Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Macak - nudi, traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Macak - nudi, traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
sonja50 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sonja50 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 17:58
Svi su ti gradovi puni šimšira-uzmi reznice, tako sam i ja radila!
Na žalost strašno sporo rastu, zato su valjda i skupi. Ovo drugo nemam, ali ću na jesen imati loniceru japansku, zimzelenu (pogledaj topic penjačice)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 21:46
Ak misliš na Japonicu, nju imam, evo sam nabavila i Henryi.
Meni su čak rekli da postoji neki brzorastući šimšir. Ikome poznato. I kako misliš da kradem šimšir po gradu? Kod mene je mala sredina, ljudi bi me čudno gledali.
 
Na vrh
satfan2009 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 368
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje satfan2009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 22:28
Big%20smileBog mačak!!!ClapSjemenke su stigle!Hvala na pahujcu,a kako si znala da nemam i ove dvije biljke?Imam niske kadifice  a sad imam i visoke!lijepo si me iznenadila sa nevenom.Hvala  ti na sjemnju!Imam lukovica bjelih jednostrukih narcisa a na jesen ću imati sjeme od duarte bijelog cvijeta koji lijepo miriše.Ako želiš ?
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 22:11
Evo da ja ponovim svoju ponudu i potražnju.
Malo sam njuškala pa da vidimo šta vam imam za ponuditi:

Od sjemena:

Kadifica, narančaste, duple
Plavi slak
Vodenike roza, bijele, crvene
Vučika
mogu skupit i od petunijacrvenih

Od reznica:
(ja odrežem, a vi ukorjeniteBig%20smile)

Loniceru japonicu, onu bijelu
Običnu kadulju (mislim da i za o ide reznica)
Lozica

Zatim:

Imam različitih sukulenata, većinom što se može nabaviti po tržnicama, mogu uslikati, imena ne znam.
Majčinu dušicu
Turskog karanfila imam i sjemena i pelcera jer mi je baš gust.
Zimzelen, šareni
Vunasti čistac (zečije uho)
gladiola će biti kad ih povadim
par čuvatkuća (njih nemam puno)

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 22:13
A potražnja? Još je ista?
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 22:24
Tražim:

šumarice
bijele decentre
koraljne zvončike
ukrasni luk
bijeli i tamno crveni clematis
perunike
vrtnu fuksiju
rododendron

Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 22:28
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

A potražnja? Još je ista?


Mislim, smišljam šta sam sve vidjela, pročitala i poželjelaLOL. Evo ga friški popisBig%20smile.

Ali već ste mi puno slali pa je red da popunim ponudu.

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 22:44
Ne mogu vjerovati da još tražiš šimšir.Šta ga toliko puno trebaš ili ga nitko nema?
Narezat ću ti ja grane kod mameWink
Clematise na žalost nemam jer mi susjedin pas obožava gristi clematis.Izgrizo je i moje i njene,svi se posušili.Možda od korjena potjeraju.
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 22:52
Nisam ga ni od kog dobila, pa ga još tražim i za inat nitko ga od mojih nema.
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 22:55
Evo par sličica sukulenata, ako su to uopće sukulenti? Ispravite me:








Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 23:04
Evo društvo, mislim da sam završila konačan popis ponude, imate i slike, pa ako kome šta treba javite.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 23:04
Jesu sukulenti,no ovo sa prve slike mi je nepoznato,ači lijepo.Jel to isto ovo što i na zadnjoj slici,crveno?
Šimšir ti onda ja pošaljemWink
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 23:14
Je to je to. Ove godine me iznenadilo cvijetom, valjda sam konačno pogodila mjesto prilikom rasađivanja. Vidi cvijet:



Dogovoreno za šimšir, imaš adresu?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 23:18
Joj presladak je,ja imam takav no sa nekim prošaranim listovima,bijelo sa nekim crveno..hmm sivim!?
Ja bi taj,ako može.Ako hoćeš pošaljem ti taj šareni.
Adresu imam.
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 23:33
Može, šalji adresu, hoćeš još šta sa popisa?
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 07:34
pozdrav macak.... ja ti nažalost nemam ništa od onoga kaj tražiš, ali ako bi moglo ja bi htjela vodenike(svakakve boje), kadulju, sjeme turskog karanfila i zečije uho????
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 07:50
jel se ja mogu pribilježiti za lukovice gladiole??
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 09:50
ja bih gladiole i vodenike a za uzvrat saljem perunike
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 13:33
Može cure, pošaljite adrese.
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 14:13
Gledam šta bih naručila iz Decore, ali prvo da još pitam ima li tko LISJAK, drugi naziv astrantia major
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.