Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - melisino blago
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


melisino blago

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2013 u 12:49
Dobrodošlica novoj temi!
Krasna lonicera!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2013 u 13:50
Dobrodošlica i od mene!!! Divni bodljikavci i lonicera Clap!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2013 u 14:18
Dobro nam došla , kaktusi su ti famozni smile71
Crna pelargonija je za mene novost, evo uvijek nešto učimo, tako ti je tu na forumu, red učenja, red druženja, zezanje, divna prijateljstva....... ma neka ti je lijepo ko i svima nama Big smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
melisa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2010
Lokacija: Vrbovec
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje melisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2013 u 14:38
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Melisa i meni je jako draga ova crvena pelargonija, bogato cvate i nije zahtjevna. Ja sam na žalost kod preseljenja ostala bez nje.
Kaktusi su ti posebni.

hvala ti Carol  smile76
Na vrh
melisa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2010
Lokacija: Vrbovec
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje melisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2013 u 14:41
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Melisa baš dobro da si tu sa slikama, predivne su kao i tvoje cvijeće. Radujem se novim posjetama.

smile79..hvala draga
Na vrh
melisa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2010
Lokacija: Vrbovec
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje melisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2013 u 14:46
Originalno poslano od člana Wanessa Wanessa napisao:

Pozdrav, Melisa! Imas divno cvece i drago mi je da si odlucila podeliti svoje blago sa nama> Bilo mi je pravo zadovoljstvo prosetati tvojim vrtom i diviti se tvome cvecu!smile55smile120

smile91..znaš i sama kolika je briga oko svakog cvijeta, bilo u kući bilo vani..no, zanimljivo je da nakon nekoliko godina, ove godine moje i kućno i vanjsko cvijeće je toliko divno, da nisam tu ljepotu mogla zadržati samo za sebe...hvala ti na komentaru, vjerujem da će ubrzo još slikica krasiti naš forum...
Na vrh
melisa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2010
Lokacija: Vrbovec
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje melisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2013 u 14:48
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Dobro nam došla , kaktusi su ti famozni smile71
Crna pelargonija je za mene novost, evo uvijek nešto učimo, tako ti je tu na forumu, red učenja, red druženja, zezanje, divna prijateljstva....... ma neka ti je lijepo ko i svima nama Big smile

prave riječi...svaka čast...hvala na lijepim željama...smile73
Na vrh
melisa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2010
Lokacija: Vrbovec
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje melisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2013 u 14:49
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

Dobrodošlica i od mene!!! Divni bodljikavci i lonicera Clap!

hvala....očito im ništa ne fali...a ljubavi često imaju i previše...smile58..mama mi zna reći da ne moram gledati cvijeće toliko često, još bi više i bolje raslo..a što ću kad im ne mogu odoljeti... smile68

Na vrh
melisa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2010
Lokacija: Vrbovec
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje melisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2013 u 14:50
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Dobrodošlica novoj temi!
Krasna lonicera!

hvala od srca.. smile82
Na vrh
melisa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2010
Lokacija: Vrbovec
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje melisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2013 u 14:53
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Melisa,
drago mi je da si nam se pridružila sa svojom temom.
vidim da imaš svakakvih biljaka a posebno me oduševila lonicera.


da, doista imam svega, jer ne mogu odoljeti..no, jedino mi nedostaje klematis...ove godine sam zakasnila kad ih je bilo po centrima..i sad ga više nema, a na sajmu cvijeća dok sam bila uz svu ljepotu..nisam se uopće sjetila da ga kupim....naravno, gledala sam i kupovala najviše kaktuse...Shocked
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2013 u 16:34
Pozdrav Melisa, drago mi je da smo dobili još jednu temu; ovo što si pokazala je krasno, lonicera, hosta, kaktusi...   smile75
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
melisa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2010
Lokacija: Vrbovec
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje melisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2013 u 09:55
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

Pozdrav Melisa, drago mi je da smo dobili još jednu temu; ovo što si pokazala je krasno, lonicera, hosta, kaktusi...   smile75

smile76..hvala draga
Na vrh
melisa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2010
Lokacija: Vrbovec
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje melisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2013 u 10:03
evo još malo slikica

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/blago/60186.aspx -
Na vrh
melisa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2010
Lokacija: Vrbovec
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje melisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2013 u 10:06
ovaj dolje dio bez cvijeća je bakin dio..tako da se koncentrirajte na ovaj gore dio.... hehehehe... smile50
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/blago/60187.aspx -
Na vrh
melisa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2010
Lokacija: Vrbovec
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje melisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2013 u 10:07
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/moje_cvjetne_tajne/blago/60188.aspx -
Na vrh
melisa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2010
Lokacija: Vrbovec
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje melisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2013 u 10:10
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/ruze_/melisino_blago/60189.aspx -
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 23:02
dobro došla melisa ,vidm da imaš lijep vrt i lijepo cvijće u njemu drago mi je da si odlućila to sa nama podjeliti, očekijemo još slikasmile127
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 15:08
Dobrodošla! smile99 imaš  predivne kaktuse smile183 i sve ostalo je jako lijepo, puno pozdrava! :)
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2013 u 16:31
Dobrodošlica u slikovni dio i od mene, prekrasna prezentacija vrta i cvijeća, vidim kaktus-sukulent manija nije ni tebe zaobišlasmile55
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
melisa View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2010
Lokacija: Vrbovec
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje melisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2013 u 23:25
Originalno poslano od člana Fany54 Fany54 napisao:

dobro došla melisa ,vidm da imaš lijep vrt i lijepo cvijće u njemu drago mi je da si odlućila to sa nama podjeliti, očekijemo još slikasmile127


smile79...hvala na dobrodošlici, a slikice stižu čim uslikam nove ljepotane koji imaju bodlje.. Embarrassed
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.