Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - stalaze
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


stalaze

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2007 u 16:56

predlažem zelenu

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2007 u 14:33
Moze li mala pomoc?

U koju bi boju prefarbala ovu stalazu
crnu ili crvenu
sta vi mislite?
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2007 u 16:02
DinaClapa i tvom mužu za izradu police. Super je.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2007 u 13:57
ma bice jos stalaza
moj muz ima nekakvih novih ideja
samo treba malo vremena i finansija
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2007 u 13:54
sjajno Dina,Clap
možeš visinu polica mjenjati po potrebi?
sa dobrom kombinacijom cvijeća možeš imati cvijetni zid,
bit će zgodno pratiti kako se mijenja ''izgled'' stalaže ili ti zida
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2007 u 13:42



e sad malo s druge strane

Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2007 u 13:39
ma nije kriv moj muz vec ja
nisam mu mogla pomoci morala na posao ali evo danas je stalaza gotova evo slikica
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2007 u 21:44
malo ga prihrani anqi,daj mu volje za cvjetanje,ili mu zaprijeti ko ja svomCool
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2007 u 21:41
ha, izgleda da je malo muških koji znaju uživati u ljepoti cvijeća i bilja,
srećom mi na ovom forumu imamo i muških i to sjajnih,
a za stalaže ih treba čekati ko za moj clematis da procvijeta
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2007 u 21:04
Rekla je Dina za jučer da će biti,a njih nigdje,treba malo pritegnuti muža ili sama početi učitiLOL
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2007 u 18:08
Samo polako shasha , vikend je. Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2007 u 17:20
Kojeg dana Dina? Ja čekamWink
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2007 u 08:39
ja cu danas dobiti stalazu , pokupovala sam sve sto mi treba i jos samo danas da mi je muz zavari i da je postavimo
slikice do kraja dana
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2007 u 20:30
e sad ću na svaki post ubaciti nešto od onog šta sam zadna 2-3 dana radilaLOL.čuvajte seeeCool
Na vrh
flora View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 211
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2007 u 23:00
ujutro ćeš se lijepo prošetati po svom dvorišću i sav bijes će nestati, lijep ćeš uspostaviti pozitivne vibre i sva će biti super Ying%20Yang

Meni se čini da se slike ne bi smjele brisati, jer onda se u biti ne mogu ni vidjeti, jer one se nigdje ne memoriraju nego se prikazuja sa te stranice na koju si ih postavila, u ovom slučaju to je bio photobucket.
Valjda će se javiti netko tko o tome više zna pa da nam to pojasni Smile




Ažurirao flora - 11 Travanj 2007 u 23:01
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2007 u 22:33
Neke sam obrisala,a neke čini mi se da nisam jer sam bila ljuta i sve pogasilaDead.A baš sam vas mislila pitati šta da sa dvorištem napravim.Ubacila sam stare slike i sad bi nove zbog usporedbe.Da mi savjet date šta da stavim di.To ću sutra,možda se prestanem ljutitiLOL
Na vrh
flora View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 211
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2007 u 22:27
Ma taman posla da odustaneš, nema šanse!!!!

Moramo otkriti u čemu je problem pa da nam jednom svima bude lakše.

Išla sam na Photobucket i vidim da u galeriji nema slika, zar si ih izbrisala i iz arhive albuma? Ili je to možda učinio netko drugi budući da je u biti stranici   mogao pristupiti bilo tko jer je lozinka javno objavljena
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2007 u 22:13
E sad ću odustati od stavljanja slikaAngry  sve sam radila kako mi "gazda" rekaoErmm....odustajemAngry
Na vrh
flora View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 211
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2007 u 21:52
A ja danas ne vidim slike. Neki dan sam ih vidjela, a danas nema slikica...gdje su nestale? 
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2007 u 14:32
uzela sam te novine neki dan i najvjerovatnije da cu napraviti onu stalazu sa 43.str nije komplikovana a i jednostavna je
u svakom slucaju hvala na savjetu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.