Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Miha i Šefi putuju !!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Miha i Šefi putuju !!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 09:00
Predivno, krasan vikend!
Motovun sam gledala samo iz daleka, a druga mjesta koja ste obišli ne poznam .....
Oduševio me šator....moj neostvareni san iz mladosti....
Kako se zaštitite od kukaca i gmazova i drugih nepoželjnih gosta?Mrežica??
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 09:19
Današnji šatori su savršeno jednostavni! Sjećam se kao mala smo imali jedan koji se slagao pol dana. Posebno soba, pa predsoblje pa oklop! Strašno! Ovaj je složen u 10 minuta i to nam je prvi put da slažemo ovakvoga! Šator ima mrežicu protiv kukaca i inih -aca i -aza i "vrata" da te nitko ne gleda! ko na starim hižama- vrata s prozorom i puna vrata koja skrivaju od pogleda!
A osjećaj je neponovljiv. Jako volim kampove i kulturu življenja u njima. U kampu još uvijek ljudi pozdravljaju ujutro kad se probude. Bez obzira bio ti stranac ili ne. A pazi sad- ni jedan šator nije zaključan- i nisam čula da je netko provalio i ukrao nešto iz šatora- bilo je slučajeva krađi van sezone i to u stacionirane kampice.
A neopterećenost onim- šta ću obući, jesam li počešljan ili nisam. Svi su u badićima i nitko ne gleda kakav si! Kad ujutro ideš prati zube u zahod pokraj tebe tete tko zna od kud, kaladont visi sa strane usana, a u odrazu ogledala osjetiš pogled i kroz onu pjenu od kaladonta vidiš jutarnji osmjeh - u stilu- dobro jutro! u zahodu se čuje svašta- fljus, šljaf... Pa šta! Sve su to prirodne pojave svih nas! Vrlo opuštena atmosfera! Ko nije probao kampirati mora bar jednom!
Prekrasno! A bubice- pa ima ih i na terasi doma. zemem nekakav OFF i rješena stvar.


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 09:44

Super ste mi.... vi stvarno znate uživati!!!

Slike više nego odlične, eto u Motovunu nisam nikada bila (na žalost) ali sada kao da jesam...
A što se tiče kampiranja, za to valjda čovjek mora biti rođen.Ja sam jednom kampirala u Holandiji i nikad više- nije to za mene,da ne duljim ja se volim leći na udobno (čitaj krevet) i imam preveliki strah od tih svih -aca-aza itd
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 11:00
Šeflera svugdje te ima... super!!!
Znaš već što mislim o tvojim slikama i putopisima, ali samo jedno pitanje:
jesi možda bila u okolici "Zelenog kutka"'
To ti je restoran na putu Karlovac- Josipdol možda nekih 10-tak kilometara od Karlovca (koliko se sjećam).
E ako nisi tamo bila svakako otiđi, meni je tamo fenomenalno!!!!!!!!!Wink 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 11:07
Bila! Ali samo u prolazu! Hvala na savjetu! Wink

Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 13:41
Sutra krećemo na drugi vikend godišnji odmor. Ovaj put odredište nam je slavonija, točnije Orahovica. Idemo obići malo rodbinu, ali tko zna gdje ćemo završiti. Otići ćemo na jezero, malo se okupati, negdje u koju pivnicu na pivu, možda u slastičarnicu... a možda skoknemo i do Osijeka. Nikad se ne zna.smile186
...štihača je zakon...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 13:56
Vi ste mi zakon, samo uživajte!!!
Thumbs%20Up
Ja jedva čekam slike...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 21:50
Slike su super,docarano 100%,drago mi je da mogu bar na ovakav nacin da vidim svu tu lepotu!
cekam nastavak
Na vrh
Brbe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Brbe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2008 u 17:22
smile181Klonirali su mi mačka!!!!
LOLLOLLOL
P.S.:
Istra ljepa kao i uvijek...Wink
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 21:46
Već se manje-više zna da Miha i ja volimo špancirati, šalabajzati, putovati i slikati!

