Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - cvetlin-trazi i nudi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


cvetlin-trazi i nudi

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 18:36
ja imam clematis tamno plavi,boja ciklame i šatirani bijelo rozi.sada su mi odrezani na pola metra,pa kada malo porastu negdje u ljeti mogu ti dati pelcere. ako još primaš narudžbe,ja bih rado hostu obje vrste,sedumi obje vrste,i majčinu dušicu.ako dolaziš na kavu,vidimo se onda sutra. 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
DANČI View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 378
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DANČI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 13:24
Ja bi molila ako je ostala koja hosta šarena i zelena?smile55
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 21:14
Danči oprosti kaj nisam do sad  vidla poruku. Imam još zelene,šarene više nema  pa piši adresu na pp da ti pošaljem..
 
imam  još nekih dugova i to rješavam drugi tjedan.
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 12:45
Ako imaš još ja bih:
hostu
đurđice
pakujac
lavandu
Za kukurjek sam zakasnila, pa me se sjeti ako budeš kad imaka.smile143
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 22:04

Ona prva poruka je i dalje važeća izbrisala sam ono kaj nemam.

Od sjemenja nemam niš nisam ga skupljala laniConfused
 
 
Sad molba- reznice
 
1.Dipladenia
2.Kamelija
3.Viburnum(žganci)
 
Oleandri  uspješno prezimljuju već par godina,prošlogodišnji "krumpirko" ha jel mu pravo ime solanum-isto za sad živahan,pa bi zato dipladeniu -očarana sam njenom ljepotom.
 
to je prva tura
 
 
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 22:08
Dragi moji isprika - ovo je trbalo ić prvo,  ako sam nekome nešto obećala a nisam poslala,bit će popravni na proljeće samo pošaljite ponovo adrese na PP Embarrassed
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 09:41

Ima li netko bambus mladicu viška ?

Na vrh
lidac1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lidac1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 13:02
Cvetlin ja imam malu camellia japonica roze.  Mogla bih odrezati malu grančicu (10-15 cm).
Na vrh
lidac1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lidac1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 13:05
Ups, dio se izbrisao. Ono "roze" znači roze boje.
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2010 u 12:41
pa mislim da je to za reznicu čist dost,ak ti je baš mala nemoj ju čerupat zbog mene.
Na vrh
lidac1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lidac1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 10:25
Nema problema. Baš me zanima da li će se primiti. Javi se na PP da se dogovorimo.Wink
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 01:39
Cvetlin, ja bih đurđice ako ponuda još važi.  A ja tebi clematis..Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.