Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslina55-što radim kad ne radim
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslina55-što radim kad ne radim

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 54>
Korisnik
Poruka
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 15:43
Tacna i pitari predivni! Motiv je fantazija! da li je salveta ili? i di ima za nabavit? Ja bi isto!!!!!
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 18:05
Originalno poslano od člana maslina55 maslina55 napisao:

Hvala svima,
kami,2k


i mislila sam da je to dvokomponentno čudo, moram to isprobati Tongue
inače, pitala sam u Razmjene... jeL ima tko te salvetice pa se slobodno javi ako imaš viška za poslati (jednom sam ih negdje vidjela za kupiti, ali se ne sjećam gdje) Embarrassed

edit:
Originalno poslano od člana maslina55 maslina55 napisao:

Žao mi je,kami,imam nekih ficleka i imam nešto začina ali nemam duplića i čuvam za neki projekt (vidiš da koristim samo masline i trave začinske i razne biljke)ali ako naletim na paket takvih,a nađe se,rado ću podijeliti...


nemoj žaliti, meni je draže da ih imaš dovoljno za projekt ;)
znam kak je kad zafali pola salvete za neku ideju...

kad bi se ja samo sjetila gdje sam ih još vidjela...
sad sortiram svoje godinama skupljane salvete i uf, da bar od nekih imam po dva komada...
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 19:00
a ti ni na godišnjem  nisi odmarala...sve mi je lijepo a tacna za nijansu pobjeđuje Smile
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 19:05
Originalno poslano od člana maslina55 maslina55 napisao:


ajme, ne mogu vjerovati da opet vidim ove salvete...
s tom salvetom (imala sam 1 bijelu i 1 plavu) sam napravila svoj prvi decoupage uradak, jedan stolac bez naslona...
jedino kaj na ovoj tvojoj kutijici toliko bolji dojam ostavlja motiv,
meni je salveta malo potamnila s vremenom bila pa to planiram malo doraditi jednom (obnoviti obnovljeno)...

kutijica je neopisivo lijepa...
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 00:16
Poslikala sam i nešto što sam prije radila
 
 
 
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 00:21
I opet nešto "godišnjoodmorskih "uradaka...
 
..jedna petminutna inspiracija...
 
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 00:22
I nekoliko boca za maslinovo ulje...koje su dobile nove vlasnike,išlo se po kominima i na razne spize... 
 
 
 
 
 
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 00:28
I teglice za masline...
 
 
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 00:43
fenomenalno!!!
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 07:59
smile120ovo je fantastično! Koliko radova na jednom mjestu! Jesi li se ti uopće odmarala na godišnjem? Ne znam šta bi izdvojila, sve je tako prekrasno i napravljeno s toliko ukusa...... ma, ostajem bez teksta!
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 11:21
Jeee Maslina se vratila i razveselila nas prekrasnom paletom novih radova.....jupiii koliko divote na jednom mjestu.Heart
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 12:01
Wooow!!Wooow!!Yeaaaaah, Maslina is back!!! Prekrasno, prekrasno, prekrasno, sve odreda.... tacna, pitari i onaj YU suvenir sa začinskim biljem su mi.....njami smile71 ...ali tvoji maslinasti motivi su jednostavno izvanserijski, toliko dobro osjećaš masline da sve motive na tu temu radiš fe-no-me-nal-no...za ostat bez riječi...i ne mogu odabrati, jer bi odabrala ama baš sve Palac%20gore
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 13:26
Maslina masline su ti prekrasne.boce su za pet.posebno mi se sviđaju one limene kantice a zadnja boca je savršena i ima savršenu pozadinu.Taj kamen,ta vrata.....
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 13:33
doza za usoljene masline je ... AJME... predobra...nemam riječi da to dovoljno dobro i jasno opišem, a da nešto ne izostavim pohvaliti...
predobro od izvedbe, izbora motiva do savršenstva koje izvodiš sa maslinama... predivno
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 14:29
Ooooooo prekrasno, neznam šta mi je ljepše, morala sam se nekoliko puta vraćati, i ne mogu ništa izvodjiti, sve mi je presavršeno, zaista!!!!! 
huf2_*.*%20-%20huf2_enamorado%20-%20smilies%20l2
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 14:31
Originalno poslano od člana maslina55 maslina55 napisao:

I nekoliko boca za maslinovo ulje...koje su dobile nove vlasnike,išlo se po kominima i na razne spize... 
 
 
 

 

 
fenomenalni radovi al ovaj mi je stvarno poseban smile84
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 14:41

Sliči na naša mala mista taj motiv na boci,zar ne?Probala sam nešto al onda sam zaboravila pa više nisam stigla...uglavnom htjela sam sljubiti bocu s pejzažem...

...pa izgleda kao da maslina sa boce raste iz kivija,onda bocu htjela odnjeti u maslinjak ali prije toga sam ju poklonila pa od zamisli,niš!
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 14:46
Evo mali odmak od maslina...ne daleko
 
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 14:51
Originalno poslano od člana maslina55 maslina55 napisao:

 
 
 
 

 

 
 
 
svi su ti već nahvalili radove i apsolutno se slažem sa svima, ali meni je ova fotografija fenomenalna.
 
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2009 u 17:07
krasne boce draga maslina, bas krasne Clap
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 54>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,164 sekundi.