Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - TILjO poklanja / mijenja / traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


TILjO poklanja / mijenja / traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 19:01
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Tritomu imam jaaaaa!
 
Hoćeš mi poslati malo? ...ako nije bed?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2008 u 16:22
Nekad davno imala sam ricinus ali mi je nastao jer sam ga malo po malo razdavala i sada ga već dosta dugo nemam.Mogu li dobiti par sjemančica.
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2008 u 13:53
Originalno poslano od člana Mikica Mikica napisao:

Nekad davno imala sam ricinus ali mi je nastao jer sam ga malo po malo razdavala i sada ga već dosta dugo nemam.Mogu li dobiti par sjemančica.
 
Nema problema... Pošalji mi svoju adresu na pp... Thumbs%20Up
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2008 u 12:14
Imam još sjemenki ricinusa ako nekome treba...
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2008 u 12:25
Još uvijek žicam:

žuta kana (1-2 gomolja),
bijeli ljiljan (1-2 gomolja),
funkija ili hosta,
sjeme pjetlove kreste i
sjeme ukrasnog suncokreta.
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2008 u 21:35
Kakva Hosta? Ja imam onu sa širokim listovima što cvate bijelim mirisnim cvjetovima.
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2008 u 21:50
Bilo koju vrstu funkije, odnosno hoste žicam...
Imaš li negdje na netu sliku te tvoje kako izgleda... da ju vidim?
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2008 u 21:02
 Valjda sam uspjela staviti sliku ove bijele. Samo one tek sad proviruju iz zemlje. Pošalji adresu na PP pa ti pošaljem kad budu malo veće da se mogu izvaditi.
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2008 u 14:15
OK, može... Adresa na pp-u! Hvala!
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2008 u 01:31
Ne znam koga sam žicao đurđice... Mislim shashu i admina. No, ipak neću trebati, kupio sam si jedan gomoljček u Pevecu prošli tjedan i već odavno posadio. Nadam se da će sve biti OK s njim i da će cvijetati...
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2008 u 01:36
OK, ljudovi... Veliko hvala svima na svemu...

Još žicam samo ako netko ima koji višak gomolja bijelog ljiljana i još ako netko ima koju vrstu hoste...
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 20:42
Evo da se još jednom svima koji su mi donirali kakve sjemenčice, biljčice... zahvalim na volji i trudu. Hvala!

Nego, ovako... Ako netko još treba sjemena ricinusa... neka se javi. (Njega ću valjda doživotno imati u zalihi... Hehehe...)
Imam viška čuvarkuća, ne znam točno koja je to forma... Tko hoće neka se slobodno javi na pp.
Sutra pofotkam čuvarkuće da oni čuvarkućoljupci mogu prosuditi imaju li već takve ili ne...

Ne znam je li mi sada već kasno da i dalje žicam bijeli ljiljan i razne vrste hosti (funkija)?!
No, ako nije, ako netko ima viška, neka mi se javi...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 10:25
Hoste se još uvijek mogu saditi no za ljiljane nisam baš sigurna.Mislim da je za njih sadnja pri kraju,ako ne i prošla.To žicaj u jesenBig%20smile
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 14:03
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Hoste se još uvijek mogu saditi no za ljiljane nisam baš sigurna.Mislim da je za njih sadnja pri kraju,ako ne i prošla.To žicaj u jesen




Hvala za info!
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 14:04
Evo, ovakve čuvarkuće imam, pa tko treba neka se javi...



Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 14:32
jel mogu ja dobiti malo, Tiljo...please Embarrassed

meni su predivne,a  imam trajnu zabranu kupovanja bilo čega zelenog (bankrot)


Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 17:55
Misliš na čuvarkuće?

Nema problema... Samo mi pošalji na pp svoju adresu!
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 18:48
da....poslala sam ti na pm...hvala ti puno puno  smile79
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 20:27
Nema na čemu...

Šaljem za koji dan!
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 15:25
ja imam bijelog ljiljana, onaj obični, ali sad je biljka već pola metra visoka, ocekujem cvijet za mjesec dana...javi mi se na jesen pa ti posaljem lukovica, ima ih i prilično se širi...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.