Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Gogin-zg vrtek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Gogin-zg vrtek

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 14>
Korisnik
Poruka
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 17:35
Ivna,samo pitaj kaj te zanima.kad uspijem ja ću ti odgovoriti LOL.pllastenik je mali, ali za mene dovoljan .svo sjeme sam posijala već u drugom mjesecu.

kad budeš sljedeći put u Zagrebu ,slobodno se javi i dođi do mene.Tongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 18:04
A, jesmo te, a? Vidim da je "pranje" na kavi nekidan upalilo. A stvarno je šteta ovu ljepotu koju imaš čuvat samo za sebe, treba je podijelit.
A što se noćne šetnje s baterijama tiče, ima to svoju posebnu čar. I ak bude prilike, ja bi opet. Al ovaj put nosim malo jaču bateriju!




Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 18:58
goga-zg imas divan vrt
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 19:40
Uživala sam u šetnji tvojim vrtom, prelijepo.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 19:50
Ajmeee kaj tu svega imaaaaa!!!Sad te bum svako malo pitala za nekaj(kad nisi uz slike napisala kaj je kaj)
E di si ovu hostu nabavila???To bi jaaaaaaaaaaaa
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 19:52
i kaj ti je pobogu ovo???
 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 20:47
Lijep vrt,zašto si ga dosad skrivalaThumbs%20Up
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 20:58
smile141, hvala Bogu da smo i to dočekali. Ovakav krasni vrt je bio našim očima skriven do sada, a mi neki koji imamo par kvadrata nekakvog vrta, a ostalo bljakkkk smo se ishvalili ( govorim u svoje ime), e sad me sram.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 22:29
Bravo Goga, bravo za konte i Blažu, bilo je i vrijema, svima nam djeliš biljke, a tvojih slika nigdje.
Baš sam se iznenadila jer je prekrasno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 22:33
bravo...imas prekrasan vrt u kojem sam zaista uzivala i nemoj nam skrivati vise ovo carstvo...prekrasno je..ima toliko toga,doduse neznam sta je sta kod svega al oci su mi uzivale...smile94
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 23:54
pranje na kavi nije upalilo ,a znaš zakaj Bigmamma,jer ja nisam slikala ni stavljala slike sve su to napravile Sara i KonteLOLLOLLOL.da nije bilo njih ne bi bilo ni slika moga vrtekaLOL.Shasha,hostu sam kupila kod B.Bee.onaj crveni  drač kak veli MM,  je neka  bezimena trajnica .kupila sam ju na sajmu cvijeća ovaj tjedan na željezničkom kolodvoru.nitko ne zna kak se zove.Confusedznam da ima roze cvijetiće.Bergenija,gioiaa,makk,kat.rea,shasha ,bigmamma baš lijepo od vas što ste zavirile u moj vrtek.Tongue   
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 00:01
Kod tebe svačeg lijepog. Vrt ti je zanimljiv i lijep. Hoste su mi favoritismile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 00:42
Smrcko, ja obožavam hoste.ne mogu im  odoljeti.veliki dio vrta mi je u hladovini i htjela bih nabaviti što više hosti .to ti je kao zaraza,ne možeš stati .LOL
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 00:49
Mali kaktus,triša i maslačak 7 baš lijepo od vas kaj ste posjetili moj cvijetnjak.nisam ga skrivala samo jednostavno ne stignem  sve napraviti ,a ne volim baš ni slikati.LOLAli nema više problema oko slikanja,našla sam ja prave profiće koje bu mi slikale  vrt.LOL 
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 01:19
goga prekrasno je u tvom veselom vrtuSmile a najbolji mi je staklenik on je moj favorit za ono što slijedi poslje njega!
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 06:20
Goga, vrtić je nepravedno skrivan od nas do sad! Smile Zaista imaš iznimno raznolik i bogat cvijetni "fundus" i nemoj nam sada uskratiti fotkice svakih par dana!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 08:18
Goga, prekrasan ti je vrt! Gdje si ti u Zg, da poslije ispita dođem uživati u tvoj vrt Wink Stvarno imaš prekrasnu kolekciju, koju treba pokazati. Bravo Gogica smile78
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 09:40
Anči 39,Anaida i Zrinka drago mi je što ste prošetale mojim cvijetnjakomTongue
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 11:28
Joooj predivan ti je vrt, baš sam vesela što smo napokon dočekali i tvoje biljčice...super, super..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 11:42
Baš sam se pitala a zašto ti nemaš ovdje svoj vrt?
A ja tvoje hibiće zovem GogaZg!LOL
 
I evo konačno....
Vrt ti je krasan, pun cvijeća... prostran.....Thumbs%20Up
 
Nadam se da ćemo se moći šetati  i mi virtualci još po neki put!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.