Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Osijek u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Osijek u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 13>
Korisnik
Poruka
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 13:02
i na malim pješačkim otocima ima cvjetnih detalja
 
u pozadini je zgrada Državnog arhiva na ulazu u Tvrđu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 13:17
Predivan grad, s toliko parkova i tako uredan, ma savršeno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 14:02
Tako je Triša, u proljeće je užitak šetati gradom. Gotovo na svakom koraku ima posađenog cvijeća, a o parkovima da ne pričam.
Poslije rata se počelo jako puno obnavljati i oštećeno drveće, tako da su posađeni cijeli novi drvoredi.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 14:33
Rijeka na sreću nije bila u ratu, ali parkova ima nekoliko, ali su joj jadni da ne mogu biti jadniji. Od cvijeća  baš nemamo što pokazat, nešto malo u centru.
Rado bih vidjela vaš "grijani trg"  - to bi bilo za mene - uvijek su mi ledene noge.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 14:52
za hladne noge , kažu treba ih svaku večer istuširati u hladnoj vodi , da krv brže cirkulira ,a, može i kućna masaža kod boljih polovica , pa ko voli nek izvoli ,. A LANA 2  neznam šta da kažem , nisam nikad bila tu kod tebe , ali grad je zaista prekrasan . oduševljena sam , a zašto ti nisi tu negdje smile43
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 15:26
pa nema veza, možete vi doći pa da sve ovo uživo vidite
 
triša, ne samo "grijani trg" nego i klupe
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 15:37
...Krasne fotkice Lano...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 21:03
smile141 Lano!
Predivne slike Osijeka! Baš sam si mislila kada ću se prošetati uz Dravu... Dunav je moja ruka dotaknula, pa se sjetih i vaše rijeke!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 21:18
Nisam ni znala da je Osijek tako lijep...krasne fotkice !
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 21:31

društvo drago mi je da vam se sviđa. E sad ste nagrabusili. Ima još toliko toga, kud god pogledaš cvijeće, odmor za oči i dušu.

Sad kad vas zatrpam slikama Wink
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 21:43
Bravo! Nisam nikad bila u Osijeku. Baš je lijep!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2008 u 15:48
LANA, JEDVA ČEKAM NOVE FOTKE!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
maya View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 11:00
Nikad nisam bila u Osijeku i mogu samo da kazemsmile227Zaista lijep i zelen grad.
Nije isto zivjeti i biti ziv!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 11:21

Osijek je puuuuno, puno ljepsi nego u mom sjecanju. Vidi se da se puno radi, nevjerojatno je koliko smo ovih dana pratili razne gluposti iz Osijeka (mislim na politiku) i moram priznati da sam u jendom trenutku pomislila kako je ipak zivot stao a kad tamo sve buja, sve cvate, sve se sareni. Pa mozda niste nitit trebali birati vlast kad sami tako divno radite. Bravo

Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 13:50
Lana, tvoj grad je predivan,tako mnogo cveca, sve deluje jako uredno i lepo uklopljeno. Predstavila si ga na pravi nacin! Uzivala sam u setnji,naravno zahvaljujuci tvojim slikama.  smile55
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 14:38
hvala, drago mi je da vam se sviđa, već sam rekla morat ću opet prošetati malo, stvarno se ima šta vidjeti, a cvijeća zaista ima svugdje i jako se puno polaže na raslinje, što me posebno veseli, a vjerujem i sve koji uživaju u cvijeću i lijepoj prirodi.
 
Franjice baš si me nasmijala, dobra si. Kad bi se gledalo po uređenju i izgledu grada onda bi ispalo da nam ide i višenego dobro.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 11:09
Osijek mi je jedan od ljepših gradova, a ti si to i pokazala svojim slikama.
Daj nam malo slika oko crkve Sv.Leopolda Mandića, to ti nije daleko (vidim da si prošetala i do Drave, pa ti zato spominjem)...Wink
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 00:07
lana slike su prekrasne.Grad je stvarno uređen vidi se da ga jako volite.Pošalji nove slike, da vidimo nove ideje.
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 19:54
Osijek ima baš nekakav poseban štih...
Ne mogu to opisati... Ja ga ne mogu usporediti niti sa jednim gradom.
Jedna fontana mi je jako poznata...
Još kad se sjetim da sam pored nje prije koji mjesec svakoga dana prolazio do faksa...
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 20:27
slike su za svaku pohvalu.posebno me se dojmilo ono drvo koje izgleda kao žalosna vrba samo je puno gušče
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.