Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - martina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


martina

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 13:03
Evo mene nakon dugog vremena opet s vama smile126
 
bilo bi mi drago da me opet primite
svasta se dogadalo u mom zivotu ali idemo naprijed i mislimo samo pozitivno :)
 
ima dosta radova ali nema slikica smile43 ali cim stignem stavim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 13:47
tako je Martina, samo pozitiva u našim životima daje snagu za ići naprijed, i naravno..... sa zadovoljstvom te primamo natrag smile78
ANĐELKA
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 21:17
Martina,fino ti je nasa Andjelka rekla,nemam sto dodati,pozzzz.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 23:05
Sad bi ja tebi rekla: dobrodošla, al vidim da si duže ovdje od mene, samo si malo bila nestala, pa onda ovako:
dobrodošla natrag!
Platna si poredala baš po mom ukusu: miss.... prva pratilja..druga pratilja.. posebno mi je zanimljiv onaj "okvir" na prvoj slici-šta ti je ono?
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 00:18
Martina pošto sam i ja jedna od novih dobro došla ponovo u ovo lijepo društvo.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2010 u 07:56
Bitno da si se vratila ovdje ćeš uživati u prekrasnim radovima članica, a i isto tako, sigurna sam iste uveseljavati svojim radovima.smile73
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 20:03
Pa Martina ne mogu ti zaželjeti dobrodošlicu jer si duže u ovim vodama od mene ali nadam se da se vraćaš u velikom stilu (Thumbs%20Up) nikada nije kasno za decoupage i želju da nam pokažeš još krasnih radovasmile219
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 20:27
Dobro nam došla i jako dugo nam društvo pravila
Jako su ti ljepi radovi a pogotovo onaj stolić oborio me s nogu još više jer i ja takav trazim ....di si ga nabavila
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 22:09
Pridružujem se dobrodošlici i želim i dalje puno lijepih radova
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 12:24
hvala svima Hug
stolic je radio moj tata prije nekih 15 tak godina i skoro ga je bacio

ovo su neki moji novi radovi ali nisu dovrseni




ove dvije boce se jos moraju dovrsiti i speci u pecnici ovu drugu nisam nikako mogla bolje slikati u prirodi se vidu dosta note
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 12:28

ovo je mojoj seki danas za rodjendan ovo srce je izrezano iz jutarnjeg lista to je njen zarucnik poslao za neku nagradnu igru i objavili su :)

Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 12:29
pocela sam raditi bojama za keramiku i svida mi se nisam jos radila bojama za staklo pa neznam razliku pa molim za pomoc :)
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 12:47

mislim da sam sve rekla :)
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 12:52
bravo... dobro došla među nas...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 13:39
krasno, krasno, samo nam okreni slike, smile105, vrti mi se od gledanja iz kosa smile96
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 14:02
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

krasno, krasno, samo nam okreni slike, smile105, vrti mi se od gledanja iz kosa smile96
 
mudro sam čekala da se anđelka prva oglasismile96.............zgodne boce.......--boja za keramiku,kažeš?.....to ćeš nam malo pojasnitiCry
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 17:03
Slušaj, ja bi tebi za sve ovo odmah dala čistu peticu...al, žao mi je ipak ne mogu!
Ovo će ti bit za 4+!
A šta mogu kad mi se vrat ukočio od krivljenja glavom ulijevo..i okretanja laptopa

Malo se šalim..radovi su ti stvarno lipi..ona prva boca: mak i ona tirkizna boja..neobično, jaaako neobično.
Ono šta je hrabri Jure obznanio u dnevnom tisku..to mi je nabolje...al dok ja pročita šta je to Jure napisa....
Za radove:
ja nakon gledanja slika:

ajde, plizzzz...okreniih drugi put!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 17:26
Lijepe radove imaš i samo nastavi tako i dobro nam došla
Na vrh
martina1306 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1306 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 18:14
ok kako se slike okrecu nemam pojma
inace moj dojam nije lose moze i bolje  i definitivno je za neku srednju 3
ona tirkizna je zapravo zelena smile103
ko bi teko ali ja odlucila stavljam ju pa kup puko puklo
imam jos radova ali su vise-manje kod rodbine kad poslikam stavim
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 19:31
Dobrodosla martina smile73 slike i onaj shabby stolac su ti super, samo nastavi tako  i dalje smile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.