Do sada smo svašta pokazali, a znam da svi vole kratke putopise!
Mi nemamo čigru. Ne putujemo biciklinom i nekom ova tema radi toga nebu zanimljiva! Mi sjednemo u našeg tutača i krenemo! Gdje ćemo završiti skoro pa nikad neznamo! Nažalost uvijek smo ograničeni vremenski, ali i u malo vremena se svašta može vidjeti i doživjeti!
Probat ćemo vam u ovoj temi pokazati, našim očima, kako vrijeme može proći veselo i upotpunjeno!
U svemu se može nači ljepota i sve ima neku svoju priču! Pa pustite mašti na volju i zajedno s nama, uz laganu muziku (po mogučnosti stari dobri rock i blues ili kak kome paše!) uživajte!
A ako netko i zna neke priče o mjestima koja smo pokazali može napisati nešto o tome! Big%20smile Unaprijed hvala! I najte kaj zameriti!



Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 21:58
Ovaj petak (nakon što je plaća napokon sjela) ujutro smo sjeli i krenuli! S namjerom u posjet familiji u Zadar.
Prva stanica (kao mnogima) Rastoke.
Nescafe vanilija, žubor vodopada, bistrina vode i pastrve. A pelargonije- nisam vidjela nigdje ljepše!








Do Zadra više nismo stajali jer nas ručak čeka! Pasta sa dagnjama! smile50

Nakon kupanca poslje ručka svratili smo u Sveti Filip i Jakov gdje sam kao mala puno puta kampirala.Jako sam se razveselila jer je ostao isti!
Iduće godine ćemo ga posjetiti na duže!




o romantici nebum ni pripovedala! Mam te morski zrak pukne!




A kad te pukne ima tu i mala klinika za sve boljke- pogotovo morske!


Vratili se po mraku u Zadar i krenuli , napokon , doživjeti sunce po mraku!
Prekrasno!


A dok kitovi plaću - mislim na orgulje- u daljini se pojavljuje BROD DUH!



UUUUUUUU!!

Malo smo prošetali Zadrom , a na svakom čošku klapa. Nisam ljubitelj, ali da lipo pivaju istina je!

Nezaobilazna ponuda za turiste! Oliti mamac za trošenje na bedastoće!

Mi smo sjeli, popili piće i uživali u toploj večeri!


Zaspali ko top!
Petak je prošao!

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 22:02
Petak je vidim bio predivan, slike Rastoka su super, a nastavak priče čekamo (a poneki dio već znam - baš sam sretnica).
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 22:16
Blago vama! Putujete i uživate....uvijek nešto zanimljivo od vasThumbs%20Up
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 22:17
Subota ujutro! Jutarnje kupanje obavljeno, kavica popivena. Pozdravljamo se sa Zadrom i njegovim kapetanima.


I krećemo prema sjevernom Jadranu. U tom trenutku još nismo znali kojim putem , ali bar smo krenuli prema sjeveru!

Marenda je u Ražancu!

Pojeli sendviće, sjedili na plaži i odlučili da nam se ne kupa i da idemo potražiti plažu na Pag!
Našli ju u malom mjestu Smokvice! Okupali se , skupili školjkice i pužiće i otvorili kartu!

Pravac Žigljen-Prizna!
Prolazimo ovim mjesećevim otokom. Vruće je i ovce se sakrile! Jednu sam vidjela u daljini skrivenu za suhozidom!


A na Pagu su postavljene probne vjetroelektrane! Guba su. Baš si nekak mislim kak bi u dvorištu bila zgodna!


Neznam da li je ovo još aktivno , ali tu se nekad skupljala sol!


Prolazimo kroz Pag! Ne stajemo (bili smo nedavno)


I za čas smo na drugom kraju otoka pa čak i županije.


Idemo tam


A bili smo tam


Magistralom mala gužvica, ali svi su pristojni danas!

Evo nas u Senju




Popili kavicu i prošetali!


Čuvaj se senjske ruke!!!






Nismo išli dublje jer nas je zvalo more!



