Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pomoć - što je ovo?!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pomoć - što je ovo?!

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 19:50
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Si šefice! smile176 Premda meni ovo miriši na dvokomponentni lak za raspucavanje i patinu koja se utrljava u pukotine, a la Stamperijini proizvodi! Provjerim! 

Hug
ma jest dvokomponentni,ali meni se ipak cini bitno  drugaciji od stamperiinog medium 2kWink


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 19:46
evo jos jedan medij,meni jako zanimljiv,ali na nasim prostorima se jos nisam srela s njim..a mozda jedino ja mislim da ga jos uvijek nema na policama nasih ducanaLOL..kako god bilo,javite ako ga di sinjateWink
pojma neman koja je razlika između ove dvije verzijeConfused




a ovo je efekat..



Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 19:44
Si šefice! smile176 Premda meni ovo miriši na dvokomponentni lak za raspucavanje i patinu koja se utrljava u pukotine, a la Stamperijini proizvodi! Provjerim! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 19:30
kako ja volin sve sto pronađen na netu,a svidi mi se,spremit na komp,tako sam nedavno spremila i sliku sa neobicnim efektom i sliku medija koji je kriv za taj efekat..nikad do tad ni vidjela ni cula..e sad,zasto ovo pisen,nekidan otvorim link na stranicu od perlice i gle cudaLOL,ugledam famozni proizvod na njihovim stranicama..molim djevojcice koje se muvajuLOL oko perlice da se malo raspitaju kako se ovo cudo koristiWink..evo slikica..



Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 14:13
Ja koristim drvofix i za salvetnu tehniku, ako želim šljokičasti ubacim malo šljokica i sve se šjakti
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 16:44
Meni je držalo i s UHU kraft ljepilom i sa Drvofixom - i satenske i vezene trake. Samo mi je s Drvofixom bolje manipulirati, lakše je...  Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 16:38
S čime sve mogu lijepiti ukrasne trakice na drvo obojano akrilnom bojom? S kojim točno ljepilima? Koja vrsta UHU-a ili nekog domaćeg?
Meni drvospoj nije nešto držao, a obični magnetin mi je držao super (školski tronožac u mojoj galeriji)...
Sad imam Pattex-ov Super 3 wood glue (250ml 22,90kn na Aveniji Dubrava, Zg),
jeL itko ljepio s njim? Kupila sam ga za lijepljenje salveta, drvenih ladica, kaširanje...
(satenske, tekstilne ili one 3D vezene koje se mogu kupiti u dućanima s krojačkim priborom)
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 14:31

U ovoj temi ćemo zajedničkim snagama pokušati identificirati sve proizvode, tehnike i ostale stvari koje su nam nepoznanica, a o kojima bismo voljeli nešto znati!

smile48

Naišli ste na sliku kutije na kojem je neki prekrasan efekt, ali ne znate kako ga i čime dobiti? Pitajte ovdje!

Kupili ste neki proizvod, ali niste u potpunosti sigurni kako ga koristiti? Pitajte ovdje!

Ovdje ne postoje glupa pitanja stoga samo naprijed!  Smile





Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.