Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Yucca elephantipes
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Yucca elephantipes

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
Korisnik
Poruka
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 07:45
Monk,sto je to tocno Fairy?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 10:02
Da nije to neko sredstvo za pranje sudja?
Aglaja
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 12:19
I meni tako zvuci..
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 18:13
Originalno poslano od člana tibor tibor napisao:

Monk,sto je to tocno Fairy?

      Mislim da je sredstvo za sjaj listova ali ne bi se kladila.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 21:26
meni isto prva pomisao bila sredstvo za suđe pratiLOL
Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 21:31
Ja dosla da vidim sta je to zagonetni Fairy, kad ono jos uvek nista!

Ma, to je sredstvo za pranje sudja, cim Monk upozorava da se koristi MALO, ali MALO.
Aglaja
Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2007 u 21:35
I ono 'chak' u njenoj poruci, najavljuje nesto neuobicajeno. A to svakako ne moze biti sredstvo za sjaj lisca, ma koliko ga oprezno i stedljivo koristili.
Aglaja
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2007 u 08:58
Monk,javi nam se i rijesi nas dilemeLOL
Na vrh
Monk View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2007 u 17:34
kad ste vi  stigli toliko poruka ispisati...
nemojte lupati glavu...to je obichno sredsrvo za pranje sudja

ali ga znaju u negde i kao JAR ( barem je tako reklama na RTL-u)
 dakle malo Fairyja , mlake vode..i to je sve time svom cvecu obrishem listove ..jer ,iskreno ja BASH, BASH nisam pristalica neke teshke hemije .Ne kazem da nije hemija vec da bih pre ako se posechem oprala sudove ruchno nego shto bih gurala prst u neki pesticid , fungicid ili ostale -ide...fairy mi je pomogao i kod biljnih vashi za shefleru...
( varate se ako mislite da dobijam  procenet od fairyja nego sam u krajnjem ochajanju poslushala neki bablji recept i sada ga ne menjam... , neko upotrebljava pivo a ja ovo chak i umeso sjja za lishce... 

eto

docu ja opet Wink


Ažurirao Monk - 15 Studeni 2007 u 20:08
Monk...

prijateljstvo nije velika stvar...vec milion malih stvari
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2007 u 19:19
Dilema riješena. Thumbs%20Up
Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2007 u 19:24
Dilema je resena.
Ali cini mi se da je Monk preskocila neka slova.
Aglaja
Na vrh
Monk View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2007 u 20:09
Originalno poslano od člana aglaja aglaja napisao:

Dilema je resena.
Ali cini mi se da je Monk preskocila neka slova.


Aglaja, hvala, mslim da sam sve ispravila  Embarrassed


Ažurirao Monk - 15 Studeni 2007 u 20:10
Monk...

prijateljstvo nije velika stvar...vec milion malih stvari
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2007 u 21:18
Znaci saznali smo sto je Fairysmile180
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2007 u 11:02
Jučer, kad je Dina stavila sliku one dracene,sjetila sam se svoje jadne yuce(a i tvoje,Hele) Evo da vidiš kako moja izgleda nakon godinu dana.Malo je jadnija od tvoje bila ali sam je preko ljeta vani držala.Ovu mladu,iz zemlje,je u ljeto potjerala.
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2007 u 11:08
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Jučer, kad je Dina stavila sliku one dracene,sjetila sam se svoje jadne yuce(a i tvoje,Hele) Evo da vidiš kako moja izgleda nakon godinu dana.Malo je jadnija od tvoje bila ali sam je preko ljeta vani držala.Ovu mladu,iz zemlje,je u ljeto potjerala.

 Pravi reprezentativni primjerak. Moja izgleda jednako osim što mi se čini da su listovi zeleniji i da ne vise više tako beživotno.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2007 u 11:14
Ovi listovi na vrhu ne vise jer su manji,no ne znam šta je ovoj mladoj,tako velike listove ima i logično je da vise jer su preteški.A svjetli dio je onaj koji mi je potjerao sad u kući.Nije na svjetlom mjestu nego u hodniku pa su mu blijedi listovi.
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2007 u 11:20
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ovi listovi na vrhu ne vise jer su manji,no ne znam šta je ovoj mladoj,tako velike listove ima i logično je da vise jer su preteški.A svjetli dio je onaj koji mi je potjerao sad u kući.Nije na svjetlom mjestu nego u hodniku pa su mu blijedi listovi.

 Ma ja sam tipkala o promjenama na svom siročetu , daleko da sam tvojoj našla mane. Moja će takva bit , možda, mojim unucima.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2007 u 17:25
shasha mozda je i kod mene yuca
jer je slicna tvojoj
mada tvoja je ipak ljepsa ova moja je sva jadna nekako tuzna
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2007 u 09:51
Dina,to sam i ja prvo pomislila,da je tvoja yuca. Vidiš po listovima,dracena ima tanje i mekše listove dok su yucini deblji i oštar rub imaju.I malo uži naravno.
A tužna i jadna bi i ti bila da te netko baci kroz prozorWink


Ažurirao shasha - 05 Prosinac 2007 u 09:51
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2007 u 17:34
hvala sad se vec osjecam bolje jer znam sta mi je palo s neba

P.S
samo sto mene shasha nebi niko ponjeo kuci


Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.