Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Travin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Travin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 00:17
Dobila sam informacije o tvom vrtu iz prve ruke i zao mi je da ga nisam vidjela u zivo. Pravo biljno carstvo.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 18:31
...kad budeš imao vremena molim te da poslikaš dasylirioneWink...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 23:55
Trava, drago mi je da sam se upoznala sa tvojim hobijem, biljkama i sada te bolje pozam još samo da svratim i ja do ZadraWink Nemoj me zaobići ako dolaziš u naše krajeve, voljela bih te osobno upoznati. Drago mi je da imaš ponešto i od meneSmile
 
Nemoj nas sada zaboraviti, slikaj i stavljaj slike, pratit ćemo te!
Rijeka

Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 12:29
Prelistavajući slike iz tvog vrta, učinilo mi se da sam neke stvari odnosno biljke, pitariće već negdi vidila.
Ustvari kod mene doma. Pitam sina kako se zove onaj tvoj prijatelj iz Zadra s kojim si u kontaktu na jednom drugom forumu. On potvrdi moju pretpostavku. Znaš o kome se radi.
Svaka ti čast, sve ti je fantastično! Zavidim ti na maureliju!!!
Baška Voda
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 13:53
...ponovno sam danas natenane sve pregledavala i shvatila sam da sam olako prošla pored onog fantastičnog hibiskusa koji to uopće ne zaslužuje, zaista je divan...
...trava, daj mi reci, molim te jel agavu strictu držiš zimi vani ili je spremaš?...i još me zanima kojim tempom rastu sijane araucarie, koliko su stari tvoji sijanci?...jesi pokušao nabaviti opuntiu sa crvenim cvijetom?...
lijepi pozdravSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 15:42
Nisam baš gledao dali ima neka opuntia sa crvenim cvijetom,ako negdje vidim takvu javim ti,a to bi mogla i natalija bolje znati.Lanjsku zimu A stricta je bila vani,na -5,ovu zimu na -6 sam sve bio unio u plastenik,pa i nj,što je sigurno je sigurno.Tko zna što bi bilo na -8-10.Araucarie su od proljeća pedalj visoke,zadovoljan sam tim prirastom,mislio sam da su puno sporije.
Cikas,odakle si, možda ću onda znati o kome se radi?
Miro ,nadam se i ja susretu.
Pozdrav svima.
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2012 u 00:09
Kako vidim mnogi su s foruma vidjeli tvoj vrt uživo. Mene je zadivilo mnoštvo različitih biljaka i ako sam dobro vidjela mnoge od njih uzgojio si iz sjemena. Meni to osobno baš i ne ide pa se divim svima koji su u tome tako uspješni.
Sutra je novi dan.
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2012 u 08:13
da malo? Lijepe biljke
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2012 u 00:38
Konačno,konačno,konačno !!!
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2012 u 23:09
Bravo, pravi rasadnik egzota Clap
život je more
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2012 u 20:47
briši poštu Smile
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 22:09
Trava svako dobro ti želim i neka ti egzote bujaju!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2013 u 15:58
čestitam na 500. poruci smile164,
laskavu titulu si dobio, sad si opet ko mladica Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.