi je dobar!) neherene glave na lijevo! Račun za tablete protiv uklještenja živca šaljem na pp! smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 23:03
Nisam saznala sve što me zanimalo... Jesi bojala te krasne posudice ili su već bile bijele? Mislim, izgledaju savršeno... Čime si lakirala? A i ti si picajzlasta ko' ja! Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 23:05
kompletić je prekrasan,ja ga vidim normalno Wink tako da mi vise vrat ne stoji nagnut uljevoLOL
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 23:16

izzy brza kao munja. zahvaljujem! malo jesam smotana, ali zadnja dva i pol sata sam vezla pa sam malo smile109

a lijek ti je u onim malim bočicama što sam ti donijela kad smo kafenisale. jedino ako nisi potrošila... to kod mene možeš dobiti na recept.
 
va sa pumpicom je bila bijela a ovo drugo je bila obična čaša koju sam bojala. a lakirala sam, nećeš vjerovati.... lakom!smile156 onim Marabu prozirnim sjajnim sa plavom etiketom, nemoj da sad idem gledati točno kako se zove...
 
rose, hvala! smile78 i dobro da i tebi neću morati financirati liječenje ukočenog vrata
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 23:17
zaboravih reći da sam lakirala tri puta
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 23:23
Eeeeeeeeeer, nešto sam kao potrošila, a nešto čuvam za krizne dane, ako mislimo na one tekućinaste stvarčice u zgodnim pakiranjima! One u čvrstom stanju sam smazala još valjda istu večer... Nisam smjela? Nuke
Rose je okrenula sliku, a ja sam htjela iskamčiti recepte za lijek od tebe! Cccccc... Prebrza je naša Rose! smile114
Uglavnom, da sumiram - rad sjajan (u punom smislu te riječi, pogotovo nakon 3 sloja laka) i slavljenica negdje sretna kao malo dijete! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 23:23
fantastičan komplet! blago slavljenici!!!Tongue
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 23:24
Naravno da sam prva pogledala tvoj komplet još dok je bio onakav.Evo do sad nisam mogla glavu pomaknuti kako mi se vrat iskrivioWacko.Bojim se da tu tablete neće pomoći,morat ću na masažuWink....račun naravno šaljem na ppBig%20smileBig%20smileBig%20smile
Šalu na stranu ovo ti je savršeno,i motiv i izradasmile72
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2009 u 23:38
ovaj kompletić tako lijepo i elegantno sa ovim raspucavanjem izgleda, da ja mogu samo da prostiš na izrazu.... izbečiti oči... a što bi mi tek sjeo u kupaonicu, nemrem ti to ni objasniti... odlično draga, odlično...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.