Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - KARMEN
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


KARMEN

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 42>
Korisnik
Poruka
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 14:43
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

to je uvijek tako...i ja volim kada se malo zasjaji...daje neku novu dimenziju našim radovima....
 
Da u pravu si...negdje tu sam pročitala neznam jel to rekla Hippy ili Izzy da lakiraju i po osam puta. Ja to još nisam probala ali sada sam najviše olakirala 3 puta i zaista je drugačije naročito kod decoupagea. Kod salvetne nije potrebno
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 14:51
ni ja nisam više od dva puta lakiorala...
vidiš...morat ću to probati..
samo treba paziti da se između svakog lakiranja sloj dobro prosuši...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2009 u 18:41
Mmmmmmmmmmm, to je jedna  od onih tacni koju je šteta koristiti, treba je na zid! Odlično!
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2009 u 18:06
Odlična tacna,lijepo, lijepo napravljena!
Puno hvala za salvetice ,stigle su do mene ,krasne!
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 09:04
Hvala dori-st ali imam namjeru napraviti još nekoliko pa se bojim da mi neće sve stati na zid, hihihi
Hvala Maslina žao mi je što nemam salvete s maslinama (imam samo jednu) a vidim da i ti tu imaš







Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 09:07

sviđa mi se boja podloge, hrapavost ove vaze, urednost rada, super +++++

Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 09:15
Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

sviđa mi se boja podloge, hrapavost ove vaze, urednost rada, super +++++

 
Hvala malena...baš sada gledam ovo na vazi nije pogužvana salveta već hrapava podloga... meni jednostavno ne uspije napraviti ravnu podlogu
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 09:19
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

sviđa mi se boja podloge, hrapavost ove vaze, urednost rada, super +++++

 
Hvala malena...baš sada gledam ovo na vazi nije pogužvana salveta već hrapava podloga... meni jednostavno ne uspije napraviti ravnu podlogu
 
a ja pokušavam da dobijem tu hrapavost, znam da nije salveta pogužvana... ja sam čak razmišljala da u boju ubacim malo finog pijeska, da bi dobila hrapavost...Big%20smile
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 09:23
Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

sviđa mi se boja podloge, hrapavost ove vaze, urednost rada, super +++++

 
Hvala malena...baš sada gledam ovo na vazi nije pogužvana salveta već hrapava podloga... meni jednostavno ne uspije napraviti ravnu podlogu
 
a ja pokušavam da dobijem tu hrapavost, znam da nije salveta pogužvana... ja sam čak razmišljala da u boju ubacim malo finog pijeska, da bi dobila hrapavost...Big%20smile
 
Tu hrapavost dobiješ kada ti je boja malo gušća...ja sam pokušavala s vodenastijom ali mi se onda razvlači po staklu...a to mi se ne sviđa
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 09:29
karmen...jako lijepo...uredno kao i uvijek....
Što se tiće hrapavosti to je radi spužvice...ima i tome lijeka ako te smeta,
a ima i u tome čari..smile141
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 09:33
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

karmen...jako lijepo...uredno kao i uvijek....
Što se tiće hrapavosti to je radi spužvice...ima i tome lijeka ako te smeta,
a ima i u tome čari..smile141
 
Ima lijeka?! Brzo na sunce s njim.
Nakada bi htjela da bude baš glatko ali mi ne uspijeva. Koju spužvicu trebam.
Moram napomenuti da vaza nije olakirana kada sam fotkala i da sam rub oko vaze u međuvremenu sredila brusnim papirom
Na vrh
Tockica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tockica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 09:38
Bravo Anastazija
Thumbs%20Up
 
sve je jako lijepo.
 
Samo tako dalje!
smile120 
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 09:40
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Originalno poslano od člana lula lula napisao:

karmen...jako lijepo...uredno kao i uvijek....
Što se tiće hrapavosti to je radi spužvice...ima i tome lijeka ako te smeta,
a ima i u tome čari..smile141
 
Ima lijeka?! Brzo na sunce s njim.
Nakada bi htjela da bude baš glatko ali mi ne uspijeva. Koju spužvicu trebam.
Moram napomenuti da vaza nije olakirana kada sam fotkala i da sam rub oko vaze u međuvremenu sredila brusnim papirom
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 09:48
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Originalno poslano od člana lula lula napisao:

karmen...jako lijepo...uredno kao i uvijek....
Što se tiće hrapavosti to je radi spužvice...ima i tome lijeka ako te smeta,
a ima i u tome čari..smile141
 
Ima lijeka?! Brzo na sunce s njim.
Nakada bi htjela da bude baš glatko ali mi ne uspijeva. Koju spužvicu trebam.
Moram napomenuti da vaza nije olakirana kada sam fotkala i da sam rub oko vaze u međuvremenu sredila brusnim papirom
 
Variajnta jedan....kad nanosiš na staklo ...lakše je kad je nanos boje deblji, jer staklo teže prima boju od recimo drveta....i tu svi manje više malo potegnemo više boje, pa  ako je spužvica recimo mekša...znaći da ima ...neznam to objasniti onda uvlaći više boje usebe i na staklu ostaju...ovako rebrasto točkaste strukture....onda uzmeš kako je malena rekla manje boje i spužvicu...ja recimo imam jednu nježnu i sitnu koju sam dobila u jednoj kutijici kad sam kupila jedan lančić i ona ne ostavlja takve tragove...i onda lagano tupkam dok ne dobijem nježan nanos svuda podjednak. naneseš ..malo osušiš ionda polako opet i to je to.
varijanta druga je da staviš deblje i neka se osuši i onda uzmeš lagani šmirgl papir i pobrusiš ...nakon toga samo popraviš ako je negdje otišlo više. i to je to...
 
Vidim da nije olakirana....koji put paše da djeluje kao da nije...jer s ovakvim nanosom boje si dobila efekt da se možda ne radi o staklu...nego o keramici ili što ti ja već znam...kada želiš da ostane mat...postoje i mat lakovi....
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 10:02
Hvala ti draga moja ...ovo mi je prva informacija da se recimo može i šmirglati..za početak tražim neku drugu spužvicusmile78
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 10:12
jako lijep kompletić draga moja...jako lijep
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 10:16
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

jako lijep kompletić draga moja...jako lijep
 
Hvala Nataša....sviđa mi se ta salveta s maćuhicama
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 12:36
 
Lijepo, lijepo. Bravo 5+!
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 14:10

Karmen radovi su ti lijepi i  uredni.

A ovo što je lula rekla, to je sigurno to, da nasnosiš previše boje, to se imeni znalo događati i ja s time nisam nikako bila zadovoljna.
 
Znači, manje boje i možda više puta nanijeti...to ćeš sama skužiti...
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2009 u 14:17
Jako lijep komplet...i ja se stalno borim sa spužvicama,nikako da nađem,neku "nježnu"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 42>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.