Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natine kućne čarolije :-)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natine kućne čarolije :-)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 109>
Korisnik
Poruka
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 18:43
Auh :) Oba dozera su zaista prelepa...ali ja sam nekako na tebe takvu i navikla smile71
No kako nisam neshto ljubitelj plavkaste boje ja cu ipak staviti kao favorit prvi dozer smile186
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 19:48
Prekrasno, toliko je sladak da treba stalno stati na stolu , bez obzira bila kava ili ne.  Ne mogu se odlučiti koji mi je bolji, oba su mi super.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 00:18
zaista preslatko...svaka čast na ideji i kombinaciji...toliko su slatki da bi ih ja non stop držala na stoluWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 07:13
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Nemoj se ljutiti...ali ovaj mi je bolje sjeo od prvoga...ovaj mi je super sa svih strana.....


nema ljutnje, kakva ljutnja....a moram i priznati, da se i meni osobno što više u njih gledam, počinje plavi više sviđati...posebice sada kada je dobio i prijateljicu teglicu za kavu...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 07:31
plavi dozer za šećer je od sinoć u društvu teglice za kavu...po prvi puta sam evo i ja napravila jedan kompletić...zakoniti se smješkao, izgkeda da mu je ovoga puta teglica "sjela"...one prve dvije mu i nisu nešto baš bile zapale za oko, a ovom kompletiću se samo nasmiješio i priupitao hoćemo li takav kompletić imati u zelenom tonu za vikendicu...
dakle, mislim da moram poraditi i na tom planu... opet izazov...



pogled iz još jednog kuta....


pa još jednog...


i pogled na kompletić  (slika mi je mutna, baterije na izdisaju, a ja u stisci sa vremenom da ponovim fotografiranje....prvom prilikom ispravljam ovaj gaf)


Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 08:10
Življeli kopletići......Thumbs%20Up
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 08:37
Ovi tvoji kolaži su sve bolji i bolji.... ...može jedan kompletić i sa crvenim poklopcem
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 12:32
predivno,predivno,smile141
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 13:47
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Ovi tvoji kolaži su sve bolji i bolji.... ...može jedan kompletić i sa crvenim poklopcem


može, nema problema....samo reci Wink
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 16:01

majstoriceeeeeesmile211

Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 16:02
bravo, bravo...sad jos kad imas i note...i slobodnog vremena...ma gdje ce ti biti kraj?
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 17:30
Predivno! smile55
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 19:12
 
Super kompletić! smile71
ANĐELKA
Na vrh
BJELOVAR2005 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 171
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BJELOVAR2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 23:39











ja sam ponosni vlasnik ovoga...nannannannnaa...bas sam si vazna!!!!

smile213



Ponekad nam netko toliko nedostaje` da ga poželimo izvuci iz snova i zagrliti u stvarnosti!
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 01:42

kompletić, ona 2 dozera..... sve mi je prekrasno, preslatko!

Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 13:48
sve je tako lijepo...Thumbs%20Up
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 12:56
CURKE MOJE, HVALA...PREKRASNE STE....
no, da se pohvalimi novim čarolijama, i uz to još i činjenicom da su ove čarolije prodane, samo da se na njima lak osuši i da teglica za kavu dobije ukrasnu vrpcu oko vrata kojom će biti sakrivene ove neravnine u bojanju koje se vide i to je to...

prvi dio kompleta...pluteni podmetači....

svi na okupu...


jedan izdvojen...


teglica za kavu (koja nakon sušenja laka mora dobiti još i vrpcu oko vrata, s njom sam mislila sakriti ove neravnine pri bojanju koje su nastale)



i uz to nezaobilazan, dozer za šećer...




i pogled na kompletić...

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 13:11
WOW, Prelijepo. Nisi samo majstorica das mase nago i dozera. Ako može mali savjet. Ja bih zalijepila mašnu da se ne može pomaknuti ili probaj bojom izravnati rub.
Kako radiš ovaj rub na podmetačima? Koja je to traka i da li lijepiš ili... i kako se ne vidi spoj?
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 13:19
karmen moja, kako isto mislimo...i ja sam mislila vrpcu svakako zalijepiti, ali sam isto tako pomišljala i na boju...čak razmišljam o granitnoj boji, pa da malo reljefa nekog ima...vidjet ću još...ima vremena...
što se tiče podmetača, vrpcu lijepim ljepilom iz  silikonskgm pištolja, a krajeve preklopim jedan preko drugoga i zavrmnem prema dolje...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2009 u 13:36
prekrasni radovi, svaka čast
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 109>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.