Pred Novim smo našli uvalu i uživali




došlo je vrijeme da se kosa osuši(nekima- neki imaju sreće jer se nema kaj sušiti) jer nas još čeka put!
Stali smo sušiti kosu u Crikvi!
Inače ju izbjegavamo jer smo praktički ko doma! Sve zagrebačke tablice!
Ali ovaj put smo stali da vidimo jel došlo do kakve promjene.


Odvlači nam se pažnja!


no dok oni počnu umorim se od gledanja! Idemo mi šetati!
Jaaako sam se ugodno iznenadila parkićima i cvjetnjacima. Zbilja su si dali truda! I prekrasno je!












I tako smo dočekali još jedan prekrasan zalazak



Čekali smo golubčeke da se makneju kak bi mi mogli zauzeti poziciju, ali nisu se dali omesti. Pa bumo zamislili da smo to mi! (ak ste se prepoznali slobodno si zemete fotkuBig%20smile)


Sa damama bacam zadnji pogled na Crikvu i krećemo prema Rijeci.


Dočekuju nas vesele Triša i Triša i uz veselo čakulanje spremamo se na spavanac!
Ko topčine! Do zore!




Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 22:29
Nedjelja! Kavica jedan, pa kavica dva (slikice u temi okupljanje forumaša).
A iza ovih vratašca mali raj:




Mislili se voziti malo po Krku, ali nas dragi ljudi odgovorili! A nama teško palo uživati u dobrom društvu pa smoeto - ostali i družili se!

Pa malo vozili barkom


Uživali u morskim plodovima - gledajući

Što majka priroda stvara- fenomenalno!

uz zvuk motora , možda malo preopterečenog, krečemo u obilazak dok sunce podmuklo prži iza oblaka!




Mozak baj, baj!!




U jednom trenutku kapetan nas je napustio! Nakon njega i mali od palube pa ostali putnici!
Miha veli- svi bježe, idem i ja.
Pa sam i ja skočila u v... MORE. I to s naočalama! smile96

Ipak nije bilo ništa opasno. Samo je malo bilo toplo pa smo se rashladili!

Povratak je naravno bio dužim putem, prema onim oblacima!



Čak nas je i malo daž nakvasio, ali ne strašno! Tu pa tam koja kap!


Već pomalo umorni, sa prekrasnim dojmovima i mirisom mora na koži, moramo se oprostiti od naših domaćina, sa nadom da buju prihajali k nama na skijanje i sanjkanje!

Zadnji osvrt na prekrasan dan i još jedno sjećanje je memorirano!





Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 23:21
Pa, mogli ste malo smile158 i smile160 , a ne samo toliko uživat. Možda bi u Rijeci i dobili koju smile121!!!

P.S. Predivan putopis po običaju kaj se već od vas i očekuje!!! smile79
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 07:35
i ja bi tak malo sim malo tam, puno svega u kratko vrijeme smile186
samo da me putovanje ne umara, kad bi se mogla teleportirat a ne bit stalno za volanom smile115smile98bilo bi savršeno
sutra je novi dan
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 08:08
Oooo... i ja bi se voli teleportirati. Ovako uvijek ja vozim, a Šefi uživa u pogledu na prirodu. A asfalt koji ja gledam isti je kao i doma. Samo Šefi nije spomenula kako me je natjeravala da stanem na cesti jer je ugledala neki cvijet na livadi i htjela ga je vidjeti izbliza. I naravno, dok ja stanem prođe par kilometara, okrenem se i onda ajmo tražiti taj cvijet. Ako ga ne pronađemo onda dalje moram voziti polaaako da nam ne promakne. Onda se ne usudim pogledati u retrovizor da ne vidim što bi mi napravili vozači koji se voze u koloni iza nas. Da sam epileptičar, ne bi se dobro proveo od silnog blicanja iza. Drugi put Šefi vozi, a ja se vozim k'o turist.smile132 
...štihača je zakon...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 08:10
kratko al slatko
mene putovanja ne umaraju vec je problem s kim putovati
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 09:01
Super putopis...Thumbs%20Up
 
Idem vidjeti slikice....
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,215 sekundi.