Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod stričeka Paje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod stričeka Paje

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 22:09
a tu je i plllllllllllll (kak su rekli moji dečkiWink)
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 22:11
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 22:13
baš je super kod stričeka Paje Smile kako su lijepi konji Heart
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 22:13
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 22:14
i upravo sam uvidjela da mi m nij euslikao prekrasne pse i još neke detaljeCryCryCry ja nisam slikala bila sam preokupirana životinjicama- kak bi se reklo: svoj svog znaWink
 
Nadam se da vam se dopalo, i slijedeći put kad ću ići napravim par slikicaSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 22:28
Gledali zajedno mm i ja, a on je zaista uživao, i na svaku drugu slikicu skakao, ovo imam i ja.
No baš mi je drago da ste s djecom bili na izletu, uživali na zraku, a ti si vidim dobre volje, a onda je cjela obitelj sretna.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 22:31
super, baš mi je drago da su nekog slikice razveselileSmileSmileSmilea ako i tm voli takve stvari mi ćemo s njim uživati jer mi obožavamo starine, drvo, biljkice, životinjice, ma svašta mi volimo
 
iako blago zabrinuta, da dobre sam volje i mislim da mi je i obitelj veselijaSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 09:49
...pa ovo jemjesto iz bajke....kako to sve održava?....a apartmani u bačvi su mi naj!!!1
...može li se iznajmiti jedna bačva, onako turistički ?...LOL
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 09:55
Zadivljena sam.Clap Prekrasna priroda a ovo sve okolo od starih zanata, preko detalja, apartmana, životinja....Predivno.
Vjerujem da se vlasnik priprema to uključiti u turističku ponudu (apartmani), jer bi mnogi iz velikih gradova uživali u boravku ovdje.Naprosto je šteta da se o tome više ne zna. Hvala Mamaa što si nam priuštila ovaj lijepi izlet.
 
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 10:01

Super izgleda ,apartmani ,okućnica ,životinjice...!

Super izlet ,gdje se puno toga može vidjeti!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 13:55
evo da zajednički odgovorim.
Riječ je o našem obiteljskom prijatelju koji je želju za tako nešto imao već godinama. Inače je vlasnik jednog kafića tu u Lekeniku, ali naravno da mu to nije dovoljno da isfinancira jedan takav pothvat.
A u tom kafiću se nalazi zbirka starih sablji i pušaka, mušeta i pištolja, zgodno za sve ljubitelje starina.
Godinama malo pomalo sakuplja stare predmete i ovo što ste imali prilike sada vidjeti na slikama je rađeno (sređivano) unatrag cca 5g. To je sve čišćeno, obnavljano i cilj svega je da bude kao šta je bilo i nekada.
Lokacija na kojoj se sve nalazi je Mala Gorica- gdje je striček Pajo imao kuću i okućnicu u koju je također uloženo jako puno truda i pažnje. Ima zaista puno zelenila, cvijeća i detalja po cijelom imanju.
I ovi krasni konjići borave u štali koja je posve uređena kao šta je bila i prije 200g., u kovačnici se nalazi kovački alat koji je posve osposobljen za rad, tako i tkalački dio, ili dio s "pecarom želja"- tu će biti prava pecara i kušaonica različitih vrsta domaće rakije.
Apartmani-bačve su baćve od vinjaka koje su nabavljene iz Badela- naravno da će se moći iznajmiti, a također se uređuju i "moderni" apartmani u samoj kući.
Po meni idealno za neki kraći vikend odmor ili kao jednostavno promjenu u ljetovanju- malo stare seoske idile.
Nisu sve životinjice slikane no ima još nekih vrsta jarebica??? (drugi put budem sve točno provjerila).
Naravno i sami vlasnici su jako dragi ljudi tako da mislim tko god navrati da će mu to biti jedno krasno iskustvo i da će se vratiti kad tadSmileSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 15:08
Prekrasno sve skupa. A onaj pecaroš je pravi ili?
Tu se vidi jako puno truda i ljubavi prema starinama.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 18:55
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Prekrasno sve skupa. A onaj pecaroš je pravi ili?
Tu se vidi jako puno truda i ljubavi prema starinama.
 
haha pecaroš je gipsani i peca lopočeWinkSmile ali je prava facaWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 21:33
super! zbilja za otići tamo i uživati!
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 22:22
Prekrasno. Ima se dosta toga vidjeti.Prava seoska idila.Mostic sa pecarosom i apartman u bacvi, zaista fascinantno.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 23:08
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Prekrasno sve skupa. A onaj pecaroš je pravi ili?
Tu se vidi jako puno truda i ljubavi prema starinama.
 
haha pecaroš je gipsani i peca lopočeWinkSmile ali je prava facaWink
Ma i ja sam mislila da nije pravi, ali tko pita ne skita.....LOLWink
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 10:47
Bas divan kutak za odmor,predivno je
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 19:29
ima lijepih starih stvari.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2009 u 22:41
smile71           Ponekad neke teme me oduševe iako nisu vezane za cvijeće ali su aktivne i očaravajuće jer ja i mm smo zaljubljfnici starina,a ovi tvoji fotosi su nas oduševili kako ljepotom i urednošću domaćina tako i sa svim predmetima koji se na fotkama nalaze prava stvar nadam se da si uživala na ovakvom lijepom mjestu sa svojim klincima jer vidim osmjeh i radost u očima..prelijepo opet slikaj i postavljaj fotke kada budeš tu ...

Tongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2010 u 17:38
Mislim da sam čitala reportažu o ovom imanju u časopisu "Moj cvijet"...

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,766 sekundi.