Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Galerija radova by lollipop
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Galerija radova by lollipop

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
Korisnik
Poruka
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 23:08
krasno lollismile73
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 01:10
Najprije sam vidila samo cvjetnu, pa sam je proučavala-kako si je dobro "obukla", nigdje ni jednog nabora ....ja se s tim namučim, poprilično...
....a onda sam vidila onu drugu s lavandom i rodila se na prvi pogled-ona je moj ukus!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 09:52
Hvala, hvala
Maredelmare.. ja isto imam nabore kad oblačim kutiju u cijelu salvetu, ali na ovoj sam rezala sitne cvjetiće i slagala ih jedan do drugoga, te zato nema nabora. Inače obuć kutiju u salvetu mi je itekako problem..mislim, da bude bez nabora.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2010 u 12:00
žabvi su ti mrak, baš mi se dopadajusmile71
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 17:46
sad vidim da ima i novih članica.
dobro došla!
Radovi su jako zanimljivi i sviđaju mi se.
Žabice su , naravno baš intrigantan motiv, ali su baš slatke, ona kutijica koja ima rebrasti poklopac je odlično ispala i beš mi je ono...
smile169
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 17:55
Hvala na dobrodošlici
Ova cvjetna škrinjica mi je nekako najdraža.. bila je jednostavna za napravit..i najmanje materijala sam potrošila na nju..
Sad imam dugi vikend pa idem radit dalje
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 17:53
Evo i ja se pridružujem svim tetama-salvetama na izrečenim dobrodošlicama za lollipop,radovi su ti za pet,a ja obožavam kutije i za njih navijam,bravo.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 19:58
dobro došla,malo kasnim ali nije me bilo.....i da s dugo lijepo i dobro osjećaš tu s nama....smile73
lijepi su ti radovi.....kutijica s lavandom mi je baš po guštusmile71
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 15:16
Prekrasni radovi, dobrodosla medju tete salvete smile73
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 17:48
Koliko dobrodošlica .. hvala tete salvete..hehehe
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2010 u 17:56
Evo mene opet s jednom škrinjicom. Nisam zadovoljna, slonovi su rižin papir..bar mislim.. i izleda mi kao naljepnica. Iz tog razloga sam ljubitelj salveta iako je s papirom puno lakše "baratat".. nema nabora. Ali, praksom do savršenstva.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 19:19
meni izgledaju odlično, ne znam što ti se ne sviđa,
baš zato što su izdvojeni oštrije od pozadine mi nekako djeluju onako slonovski snažni...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 20:32
i meni se sviđa kutijica,volim slonove.......smile94
a za salvete se mogu složiti s tobom,najviše volim raditi sa salvetama......papiri i pritnevie koristim samo kad zaista trebam nekakav poseban motiv koji nemam na salvetama.....a za gužvanje se ne uzrujavaj,vježbom do savršenstva Wink ..... iako je ovo handmade pa poneka faldica može proći kao smišljeno djelo autorasmile187
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2010 u 23:46
Hvala na lijpim komentarima Šabice i Mare nostrum
Mislim da se tih faldica neću nikada riješiti.. samo peglanjem...hehe, tako sam radila slike.. ali nakon što se osušilo ljepilo, nisam mogla a da ne prijeđem ljepilom preko toga..da ipak to zaštitim..kad ono eto faldica..ah..ne mogu one bez mene..hm, ili ja bez njih.
Uh, šta ga baljezgam
Ovaj print se može sakrit jedino sa mnogo slojeva laka.
A ja ne znam koji lak se brzo suši i da je podatan za sve podloge.. zato molim savjete onih koje su pronašle pravi. Do sada sam sve što sam radila prelakirala onim autolakom u spreju..i nekako mi malo traje.
Pomagajte tete salvete..
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 00:32
Ja koristim u spreju, ali i Hempelovov marine varnish o2220 u maloj limenci od 200ml (velika se isuši i brzo požuti).
Onaj u spreju se brzo osuši, ovom iz limenke treba nekoliko sati...al kad on "zacementira" nešto...nema brige!
E to mi se sviđa kod njega.
Kiki-ko je spominjala neki brzosušeći za parkete, al ja ga nisam uspila naći.

Možda netko ima bolji savjet.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 15:17
Hvala Mare..potražit ću taj..pa ću vidjeti kakav mi je. Da, i meni je bitno da ga zacementira. Hvala puno
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 21:08
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 21:09
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 21:09


Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 21:20


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.