Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 02:02
Moje ružice....imam hrpu mladih koje jedva čekam da procvatu, a danas je procvala moja prva ružica
 
Rosa damascena mill
 
Ogroman pupoljak engleske ruže Abraham Darby....jedva čekam da se otvori....trebali bi biti ogromni puni cvjetovi u boji breskve.....
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 02:12
Ovo su moje najnovije biljke....gomoljaste begonije (begonia tuberhybrida. Već duže vrijeme ih mjerkam, jesu malo skuplje, ali ovaj puta sam riskirala i kupila ih prošlu subotu! LOL
 
Ovo su gomoljaste begonije tek stigle iz vrtnog centra
 
isti dan posađene sve zajedno u veliku teglu
 
i još malo gomoljastih begonija....
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 02:15
A ove posebno volim.....duple petunije.....
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 10:01
Niske dalije već naveliko cvjetaju....a visoke....one su tek nikle...
 
Evo malo mojih niskih dalija
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 10:08
predivne slike, a još ljepše cvijeće
Thumbs%20Up
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 10:16
Flavia, pa ne znam odakle bih pocela da hvalim i da se divim ovoj ljepoti.
Ocarana sam tvojim klematisima, imas prekrasnu kolekciju, svih boja, vidim da si ljubitelj klematisa.

Da li mozda bude sjemena?
pozdrav iz Norveske
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 10:19
Prekrasno!!!!!smile94
reci mi gdje si nabavila clematis Mrs Cholmondeley.Takav bi ja no nikako da ga nađem.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 10:57
Hvala vam svima na pohvali....Embarrassed....drago mi je da vam se sviđa....Smile
 
Fuksija, vidjela sam na jednom drugom forumu tvoje cvijeće.....svaka čast! Drago mi je primiti pohvalu od osobe sa takvim vrtom! Što se tiče sjemena, moji su klematisi svi redom hibridi (osim C. Armandii) i ne uzgajaju se iz sjemena. Oni se najbolje razmnožavaju položenicama, a neki kažu da mogu i reznicama. Meni iz reznica nije uspjelo, ali možda nekome hoće. Što se tiče reznica, nema problema, samo reci koje vrste bi te interesirale.....čak bi se možda kroz neko vrijeme mogla organizirati i dostava do Norge...Wink!
 
Shasha, ja sam svoj Mrs Cholmondeley kupila prije dosta godina u Baumax-u na Jankomiru. Vidjela sam ove godine da su ga imali i u Gramatu i u Bauhausu (Zagreb). Smile
 
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 11:22
Flavia, cvijeće je prekrasno, slike odlične, toliko vrsta klematisa, sve jedan ljepši od drugoga, nemam riječi, sve pohvale.
život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 11:53

Kakav kreativni nered ? Ovo su slike jednih od najurednijih biljaka. Flavija - supeeeer!

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 12:08
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Kakav kreativni nered ? Ovo su slike jednih od najurednijih biljaka. Flavija - supeeeer!

 
LOL LOL LOL to ti se samo čini na fotkama! Hvala na pohvali Tongue
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 13:11
Kad ste me tako ohrabrili pohvalama....evo još malo današnjih fotki Embarrassed;
 
Mr. President cvjetovi svakim su danom sve veći....
 
Mr. President
 
A moja nova penjalica konačno više nije samo zelena - jedan ali vrijedan cvjetić klematisa Rouge Cardinal
 
ovo je realna boja Rouge Cardinala na jutarnjem suncu....
 
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 13:59
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Senetio cruvente - niski cvjetni grmići živih boja koji na prvi pogled podsjećaju na jesenske krizanteme. Tu svaka sličnost prestaje. Spada u porodicu cinerarija. Još se zovu i pepeljuga.
Cvatu već mjesec dana....vidim da su polako pri kraju. Kad ocvatu, orezat ću ih i vidjet što će se dogoditi....da li će potjerat ponovno ili....RIP LOL
 
 
 
 




cijeli vrt i cvijeće ti je predivno a clementisi :))))))) isto, :))) ali tek ćemo ih  vidjeti šta ne :))))).... morati ću ih i ja nabaviti.... :)

.. nego nigdje prije nisam naletila na slike ovog cvjeća...ja isto imam te    grmiće ...ali zovem ih...."ono malo plavo gusto" :))))) .....neka plavkasta trun nježnija nijansa i baš sam danas gledala u ocvalim pupoljcima kao da ima sjemena ( da li znaš da li se mogu tako razmnožavati? ) cvjećarka kod koje sam kupila je rekla da se razmnožava lukovicama (?) ili eventualno reznicama...a baš su slatki... :)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 14:25
ajme smile42 kakav kreativni nered? kreativno da,ali nered ne..25 vrsta clematisa! ovaj predsjednički je woow ..stvarno svaka čast flavia smile211
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 14:39
Griva1978, rado bi ti pomogla u vezi sa Senecio Cruvente....ali nemam pojma LOL! Ja ću svoje još malo, kad ocvatu orezat i čekat razvoj događaja! Ovo je prva godina da ih imam i stvarno neznam ništa o toj biljci! Drago mi je da ti se sviđa moje cvijeće....Wink
 
Thanks Kontesaa Embarrassed
 
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 14:55
Ovo je predivno i to sve, clematisi su me oduševili, gledala sam da ću možda vidjeti Dorothy Walton, njega sam ja ove godine kupila i to mi je prvi klematis ali nikako da napravi pupoljke samo mi ludo raste. Grmaste begonije imam i ja svake godine i jako sam zadovoljna jer kao i ove malene cvatu skroz do novembra.
Mini georgine su ti super, vidim neke iste kao kod mene, da li ti kad dođe pepelnica, ja sam svoje lani dva puta špricala i oporavile su se.
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 15:02
Korijenko, hvala na pohvali, što se tiče Dorothy Walton, mislim da ga imam (samo mislim) i to bi trebao biti jedan koji je kupljen pod klematis Honora, ali je lani cvao cvjetovima koji su imali 4 špičasta listića svjetlije lila boje. Sada na proljeće trebao bi se pokazati u punom sjaju. Ima pupoljke i uspjela sam izbrojit da će biti 6 latica. Samo se još moramo strpit da procvate pa ću okačit fotke da vidiš!
Na georginama nisam još nikada primjetila pepelnicu...jedino ih hoće puževi i to onda riješim sa pužomorom!
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 16:24
Flavia,svaka čast!!!!Cvijetne vrste kao da sam sama birala,gerberi me posebno dojmili.Extra su,i begonije i klematisi,sve je tako lijepo i zdravo..I baš je kreativno....
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 19:13
smile227  
 
Predivno!!! Jako lijepa zbirka!
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 19:51
begonije su med samo kolko sam skontala one ti umiru na jesen.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.