Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 195196197198199 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:06
Joooooj,Lantana!!!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:08
Medvjed ma ne vjerujem ja da si ti tako slabašan da bi pao da ne sjediš LOL

Anči Wink

Ivna, ovi Njemci su naši prijatelji i mi samo bili kod njih, dolaze dva puta u proljeće i u jesen, svaki dan me zovu na čaj popodne i to mi je jedino pola sata što sjednem na miru i uživam LOL, eto vidiš i toga ima da te tvoji gosti ugoste.

Otok, Bergenija, Mali kaktus, Anči,  Gio, Rain i Niho dođite na terapiju

Danas samo za našu Nihu, foto saision cvijeta kaktusa od pupoljka do cvijeta

Popodne oko 17 sati






Oko 19 sati




...točno se vidi kako se otvara




...napokon




 
život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:18
Lantana, mogla si snimiti film o ovom predivnom kaktusu, slike otvaranja cvijeta baš su u tvom stilu, oduševila si me.
A slike koje su slikali tvoji prijatelji, zaista su predivne, ali ti si ipak prava majstorica .
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 23:49
Neću staviti tužni smajlić iako si me rastužila jako --hvala ti najljepša od srca baš sm sa guštom ga gledala ali znj da će biti moj -nije bitno sad jeli kaktus ili tm....i nije u redu draga moja-znaš većsmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 09:14
Jest da je namjenjeno prvenstveno Nihi ( i neka je, zaslužila je Big%20smile) dok i mi ostali smo pozvani uživati u njihovoj ljepoti-dobro je LOL.
Jel to onaj kaktus kod kojeg cvijetovi traju jako kratko? I Niho, bolan ne plači, ovo izgleda tako dobro da se usta sama od sebe izvijaju u veeeeliki osmijeh Hug!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 09:35
Kaktus u cvijetu u svim fazama...fenomenalno!!!! Slike od gostiju...fenomenalne...vidim, orijentirani su bili na lamprantus, divan je, a i one tvoje slike kuće i okućnice - before-after, su super. Naravno da je sad bujnije i rascvjetanije, ali meni je prelijepo stanje i 2006 godine, kuća je fenomenalna, jako mi se sviđa i savršeno je uklopljena u ambijent i stilom i oblikom. smile71
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 09:43
Lantana moja... Prvo sam MM morala pokazati tendu jer tako nešto moramo i mi na terasi napraviti a onda sm mu rekla da jednom moramo na ljetovanje k tebi tako da vidimo i uživo mali komadić raja koji nam i preko slika oduzima dah... Možemo doći s Nijemcima , MM i ja šprehamo dojč SmileSmile pa neće samo tebe čekati za razgovor kad dođeš umorna s posla!! Divne slike, predivni motivi, zaista...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 09:43
vidi ti pikavca, tri cvijeta odjednom
njemačka terasa i pogled odande je in,a onaj prazni apartman valjda čeka mene
pozdravi brata
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 10:03
Baš si dobro slikala ljepotana
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 10:26
Draga Lantana tvoji gosti uživaju, između ostalog ,i u tvom vrtu,a i ja zavaljujuć ovom forumusmile64Skupa sa nihom divim se procvjetanom kaktusu,predivan jesmile120
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 11:13
Draga moram ti (skrušeno) priznati da su kaktusi jedino cvijeće koje nisam željela u svom vrtu, ali ovaj me ozbiljno pokolebao!



A s koliko si srca poslala meni sve ono, možda najbolje govori upravo jedan od tvojih kaktusa, onaj crveni koji se kod tebe tako raskošno penje, nakon 3 dana je pustio prvi cvijetak! Svakako ću ga slikati, iz više razloga Wink
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 14:46
bome gosti imaju predivan pogled smile39
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 14:57
U tvom vrtu čovjeku stane dah. Pa još kad nije dugo bio kao ja zadnjih dana... Ne znam od kud početi!
Prvo sama kuća! A onda vrt u te (samo) 4 godine.ClapClapClap
 
I onda slike tvojih gostiju, koji su, naravski, odabrali naj poglede!Thumbs%20Up
 
I na kraju kaktus!
Misty-da... samo nek počne....WinkLOL kaktusomanija je zarazna!
 
I na kraju sam otkrila nešto praktično. Tendu!Big%20smile Ja se spremam kupiti materijal pa sama navući ispod zelenog valoplasta. I nikako se odlučiti za boju (pod uvjetom da u dućanu bude uopće izborConfused) i tvoja bijela je odlučila!Thumbs%20UpBig%20smile  
 
 
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 15:35
Mogu samo reci da ce njemci imati predivne uspomene sa boravka u tvojoj kuci ,a kaktus je fantastican.
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 16:17
A što reći, prekrasno kao i uvijek!!!!
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:24
Lantana ovo je sjajno
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:29
Lantana svi smo zapanjeni ljpotom ovog kaktusasmile227
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 23:15
Triša i ja sam već mislila snimiti kamerom, ali ipak bi predugo trjalao LOL

Niho sam ti budi dobro, dođi i uzmi sve Wink mislim kaktuse LOL

Ivna Wink

Flavia, hvala ti, meni su se tada one ruže činile kao previ ružičnjak LOL

Anaida, tenda je ovako dobro uglavljena i dekorativna i ne trba je motati, a to je kod mene važno jer uvijek nešto puše, a da dođete malo vidjeti u živo, bila bi mi velika čast i zadovoljsvo, to što šprehate je samo još jedan plus Clap

Mari onaj najveći čeka na tebe, samo neznam kojeg brata da pozdravim onog oženjenog ili neoženjenog LOL

Otok, lako je slikati kad je sam po sebi prekrasan.

Mira samo se ti divi ionako trje samo jedan dan njegov cvijet i da nema slika već danas je gotovo.

Misty kaktusi imaju nešto posebno, uvijek su interesantni, ne traže neku posebnu pažnju, a kad procvjetaju to je poseban užitak.

Kontee neće ići doma, da bi oni još dva tjedna ostali LOL

Baka ja sam se odmah odlučila za bijelu boju, ne privlači puno sunce, a u kontrastu s ovim gredama je najbolja.

Rose, Mačak, Medvjed i Mali kaktus hvala vam svima smile79

Njemcu sam rekla da sam stavila njegove slike na forum i da su vam se svidjele, danas je opet slikao i zove me popodne, napravio je cijelu prezentaciju, spojio laptop na TV i imali smo malo kino LOL

... a i ja sam morala malo poslikati, ipak mi je to najdraže, pa sam za danas spremila nekoliko slika ruža koje još uvijek lijepo cvatu

Don Juan u punom cvatu


...na ovom cvatu ima 15 cvjetova






Mala jerula u kojoj prevladavaju crvene mini ruže u društvu s gaurom i i alisumom






i velike su pune cvjetova


u dalini se vidi polje brnistre


još pokoja bijela


i već je noć





život je more
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 23:20
Brnistra me fascinira!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 23:21
ljudi dragi, kak je lijepo biti Nijemac kod tebe.
danas sam ti napisala dugačku pp koja mi je otišla u svemir jer si imala prepun sandučić...
lijepi pozdrav
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 195196197198199 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.