Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mdrakulic - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mdrakulic - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 11:19
Dobro nam došao smile106
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2012 u 22:39
Dobro došao , preljepe slike vrta i sobnog bilja, pitance da li je još vrt aktualan sad kad si se preselio u stan, bilo bi šteta da nije jer imaš zlatne ruke.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
mdrakulic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mdrakulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 08:52
Hvala na željama dobrodošlice.
Je vrt je aktualan no ne i tolikom sjaju kao kad sam svaki dan bio tamo i prčkao po njemu,sada je već veliki vrt,bilje je naraslo,sve se uklopilo na svoje mjesto,u principu raste nesmetano.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2012 u 13:21
Dobro došao u naše cvijetno društvoTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mdrakulic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mdrakulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2012 u 14:34
Želim svima Sretan i blagoslovljen Božić i svako dobro!!!
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2012 u 20:10
Sretan Božić i tebi i tvojoj obitelji od srca želim
 
 
Merry%20Christmas%20Candles
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2012 u 23:27
Dobrodošaosmile73
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2012 u 22:10
Na vrh
mdrakulic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mdrakulic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 13:00
Sretna Nova svim mojim novim frendovima cvijetoljupcima!!! :)
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 13:05
Slika
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.