Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Darla
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Darla

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 15:37
Meni je ovo zadnje prekrasno...jako lijepo si naglasila ružu.....

To je na nekoj pločici ili na kaširanom platnu?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 15:38
Darla imaš tako lijepe radove a ne stavljaš ih na forum!!!
Pa gdje će ti duša???smile79
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 16:06
Jao, baš mi je drago da vam se sviđa ova zadnja, MM ju je skroz popljuvao, a ja sam se toliko potrudila Cry
 
To sam radila na kartonu, onom kojim se uokviruju slike. Malo mi je cracle previše ispucao, još ga nisam usvojila.
 
Hvala vam na lijepim riječima, baš mi trebaju!
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 16:49
Ah ti muški... i meni se jako sviđa ta zadnja i stavrno sam pomislila da je u pitanju pločica..Smile
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 16:52
ma pusti ti njih...nemaju oni pojma šta je lijepoWink
 
nego, neće li se salveta potrgati kad budeš rolala onaj podmetač? ili ga ne budeš rolalaSmile
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 16:55
ajme kako lijepa ruzica........svidja mi se sve.........
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 17:06
darla super su radovi, šta si čekala dosad?
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 18:59
darla prekrasni radovi,radujemo se ako ces ih cesce stavljati..smile141
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 19:48
i meni se jako sviđa cvijet! i to kako si ga naglasila s konturom. ideju sejvam na komp :)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2009 u 20:47
Originalno poslano od člana darla darla napisao:

Jao, baš mi je drago da vam se sviđa ova zadnja, MM ju je skroz popljuvao, a ja sam se toliko potrudila Cry
 
To sam radila na kartonu, onom kojim se uokviruju slike. Malo mi je cracle previše ispucao, još ga nisam usvojila.
 
Hvala vam na lijepim riječima, baš mi trebaju!
 
Ne kontam??? Kažeš puno ti ispucao???
Pa meni uvijek malo ispuca, probala dva različita, sušila sa fenom, ostavljala preko noći i opet jako malo ispuca...a nekada bih tako voljela da ispuca jako,jako puno....Confused
Koji lak ti koristiš???
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 11:12
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

 
nego, neće li se salveta potrgati kad budeš rolala onaj podmetač? ili ga ne budeš rolalaSmile
 
Je, trga se i zato baš nisam zadovoljna, ali morala sam probati.
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 11:16
ja to ne bih uopce upotrebljavala.......stavis spagicu i objesis na zid.......Wink
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 11:18
60
Citiraj darla Replybullet Objavljeno: Jučer at 15:05
 

evo pogledaj....predobro
 

 
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 11:22

Podmetače sam poklonila tati za rođendan (2 sam napravila), tak da možda njemu predložim da ih stavi na zid.

Dobra ti je ideja!

Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 08:57
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

  
Ne kontam??? Kažeš puno ti ispucao???
Pa meni uvijek malo ispuca, probala dva različita, sušila sa fenom, ostavljala preko noći i opet jako malo ispuca...a nekada bih tako voljela da ispuca jako,jako puno....Confused
Koji lak ti koristiš???
 
Nisam sigurna točno kak se zove. Uglavnom od Hobby linea, etiketa je svijetloplava i jako je gust (teško se nanosi). Ako se sjećaš Vesna nam ga je pokazivala na prvom tečaju i rekla da se od njega dobiju veće pukotine. Budem doma pogledala točno kak se zove pa ti pošaljem na PP.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 09:12
Originalno poslano od člana darla darla napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

  
Ne kontam??? Kažeš puno ti ispucao???
Pa meni uvijek malo ispuca, probala dva različita, sušila sa fenom, ostavljala preko noći i opet jako malo ispuca...a nekada bih tako voljela da ispuca jako,jako puno....Confused
Koji lak ti koristiš???
 
Nisam sigurna točno kak se zove. Uglavnom od Hobby linea, etiketa je svijetloplava i jako je gust (teško se nanosi). Ako se sjećaš Vesna nam ga je pokazivala na prvom tečaju i rekla da se od njega dobiju veće pukotine. Budem doma pogledala točno kak se zove pa ti pošaljem na PP.
 
Stvarno se ne mogu sjetiti šta nam je Vesna pokazivala...nemam pojma...Confused
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 11:18
proljece, to ti je onaj gusci krakle. gust je kao ....hm....ljepilo za drvo npr ali kad se zgusne. i onda ga moras jace vuci da dobijes velike pukotine.
evo ti slika na link:


edit: sad se vidi slika to je taj o kojem pricas.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 14:19
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

proljece, to ti je onaj gusci krakle. gust je kao ....hm....ljepilo za drvo npr ali kad se zgusne. i onda ga moras jace vuci da dobijes velike pukotine.
evo ti slika na link:
 
Ninochka pogrešna adresa...piše da je greška...
Ali ja sada imam "kao" taj koji jače raspucava, i dosta je gušći nego prošli ali svejedno ne dobijam veće pukotine... no dobro, ja očito imam problema sa tim lakom za raspucavanje...Tongue
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 14:32
E, a ja sam skužila da raspucavanje ovisi i o boji koju stavljaš na lak. Meni drugačije raspuca kad koristim jednu marku, a drugačije drugu. Npr ovako jako mi je raspucalo kad sam stavila neku jeftinu kinesku akrilnu boju, a manje mi je ispucalo kad sam stavila Daler&Rowney. E, sad dal je to slučajno ili fakat ovisi i o boji ne mogu još reći kad nemam dovoljno iskustva.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 14:42
Originalno poslano od člana darla darla napisao:

E, a ja sam skužila da raspucavanje ovisi i o boji koju stavljaš na lak. Meni drugačije raspuca kad koristim jednu marku, a drugačije drugu. Npr ovako jako mi je raspucalo kad sam stavila neku jeftinu kinesku akrilnu boju, a manje mi je ispucalo kad sam stavila Daler&Rowney. E, sad dal je to slučajno ili fakat ovisi i o boji ne mogu još reći kad nemam dovoljno iskustva.


Slažem se s tobom Darla....puno ovisi o boji, o gustoći kraklea ali i o dužini i širini poteza kojim se krakle nanosi.......

Ja sam sve to otkrivala u hodu

Recimo fora mi je kad želim dobiti jako sitne pukotine...onda boju nanosim spužvicom

Btw, dobivaš ti moje mailove?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.