Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Radovi- dori-st
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Radovi- dori-st

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
Korisnik
Poruka
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 13:15
Hvala, ančice, miško, otok, bože kako ste sve brze cure. Hvala vam svima na podršci.
Curama  koje  su tražile salvete danas šaljem.
Sad se skidam sa ovih stranica koje su me navukle, treba nešto i raditi, ako mi se netko javi da zna da me nema, a ne da ne želim odgovoriti. 
Pozdrav! 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 13:20
Pozivam te na kolačiće na stranici ideje
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 13:53
dori,eto da ne znam nikad nebi rekla da su ovo radovi od pocetnika...super si sve napravila,do detalja..posalji adresu na pp,iman jos nesto duplih, da ti posaljemsmile141
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 14:01
<snip> vidjeh da je netko vec popravio.
 
radovi su ti jako lijepi, ako ti treba koja od salveta koje imam jos (stranica 86 ili iza topica o razmjeni salveta) javi se pmom s adresom i saljem ;)
 
jako lijepe boce zaista mi se dopadaju. spring, gle pringls tube ;) svaki put kad ga vidim u ducanu, sjetim se ponude "treba netko tube od pringlsa" :) bravo curka jako lijepo.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 14:29
predivni radovi! ClapClap
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 14:45
Bravo spličanka i dobro nam došla... marljivu i maštovitu godinu ti želim!
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 14:52
Jako lijepo.... mašta može svašta!!!
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 14:57
Dori jako su ti lijepi radovi, samo tako nastavi. .a ako te zanimaju salvetice imam ih ja još dosta, pa pogledaj na 67 str.razmjena i nabavka materijala, ako te nešto zanima pošaljem ti.Smile
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 15:11
bravo dori, samo tako dalje Clap
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 15:21
bas lijepo uskladjeno,draga......bravo
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 18:02
jako lijepo dori!! sve pohvale!!
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 18:32
super mi je ideja da se pofarba cijela boca, a ostavi ovaj prozirni dio sa kontur da se vidi kaj je unutra!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 20:42
draga krasno, boce su super no one visoke pikse su mi naj naj
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 10:25
Hvala cure, baš ste drage kako ste se sve javile. Ja nisam baš previše aktivna za kompićem, sjednem kad stignem, pa sam jutros tek vidjela sve vaše poruke ovdje i na pp. Hvala na potpori, nadam se da ću vam moći pokazati još lijepih radova kao što su vaši kojima se redovito divim. 
Jučer su išle salvete svima kojima sam obećala, cure javite kad dobijete.
Sunce Ri ide danas, jassi javi adresu.  
Svima velika pusa. smile78    
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 10:32
Dori, očekujemo slijedeće tvoje radove! smile213
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 10:35
Dobro ti ide, samo nastavi tako...čekamo nove radove!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 10:53
Cure, nema više proljetne grane na plavoj podlozi, sve poslala i ove zadnje šaljem danas.
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 23:37
Baš su ti lijepi radovi. I meni su boce odliiiiiiiiiiiiiične. Bravo!
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2009 u 00:04
Sve pohvale radovi su ti jako lijepi, samo radi i uživajsmile106
Imam dosta salvetica, pošalji mi adresu i stižu salvetice
meni je super u životu
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2009 u 11:15
Hvala cure, još se učim, daleko sam ja još od vas........ 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.