Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Varaždin u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Varaždin u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 11>
Korisnik
Poruka
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2007 u 15:13
Bravo za Varaždin
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2007 u 16:07
smile55 nismo u to niti posumnjali s obzirom tko živi u Varaždinu. Bravo, bravo
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2007 u 16:54
Sta su bili kod Shashe doma?? smile55
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2007 u 19:01
Hmm ja to nisam pročitala.Naime Varaždin je(ajme kak cvatemsmile91) već 3-4 godine van konkurencije(neće nas više ni stavljat kad znaju da bumo pobjedili)jer je prije sve nagrade kupio.E sad možda neka nagrada izvan konkurencije,il su ga vratili opet.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2007 u 19:50
Originalno poslano od člana aurora2 aurora2 napisao:

Sta su bili kod Shashe doma?? [IMG]smileys/emot112.gif" align="absmiddle" alt="smile55" />



nisu morali dalje nigdje ni ici
tu su mogli vidjeti svasta
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2007 u 21:05
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Hmm ja to nisam pročitala.Naime Varaždin je(ajme kak cvatemsmile91) već 3-4 godine van konkurencije(neće nas više ni stavljat kad znaju da bumo pobjedili)jer je prije sve nagrade kupio.E sad možda neka nagrada izvan konkurencije,il su ga vratili opet.

To ti je tak kad ne čitaš "Jutarnji list"...
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2007 u 21:45
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Hmm ja to nisam pročitala.Naime Varaždin je(ajme kak cvatemsmile91) već 3-4 godine van konkurencije(neće nas više ni stavljat kad znaju da bumo pobjedili)jer je prije sve nagrade kupio.E sad možda neka nagrada izvan konkurencije,il su ga vratili opet.


Hmm...Varazdin je izgleda u unutrasnjosti ono sto je Porec na moru...toliko puta su pobijedili da su vec par godina van konkurencije....ne znam koje godine imaju pravo ponovo sudjelovati.
U svakom slucaju, bravo za Varazdin....ako ih ima vise kao Shasha ( a ocito ima) onda nije ni cudo da je to tako.  smile55smile186
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2007 u 20:54
Da riješimo dilemu najuređenijeg grada.Ovak vele:Već 7godinu za redom Varaždin je proglašen najuređenijim gradom u kontinentalnoj Hrvatskoj.Ove godine je uz to Varaždin dobio i  priznanje Zeleni cvijet za najuređeniju ulicu(to je Gajeva ulica)smile211
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2007 u 07:53
Kakvu dilemu? Nema dileme....sve je jasno. smile186
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2007 u 10:56
nedavno sam bila u prolazu varaždinom pa sam uslikala malo cvijeća
evo da vidite......





ps.varaždinke, ne zamjerite što se nisam javila, nisam imala vremena Unhappy

Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2007 u 12:30
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2007 u 09:57
Arwen,ne zamjeramsmile191.Pokušavam skužiti koja je to ulica jer ja ove čizme nisam vidjela(sram me je)smile42
Jel to ona prema starom gradu(uz city centar)?
Na vrh
oceana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 405
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oceana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2007 u 10:43
Varaždin mi je jedan od najljepših gradova u Hr! Shasha, thanks for sharing!Clap
Položaj:puno sunčevog svjetla tijekom cijele godine.
http://www.wanderingsoflight.net/blog
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2007 u 10:59
I meni Oceanasmile187(zato se i ne mičem odavde)
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2007 u 17:50
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

I meni Oceanasmile187(zato se i ne mičem odavde)

Da, da... a kad je u pitanju kava? LOL
Na vrh
Ivona View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2007
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2007 u 18:48
Varaždin je predivan grad a i vrlo poznat po uzgoju cvijeća!!
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2007 u 23:02
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Arwen,ne zamjeramsmile191.Pokušavam skužiti koja je to ulica jer ja ove čizme nisam vidjela(sram me je)smile42
Jel to ona prema starom gradu(uz city centar)?


mislim da se, ako se nastavi smjerom prema kojem je slikano, dođe do placa
a imena ulice se ne sjećam....
prve dvije slike su slikane sa lijeve strane kod istih vrata, a ciklame sa desne, sve u dva metra



Ažurirao Arwen - 10 Prosinac 2007 u 23:05

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2007 u 09:29
aaa znam ondaWink
Kad nećete doći u Vž na kavu pa ja moram kod vas Andreasmile185
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2007 u 11:57
Čizmice su baš fora...smile71 ideja originalna 
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2007 u 15:30
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

aaa znam ondaWink
Kad nećete doći u Vž na kavu pa ja moram kod vas Andreasmile185



.... ne zazivaj smile191smile191smile191smile191
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.