Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt u hercegovini
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt u hercegovini

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 31>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2014 u 20:25
Ovo mi izgleda kao iz nekog stranog casopisa sa uputstvima o njezi biljaka smile39
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 08:10
Složila si je za deset, jako mi se sviđa. ja ću moju složiti danas.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 12:55
Originalno poslano od člana kacunak kacunak napisao:

Ovo mi izgleda kao iz nekog stranog casopisa sa uputstvima o njezi biljaka smile39
Hvala ti draga, postidjet ces me - hvala punoooosmile79
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 12:59
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

Složila si je za deset, jako mi se sviđa. ja ću moju složiti danas.
Hvala ti Antonijasmile79 Tako mi je drago da smo se upoznali I svi tvoji cvjetni pokloni su mi predivni - jos jednom smile79
 
p.s. ove su nam saksije skroz super - uff, mogu misliti kako ce tvoja biti prekrasna
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 14:03
Opet sam išla gledat onaj lamprantus i mislim tj već sam i odlučila da ću ga stavit u veliku vazu sa jednim palmeriem kao što je i kod tebe.
Hvala za naziv trave- iđirot, moram si ga nabavit ove sezone
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 16:39
sukulenti su divniClap ali bez rascvalih grančica, vrt je ko jelo bez začina..pa evo počelo je cvasti kod tebe i proljetno smile71
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 18:57
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Opet sam išla gledat onaj lamprantus i mislim tj već sam i odlučila da ću ga stavit u veliku vazu sa jednim palmeriem kao što je i kod tebe.
Hvala za naziv trave- iđirot, moram si ga nabavit ove sezone
Draga korijenko smile79bas mi je drago  da ti se svida kombinacija lamprantusa I palmerija (koji  trenutno cvijeta )-jedva cekam vidjeti tvoju izvedbuHug
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 18:59
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

sukulenti su divniClap ali bez rascvalih grančica, vrt je ko jelo bez začina..pa evo počelo je cvasti kod tebe i proljetno smile71
Hvala draga Mari 5510 na posjeti - slazem se sa tobom smile79
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2014 u 20:13
I meni se sviđa, baš je mrak, i lijepo bi se uklopila s mojim sukulentima Wink
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 07:09
Nisma još do jutros otkrila tvoj neopisivo divan vrt, nije me bilo jedno poduže vrijeme, pa nove članove nisam imala prilike upoznati... Šetala sam jutros od početka i mislim da su riječi hvale ovdje i suvišne, samo ću ti reći: vidim da smo dobili jednu pravu, iskonsku ljubiteljicu cvijeća s istančanim ukusom.

Ps... tamo gdje je divno, i gdje se dušica hrani.... uvijek rado šetam .

smile106
belica,zagreb
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 21:14
moon smile79- ih kako bi dobra bila kod tebe ( a tvoji su nam I bili inspiracija)
belica smile79- hvala ti puno na lijepim rjecima, veseli me da ti se svida kod mene I radujem se ponovnoj posjetiHug
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 21:35
klaudija8, mene to baš veseli, pogotovo što dolazi od tebe čija estetika mi se izrazito sviđa smile79
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2014 u 22:06
moon - ajojEmbarrassed  
 smile79
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 06:46
nemoj ništa ajoj... znamo mi kaj valja Wink. LOL
belica,zagreb
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 13:35
Zavirila sam malo kod tebe i uživala. Lijepi su ti sukulenti, a i slike su odlične.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 22:37
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

nemoj ništa ajoj... znamo mi kaj valja Wink. LOL
beliceEmbarrassedEmbarrassed
smile169
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 22:39
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Zavirila sam malo kod tebe i uživala. Lijepi su ti sukulenti, a i slike su odlične.
hvala Otok Hug na posjeti I lijepim rijecima
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 22:47
Prošetala sam tvojim carstvom. Sada me oduševila ona skulptura od duda, prelijep je i tako  ošišan a tek kad mu izraste nova kosa, zaista ...nema mu ravna.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2014 u 22:37
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Prošetala sam tvojim carstvom. Sada me oduševila ona skulptura od duda, prelijep je i tako  ošišan a tek kad mu izraste nova kosa, zaista ...nema mu ravna.....
milice hvala puno Hug I meni se svida ovako - bas kao skulptura
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2014 u 22:39
proljece je zamirisalo kod mene pa da malo zamirisemo I ove straniceSmile
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.