Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj kutak za opustanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj kutak za opustanje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 35>
Korisnik
Poruka
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 12:43
Koja ljepota. Sve mi je predivno!! smile39
smile93
Ja sam dijete sreće
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 08:36

Bez sumnje, ovo je mesec ruza pa zato jos malo ruzicnjaka

.

 
.
 
travnjak je "podlegao" sitnim cveticima
.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 08:46
predivne ruže !
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 08:56
Koliko ružaaaaaa! Prekrasno!
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 09:30
English garden! smile55
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 11:05
Joj srce moje!!!!!

Ja jedino mogu reći da je ovo stvarno predivno
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 11:14
mimar ružičnjak je smile71
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 13:57

Znate li kako mirisu?! Nema lepseg mirisa! Mnoge su vec prikazane u mojoj galeriji, ove dve su samo za ruzoljupce, crveni pupoljak (moj sin ga zove "ljubavna ruza") ima najlepsi miris od svih

 
 
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Sensa View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sensa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 00:02
Mimar, pa stvarno gde ce ti dusa, pocecu da te "mrzim". Naravno cuj, salim se bozanstveno. Ne mogu da odlucim sta mi se najvise svidja, ali ipak prednost dajem korpama koje su pune cveca. Izgleda predivno. Hoste, jer bar neka od mene? Kako predivno izgledaju ruze,bacopa, petunija. Uzivaj Mimar u toj lepoti a ti to znas.!
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 09:29

Sensa, volela bih da me svi "mrze" kao ti LOL! Eto pokusavam da te nagovorim da dodjes, samo je na sat voznje od tebe ( evo jos materijala u prilog tomesmile187)

Jos neki detalji i ...opet ruze,ruze,ruze... (sta mogu kada je ovo ipak vrt hiljadu ruza Wink )... i obecavam vise ih nece biti (barem ne u ovij temi Smile)

 
 
"gde god nadjes zgodno mesto..."
.
.
.
.
.
.
.
.
 
skimija lepo napreduje pod orahom 
.
 
.
.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 09:42
smile57 može još malo????
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 09:49
Prekrasnooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Koliko detalja, ona škrinjica me je oborila s nogusmile39
Ove tvoje tratinčice tako uveseljavaju, baš si sretna u svom vrtu,to se vidi po cvijeću kako je i ono sretno.
Uživaj  i samo nam stavljaj slikice da i mi uživamosmile141smile99
meni je super u životu
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 09:54
hoću jaaaaaaaa toliko cvijeća, stvarno uživam,prekrasno za podijeliti s ostalima 
sutra je novi dan
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 09:57
ja se javljam , samo  samgledala , i divila se , pa kažem ja . kaj sam ja prema vama koji imate ovako divne vrtove , jedanom si mi rekla koliko se sjećam , da je izbor za naj ....(VRT ) ja mislim da bi tvoj osvojio prvo mjesto , po uređenju i obliku , . pa interijeru , smislu , kakvoći , ...neznam ima li još nešto što nisam rekla ,
ja kao i drugi cvijećoljupci nekoliko puta gledam iste  slike i divim se . tebi i tvojoj ljubavi . bravo mimar
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 11:02
 Hvala, od srca!
A ne Branka, znas koji bi vrt osvojio tu titulu?
Vrt na rancu XENIE64, gde je SHASHINO uredno dvoriste,tulipani od DONATE, sa malo primesa SEFLERINOG seoskog i neizbeznim dodatkom biovrta SILVEK i lekovitim IVANOVIM biljem, uz kamenje od VERE1,BERGENIJE i KATRUZIN Aubreta cultorum koje stoji uz tvoj (BRANKA) vodeni vrt, pod PALMARKOVIM palmama i SENINIM grmovima i stablima gde se sepure lepotice  LANE1 i njenih roditelja (u daljini sa neizbeznim maslinjakom), sa terasom PROLJECA na kojoj se razmecu raznobojne VEPROVE  surfinije i TONIJEVI ljiljani i uklopljenim detaljima DADE28, korpicama i lozicama SENSE, ispod koje su suncokreti i mastoviti bojleri od IRIS,VOKIJEVI irisi kojima draz daje zuta ruza FRANJICEZG uz opojan  miris mog ruzicnjaka. Uz vrt bi nam pasala jedna vikendica od TRISE gde u prozorima stoje RENINE orhideje i zumbuli TEAK i svo cvece OSTALIH FORUMASA.
 E onda bi svi mi zaseli (kao u raju  ADMINISTRATORA), skuvali lonac kafe i proslavili titulu NAJLEPSEG VRTA!!!
 
smile120
 
 
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 11:05
  zamislite taj vrt smile92
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 21:28
Mimar, ovo bi stvarno bila "ubojita" kombinacija, ali svejedno, svako detalj tvog vrta izgleda fenomenalno, kao san...
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 21:54
mimar, kad bi uspjeli napraviti najljepši vrt, kako si napisala, bilo bi to previše ljepote na jednom mjestu, pravi raj...ali ti u svom vrtu sasvim sigurno imaš dobar dio cvjetnog raja. bravo!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 11:17
Ovo je bio "obavezni deo", sada molim cenjeni  Smile ziri za ocene za "umetnicki dojam" (znate me vec, ja volim drugacije fotografisati...detalje), nisam odolela da to ne uradim ovako...
 
.
 
.
.
.
.
.
 
.
.
 
.
.
.
.
.
 
 
 
 
..
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
katruža View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 787
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2008 u 13:04
Prelijepo! Ocjena? Najviša!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.