Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bigmamma's dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bigmamma's dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 74>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 08:46
evo me napokon u tvom vrtu,meni se kamenjar svidja,a sto se ne vidi kamenje znaci da se sve fino rasirilo
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 10:34
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

ne treba, hvala kao da jesi [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />nego...fora su ove četvrtaste tegle u kojima su kaktusi [IMG]smileys/smiley20.gif" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" /> nikako mi ne uspijeva uzgojiti ljetne čemprese, a vidi ih kako dobro izgledaju [IMG]smileys/smiley1.gif" align="absmiddle" alt="Smile" />

Ni ja ih nisam do ove godine imala. Susjeda mi ih je doslovno utrpala u ruke. A ona ih ima skoro cijelo polje! Najbolje je što se sami rasijavaju. Na proljeće kad bude mladih, dođi i počupaj si. Kaže mi susjeda da ih se ne možeš riješiti kad krenu.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 10:37
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Oho, sada to već feš izgleda, a nadam se da će glicinija preživjeti. Nisu problem ovi žuti listovi, oni će otpasti, samo neka ona tjera nove listove...
MM se sviđaju tvoji ( ili TM) kaktusi, a pogotovo teglica crn/bjel sa lopticom od kaktusa na crnoj podlozi.

Katek, i ja se nadam da će preživjet! A kaktusi su i meni posebni.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 10:40
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:

Čitala sam u dnevniku što ti je taj zloćesti majstor napravio s cvijećem i žao mi je, mislim da bi se svi mi isto tako tužno osjećali, bravo za vrijedne ruke TM koji je pokušao spasiti što se spasit može...Grozota! Slika gdje pitaš Kate da li će glicinija biti dobro opisuje sve i koliko ti je stalo, držim palčeve da se sve i jedna biljčica primi a ne samo ona [IMG]smileys/smiley20.gif" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />!¨A roštilj / pečenjara ostavlja bez daha , moj naklon kako si ju "opremila" [IMG]smileys/emot89.gif" align="absmiddle" alt="smile211" />!

Vidiš, Ivna, da nije sve u mesu, ima nešto i u kaktusima. Jedino mi je, moram priznat, muka kad pečemo pravo meso, moram ovu zelenjavu micat. A ova velika tegla u crnobijeloj kombinaciji je teška....
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 10:43
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

bigi, kod tebe je prepuno cvijeća, preuredno, dođi ka meni da vidiš šta je tropska džungla[IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />prekrasno uređeno dvorište, opet ponavljam, bila si jako vrijedna, ne znam samo tko će ti to platit..uživaj![IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />

Hvala, Mari, trudim se da budeuredno. Samo, moram priznat, nisam baš razumjela tvoj komentar o plaćanju. Meni je najveća plaća i nagrada kad izađem ujutro u spavaćici, s kavom u ruci i šećem između svega toga.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 10:47
Otok, hvala ti, možda bi i ja napravila kombinaciju sa sukulentima, da ih lopta moje drage kćeri još na proljeće nije desetkovala, pa ih više nemam. Al, neka, duuuga je zima, provest ću je tražeci nove.
Sara, Gioia, hvala vam na posjeti. Znate i same kolko znači kad se nekom sviđa uložen trud i rad. Samo vi dođite.
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 08:09
Sve ti ja cakum-pakum,kamenjar je prva liga.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 08:49
Ljepotice, daleko si mi od Rijeke, pa dok dođem k tebi-uh. No vrijedilo je - kaktusi na roštilju smile96to moram probati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 09:03
Cvetlin, drago mi je da ti s kamenjar sviđa. Ja sam htjela kamenjar da se i kamenčići vide, al, eto, imam sreću pa se sve tak razraslo i kamenje se jeva vidi. Nije da se žalim!
Trišica moja, znam ja koliko je daleko Rijeka. Isto kao i tebi Ivanić. A kaktusi na roštilju su mrak, probaj.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 10:03
Bigmamma - kako je u dvorištu?? Ima li žrtava jučerašnjeg nevremena?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 10:13
Anaida, na dvorištu i nije tako loše. Nemam jezerce kao waterlilly, al je fino natopljeno. Vešeraj poplavljen, kao i prostorija gdje držim alat i kosilicu. Baš sam poslikala najveću "žrtvu" pa sad stavim slike.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 10:33
Juka se sinoć zvrnula, nisam je ni dizala od straha da opet ne padne.



Najveća "žrtva", naravno glicinija. Do zadnjeg listića je izgubila.






Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 10:37
Ovih par listića je ostalo od clematisa. Cry
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 10:39
A joj baš mi je žao smile68
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 10:39
Uh... Žao mi je što vas je jako pogodilo - i kood mene je dobro pljuštalo, ali nema velikih šteta (dvije prevrnute lončanice, povaljeni cosmosi i sljez..). Glicinija ne izgleda dobro, katek će ti morati u jesen novu dati, a klemić će se, vjerujem, oporaviti. Moj je lani bio bolestan i do dna sam ga porezala, a ove godine potjerao je sasvim lijepo i cvao je.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 11:24
Baš mi je žao tvojih biljkica koje je nevrijeme uništiloUnhappy,ja sam sinoć trčala van i svojeg krumpirka i bugicu odnijela u garažu na sigurno,ali kod nas je samo dobro grmilo i padalo.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 11:35
Cure moje, i meni je žao, al što se kaže, svo zlo s tim! Kad vidim sve to i kad mi dođe teško oko srca, sjetim se MM i sebe sinoć dok smo hvatali stolce po terasi, on u gaćama a ja s pofarbanom kosom s koje boja curi po licu i leđima, pa mojih kćeri koje stoje na ulaznim vratima i valjaju se od smijeha... i odmah mi je lakše. Puknem se smijat i ja i tuga prođe! Ništa to nije nenadoknadivo.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 11:38

Ne kaže su uzalud...   svako zlo za neko dobro

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 12:57
smile156Juka zakon 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2010 u 13:03
Si vidjela, Niho? Svi drže juku okomito, e ja baš neću! Ja ću vodoravno! Takvu sigurno nitko nema!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 74>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.