Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Rijeka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Rijeka

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 58>
Korisnik
Poruka
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 11:00
prekrasna vam je Rijeka....ovo ljeto smo bili na ljetovanju u Rijeci kod tete i tetka....tetak nas je malo provezao barkom....bili smo zadivljeni..imam negdje sa cd-u slikice iz Rijeke sa barke no ne mogu ga pronaći...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 11:08
Stvarno bravo za slikice!!!
Rijeku nikad nisam ovako doživila Embarrassed,uvijek je samo u prolazu i od svega vidim samo obilaznicu. A ima se šta vidjeti.
Triša nadam se da će slike crkvica ubrzo Thumbs%20Up
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 12:07
Triša, bako, prelijepe reportaže vašeg grada. Ovako i mi ostali možemo upoznati skrivene kutke grada u koje vjerojatno nećemo zaći kad nakratko posjetimo Vaš lijepi grad.
Na vrh
mrvica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 160
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mrvica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 13:41
Svaka čast za reportaže, stvarno super, smile141i hvala vam što ste nas provele svojim gradom! Ja sam bila 2 puta u Rijeci, zadnji put prije mjesec dana ali nažalost vidjela sam samo Trsat, Korzo (popiti kavu i pojesti kolač u istoimenom kafiću postaje ritual :) ) i još nešto malo centra i to sve na brzinu u 2-3 sata. Baka, ovo drvo sa crvenim bobicama je tisa a mislim da si zamjenila forziciju za brnistru, čini mi se da je to ona po zelenim šibama na kojima su žuti cvjetići.
"Dakle: ne brinite se tjeskobno za sutrašnji dan, jer će se sutrašnji

dan brinuti za se! Svakom je danu dosta njegove muke."

Mt, 6,34

Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2009 u 09:41
Lijepe slike iz Rijeke,bravo!
Evo jedne moje,vecernje!

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2009 u 09:50
AaaaClap za ovo već treba imati i pravi fotić!Big%20smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2009 u 11:04
Predivna slika, da kako kaže baka niti ja sa svojim fotićem ne mogu dobiti tako divnu fotku, zato se pouzdamo u tebi.
Predivno, ustvari izgleda kao da je slikano liz  nebodera na Rastočinama, a to je blizu mene.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2009 u 11:31
Evo dnevne slike,to je neboder na Bulevardu,tako oni zovu,ulicu sam zaboravio!





Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2009 u 12:18
Montokuc, ulica se zove Vidikovac, malo prema lijevo po njoj eto moje ulice i kućice, a malo desno unatrag onaj park Vovovod ispod zida prema dolje!Ideš li po Vidikovcu ravno dolaziš do Trsatskih stuba s kojima se "siječe".Big%20smileKuća lijevo je 5 katnica, dvije su iste i to su tu u ovom dijelu jedini "neboderi"WinkLOL Naravski pričam o prvoj slici.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2009 u 20:14
E soro pa bakina kuća, ali nije bitna kuća, slike su predivne-glavno da se vidi Učka.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
montokuc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Svibanj 2009
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 196
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje montokuc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2009 u 20:13
Evo jos nekoliko fotki iz Rijeke!















Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 07:47
ClapLijepa je naša Rijeka, zar ne?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 08:11
Hej, baš sam uživala, tamo negdje skoro se vidi i moja barka...
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 10:06
ah...krasno....eno i tetkova barka...doduše izdaleka mislim da je njegova.....
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 19:00
Joj, ljudi prekrasne slike. Hvala vam što me redovno podsjećate kolko je lijepa moja Rijeka.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 14:11
Ne znam što će ispasti, jer sam slike "skinula" s web kamera na portalu grada Rijeke.
 
Kazalište i park
 
 
Riva - obala
 
 
Jadranski trg
 
 
Obala
 
 
Žabica, onaj autobus u pozadini kreće s autobusnog kolodvora...
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 15:01
Baka super, baš smo pratili jutros što se događa u Rijeci, fora su te kamere.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 15:17
Pa ti si mi Triša i dala ideju kad si napisala da ih pratite. Rekoh da pokušam prenijeti dio....Nažalost ove male nisam (bar ja ne znam) mogla povećati....
Ali "cjelokupni dojam" je: mali gradić pred recimo tridesetak, četrdesetak godina....bez nekog prometa!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 15:26
Evo nekoliko slika sa Zameta kao prilog ovoj aktuelnoj temi...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 15:31

Evo malo pogleda na sivo more,sa moje terase, ali preko snježnih krovova...

sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.