Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt katrince
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt katrince

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2008 u 11:42
dobrodosla!
danas sam otkrila tvoj vrt,staza je bas neobicna i lepa...naravno i biljke su divne,nadam se da ce biti jos slika
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2008 u 19:35
pozdrav katrini i njezinom vrtu!
- veselim se novom vrtu i nadam se da ćemo ga još bolje upoznati na novim budućim slikicama!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 09:48
Katrinca, dobro  nam došla, nema veze što su ti prve slike mutne, ja sam i sa njih vidjela da će se s nama družiti još jedna obožavateljica prirode i vrtova. Vrt ti je krasan, Slovenija ih je puna a i imate puno rose što u mom kraju ljeti nedostaje. Ne brini za jezik, jezik cvijeća je univerzalan a i tvoje slike govore više od riječi. Samo ti slikaj a mi ćemo sljedeću sezonu uživati u tvom vrtu ...
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
katrinca View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Prosinac 2008
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katrinca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 11:27
I meni je drago, da sam čula za vas!
Fotke ču pomanjiti, a ne znam...što bi bilo bolje? Ili da stavim fotke u temu ili da jih naljepim ovdje?
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 11:48
Originalno poslano od člana katrinca katrinca napisao:

I meni je drago, da sam čula za vas!
Fotke ču pomanjiti, a ne znam...što bi bilo bolje? Ili da stavim fotke u temu ili da jih naljepim ovdje?
 
Stavljaj slike ovdje jer je ovo tema o tvom vrtu tako da cemo znati gdje traziti i gledati nove slike koje ces slati.
Nemoj ih smanjiti jer necemo onda moci vidjeti detalje tvog prekrasno vrta.
 
Sto koristis za slanje slika na ovaj forum?
 
Na vrh
katrinca View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Prosinac 2008
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katrinca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 13:05

Hvala zvrk! Pa da probamo.....



Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 13:14
Sad trebam pitati,koju kameru koristis? Nazalost opet izgleda mutno .Digitalna i koja rezolucija?
 
Ja svoje stavljam na medium i jako je dobra kvaliteta. Normalna idiot kamera. Canon  IXUS 700 http://www.cameras.co.uk/details/canon-ixus-700.cfm
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 13:15
Da li dobro fokusiras kada slikas?
Boje su tu ali detalj je izgubljen.
Na vrh
katrinca View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Prosinac 2008
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katrinca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 13:28
Kamera.....ništa vrhunsko....

Echinops


Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 14:19
Originalno poslano od člana katrinca katrinca napisao:

Kamera.....ništa vrhunsko....

Echinops


 
Ovo je jako dobro ispalo, zasto su one prije mutne Confused?
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 15:27
Katrinca ovo je predivna, predivna slika, samo tako nastavi, a tek kad Triša vidi ovu plavu ljepotu.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
katrinca View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 26 Prosinac 2008
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katrinca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 18:03
Pa da upoznate najprije moje trajnice.....

Achillea



By katrinca


Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 18:22
Njih jako volim, uvijek mi razvedre dan ovako jarko zute.
Ja imam tu boju a i rozo/ crvenu (koju vise ne mogu nigdje naci).
Definitivno na mojoj top listi cvijecaThumbs%20Up.
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 18:55
katrinca.........vrijedne ruke.........i lijepi cvjetnjak.........bravo
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 19:53
vrt ti je prekrasan katrinca i dobro nam dosla i dugo s nama ostalasmile57
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 21:28
katrinca dobro nam dosli! smile169 vrt van je prekrasan
Na vrh
MARKEZIT View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 301
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MARKEZIT Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 22:22
katrinca dobro nam došla a vrt je prelijepsmile57
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 22:36
Prekrasna achilea, baš volim taj cvijet, i ako bude sreće, slijedeće će godine cvasti i u mom vrtuSmile
Na vrh
Jasenka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 505
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 14:22
Dobrodošla... vrt je prekrasan smile71
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 19:22
smile127Pozdrav iz Osijeka.......nadam se da će koja sijemenka završiti i kod mene.......pusa
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.