Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - nada-m nova galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


nada-m nova galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 33>
Korisnik
Poruka
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 11:29
Originalno poslano od člana nada-m nada-m napisao:

za renn
Pošalji jedne bijele , vračam oslikane


Nado moja, puno ti hvala, al stvarno te ne želim "gnjaviti". Originalne jesu, al ja sam ti ka i malo dite, kad nešto vidim da mi paše, odma "mama kuuupi mi,kuuuupi mi Cry"! (dici netriba sve popuštatiWink
Još jednom se zahvaljujem na tvojoj dobroj volji!
pozzsmile73
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 11:43
Hvala Nada-m.. ja ću oguliti ovaj lak..jer su se napravile kao neke ljuskice pa probat s tim univerzalnim lakom. Možda sam uparvo u tome pogriješila..što sam nanosila više slojeva.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 21:57
ove su borosane potpuno ludilosmile39.......ultimativni hit ovog ljetasmile200...........
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 11:11
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

ove su borosane potpuno ludilosmile39.......ultimativni hit ovog ljetasmile200...........
 
 
 
...živa istina... draga Nado, oduuuuševljena sam Love%20YouLove%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 19:59
ma kupila sam i boje za rad na tamnom tekstilu ali to stoji već godinu dana. A što se tiče odljepljivanja salvete, kad se ljepilo posuši treba preko njega staviti krpicu i prepeglati i onda možeš prati na 40 i nekoliko puta a da se ni malo ne odljepi. ( u borosanu stavi npr. ručnik da lakše prepeglaš i ne opečeš se)
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 21:16
Hvala ti Gogs, tako ću ubuduće raditi, ako će tko poželjeti borosane,isto važi za sve tekstilne predmete, pa ću sada urediti jednu torbu ,što je još lakše radi pristupačnosi za peglu.
Nisam razumjela o kojim bojama za tamnu podlogu govoriš,ja sam radila dec. na tamnoj podlozi tako da sam nakon izrezanog motiva preostali drugi sloj salvete priljepila na crnu podlogu , kad se osušio pofarbala ga bijelom bojom , i na suho stavila motiv što je na tako pripremljenu podlogu jednostavno. Stavit ću slikicu da vidite kako je ispalo.
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 21:34
[RLU=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/decoupage/moje_slike/12280.aspx][/URL]
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 21:39


Perunike su u živo mnogo bolje, ja nemogu bolje poslikati zbog refleksa (bolje rečeno neznam)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 07:37
Pa nije toliko važno kako su POSLIKANE , bitno je da su krasno NASLIKANE
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 09:34
borosane su LUDILO! a slike cvijeća,čista ljepota
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 09:53
 nado,smile141
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 00:20
Mislim...znam da je to jako neobično kad si ti u pitanju-al slike su zaista prekrasne...ja odmah pala na prvu (a ljubljene mi magnolije, šta mogu), iako je i druga odlična i originalna!!!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 15:28
Clapbas prekrasno Clap
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2010 u 20:57
borosane su stvarno pravo osvježenje.
Vidim da će biti naruđbi kao blata.

koliko ja znam i mislim treba samo opeglati da se ljepilo fiksira i to je vjerojetno dovoljno, jedan sloj laka ne škodi, ali ne treba pretjerivati, cipela se pregiba i mora biti meka i fleksibilna i normalno je da puno slojeva popuca.
ja sam svoje cipele samo toplinom fiksirala i sve drži, nisam ništa lakorala čak, ali in ne mislim nositi po kiši, za svaki slučaj.
hehehehe

a slikice su stvarno krasne, ona magnolija tako poznata je ponovo oživjela!
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2010 u 23:22
Leonarda , hvala ti na posjeti i komentaru dugo te nema , ja sam zapamtila tvoje lijepo oslikano staklo, ima li šta novih radova
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 11:32
tvoje me slike uvijek oduševe.....tako su lijepo i u tvom stilu dorađenesmile89
Na vrh
nirvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 183
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nirvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 21:22
Slika sa perunikom moj favorit a za borosanama bi se i Nina Violić okrenila!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 22:17
nado, ja se uvijek  totalno raspametim nad vašim radovima... neznam što mi je ljepše, magnolija ili iris...ali jendo znam sigurno...famozno izgleda...
famozno....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 23:30


Za moju novu kolegica na poslu
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 23:33
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.