Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - mamine kuglice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


mamine kuglice

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 10:33

smile141

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Massha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Massha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 16:16
Originalno poslano od člana nata07 nata07 napisao:

jako lijepi radovi, da lijepi - krekrasniiiiiiiiiii - nego daj reci od čega je ovaj gornji dio "kao metalni" za što se kuglica okači?
Hvala!Smile
A gore i na dnu su kapice od silikona i zlatnog/srebrnog spreja,a 'omcica' je plasticna,ona koja vec bude na gotovim plasticnim kuglicama i kroz nju provucena ukrasna traka po zelji(organdi,satenska,od matalnih niti..)
Lijepa tegla i od običnog korova može napraviti profinjeni cvijetak..
Na vrh
Massha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Massha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 16:19
Originalno poslano od člana file file napisao:

 predivne kuglice sve redom,a najviše sam ostala ugodno iznenađena ovima jer meni samoj ni u ludilu ne bi palo na pamet tu salvetu upotrijebiti za to a zapravo  super izgleda,bravo za mamu
Hehehe ja isto uvijek 'navijam'za te salvete koje nisu s bozicnim motivima..najdraze su mi cvjetne..to mi je nekako chic!smile130
Lijepa tegla i od običnog korova može napraviti profinjeni cvijetak..
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 16:46
Skroz su šarmantne kuglice, odličan primjer kako i faldice od salveta mogu dati poseban štih kad se tako lijepo upakiraju...Big%20smile
Najposebnije su mi one srebrnkaste sa cvjetnom zimskom idilom i one premedene dječje s organdi trakicama...Embarrassed
I narančaste su mi zgodne, frendica sve uređuje u tom stilu pa su mi zapele za oko...

I najslađa mi je prva slikica, hrpa divnih dekorativnih tanjura, a nigdje jela, nego vilenjaci i božićna stvorenja Embarrassed

Dobrodošla i bravo za tvoje ogrlice, vrhunska izrada i ostavljaju mi neki dojam amazonske vedrine Smile
Na vrh
Massha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Massha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 00:14
Originalno poslano od člana kami kami napisao:

Skroz su šarmantne kuglice, odličan primjer kako i faldice od salveta mogu dati poseban štih kad se tako lijepo upakiraju...Big%20smile
Najposebnije su mi one srebrnkaste sa cvjetnom zimskom idilom i one premedene dječje s organdi trakicama...Embarrassed
I narančaste su mi zgodne, frendica sve uređuje u tom stilu pa su mi zapele za oko...

I najslađa mi je prva slikica, hrpa divnih dekorativnih tanjura, a nigdje jela, nego vilenjaci i božićna stvorenja Embarrassed

Dobrodošla i bravo za tvoje ogrlice, vrhunska izrada i ostavljaju mi neki dojam amazonske vedrine Smile
Hvala na dobrodoslici i divnim komplimentima!!smile227smile78
Ja sam nagovarala mamu da pokusa faldice svesti na minimum,al ona ih se niposto nije htjela odrec,kaze to im daju taj starinski stih,zbog kojeg ih ljudi i vole..Wink
Lijepa tegla i od običnog korova može napraviti profinjeni cvijetak..
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 08:00
Točno sam si mislila da je to namjerno i promišljeno tako jer im je baš to dalo posebni šarm Big%20smile
Bravo za nepokolebljivu mamu, nekad ih trebamo pustit da rade po svome, kao i one nas LOL
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 09:57
Dobro došla Massha i mama, kuglice su premedene i nesvakidašnje smile141
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2009 u 20:53
massha dobro nam doslasmile73,mamine kuglice su preljepe kao i tvoj nakit,jako mi se sviđa vas kreativni radsmile141
Na vrh
Massha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Massha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 01:00
HVALA vam cure! Divne ste!!smile79
 
Ja isto gledam tu na forumu,pa se ne mogu nacudit kakvih sve divota ima,ni ne stignem sve pogledat odma..Trebat ce mi par mjeseci da 'pohvatam sve konce'!smile227smile89
Lijepa tegla i od običnog korova može napraviti profinjeni cvijetak..
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 12:52
jako lijepe serije kuglice,a što je ovo gore i dolje na kuglicama,oni zlatni obruči?
Na vrh
Massha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Massha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 01:29
Hvala lijepa! To su kapice od silikona pospricane sa zlatnim sprejem..
Lijepa tegla i od običnog korova može napraviti profinjeni cvijetak..
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2009 u 21:17
Massha dobro došla!! Mamine kuglice su  prekrasne, maštovite, raznolike, romantične..., ali tvoja ogrlica je pravo osvježenje od božićnih motiva!! I da, potpuno se slažem s tobom, nisam ni ja ljubitelj božićnih motiva i također su mi najdraži oni cvjetni, što se vidi i iz mojih radova.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 08:25
Massha, dobrodosla... pozdrav tebi i tvom krasnom neobicnom nakitu... a mami moj duuuuboki naklon... tako lijepe kuglice i jos k tome tako lijepo aranzirane nisam dugo vidjela... zaista izgledaju fantasticnosmile93
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 09:46
Massha, dobrodošla! smile82Kuglice su diiiiiivneeeeee! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Massha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Massha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 02:08
Hvala vam cure,stvarno divni komentari!! super ste!smile79smile172
Lijepa tegla i od običnog korova može napraviti profinjeni cvijetak..
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 13:15
Dobar dan.EmbarrassedJa sam ta "mama".Hvala svima na komplimentima.Kada svladam tehnologiju staviću fotke najnovijih radova.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 13:49
Jeee, Masshina mama nam se pridružila, dobrodošla..Big%20smile
Odmah mi je neobičan nick upao u oči,već predviđam da će biti i neobično lijepih radova Wink
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 09:02
Super, javila nam se i mama! Ajmo sad nove radove na sunce, ovi do sada bili su prekrasni!
ANĐELKA
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 21:30
Što je s tobom?Radi nešto.Bar nakit.Sad imaš dosta vremena.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2010 u 22:35
krasno,svaka castsmile99
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.