Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj sretni kutak...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj sretni kutak...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
Korisnik
Poruka
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 16:34
Evo još jednog mladog vrta kojeg ćemo moći pratiti u njegovom napretku.Tongue
A baš je dobra lovorvišnja od tate,htjeo ti na brzinu ozeleniti vrt.Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 17:51
Draga baka- ovo za akmenje uopće nije glupo rečeno! Sa njim se može stvarno sve, čuda napraviti- od kamenjara do rubnjaka i ogradica za cvjetne otoke. Pa i samo kao neki akcenti u vrtu. I nikad ih dosta! Meni već fali još! zezao me muž da ću cijelo dvorište prekriti kamenjem!Big%20smile A ne bi to bilo ovako ironično, da nismo muku mučili sa kamenjem u zemlji- jako nam je lošu zemlju dovezao jedan prijevoznik, i to još kao preko poznanstva!Thumbs%20Down I upropasti nam cijelo dvorište. A ja danas opet navozim kamenje!Embarrassed
Hej  Otok, nisam nabavila pužomat, al si me sad bacila u razmišljanje... zar pužeki vole kadifice? A zar nije neka priča da su one korisne i u povrtnjaku? Ja sam ih malo mislila i tamo preseliti iz svog rasadnika. Morat ću znači to proučiti, hvala ti na savjetu!
Mali kaktuse, i ti dobrodošla u moj vrt! Nadam se da ćemo se svi lijepo družiti.  A lovor višnja je instant zelenilo! Smile
Drage cure, šaljem vam smile79
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 18:41
Originalno poslano od člana LeoNata LeoNata napisao:

Hvala ti, Maryann! Bit ćeš uvijek dobrodošla, i hvala tebi i svima na vjeri i podršci!
Bogme si vrijedna- dva puta u manje od godine (hm, ovo malo čudno zvuči Confused)! Moram vidjeti što to radiš! Clap
Wink ne radim ja ništa nego priroda ,dva puta sam imala poplavu u jednoj godini,lani u prvom mjesecu pa opet u dvanestom ,tako sad ceprkam sta je prezivilo i sve opet ispocetka do sljedece poplave ...ali moje biljcice su se pobunile ovaj put i bas su odlucile preziviti ,dosta njih ...lipotice moje Clap
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 22:57
Baš ti je sretan kutak, vidi se na kilometar!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 23:31
Već sad se vidi da će tvoj mladi vrt izrasti u pravog ljepotana, a ako odeš na dan dva, tko zna kakvo će te zelenilo dočekati ClapClapClapClap
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 00:09
Kamenjar ima lipu formu i lipe biljkice si posadila i bit če predivno kad se sve razrastesmile55Sobno cviće,a posebno orhideja ti jepredivnoThumbs%20UpClap
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2011 u 23:53
Triša, Moon i Mira21, hvala vam što ste navratile! Razmišljam ja, Moon, možda i otići na par dana, pa čisto da vidimo!Smile Zezam se, al čovjek stvarno voli darivati kad vidi da to netko rado ima.

maryann, jučer sam gledala tvoje slike i strašno, strašno mi je žao zbog svega što ti se izdogađalo! Nitko nije zaslužio tako nešto, al za sve naše nedaće postoji neki viši razlog, bar se ja tako tješim. A opet, sama si rekla, svako zlo za neko dobro, pa ni ti se nisi predala, i stvarno sad imaš prekrasne "lipotice" kod sebe!Wink Clap 
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 05:19
Bit će baš lijepo pratiti tvoj vrt u nastajanju, a iz iskustva ti mogu reći da ćeš, vremenom, puno toga mijenjati! Vjerujem da će se većina forumašica nasmijati na ovu izjavu "iz iskustva" jer ovo je tek drugo proljeće u mom vrtu za mene, ali i u tom kratkom vremenu puno sam toga promijenila, pa ti zato mogu savjetovati ponešto. Za početak pažljivo izaberi trajnice koje voliš pa ti je onda lako eksperimentirati sijući oko njih jednogodišnje cvijeće koje će im najbolje pristajati. Tako će ti i vrt svake godine dobivati novi izgled! LOL
Uff dajem ti savjete a sama još uvijek svaštarim, previše toga bih željela... Embarrassed
Time is something you can never get back..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 08:32
LOLKamenje. Da onda razumiješ kako ja žalim silno kamenje koje smo tamo negdje šesdesetih odvozili a sad....Cry
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2011 u 00:25
 Misty-da, poznavajući sebe, uopće ne sumnjam u ovo za promjene! Nekad sam sama sebi dosadna- toliko posla i radova da bi nešto napravio, onda završiš i shvatiš, ma možda da to stavim drugdje, i nikad kraja. Čovječe!smile182A za ove savjete ti hvala. Mislim da to i je najbolja ideja, samo se teško odlučiti što i koliko postaviti za "kostur", a što i koliko dodavati i mijenjati. Al ima vremena.

Baka, kamenje je zaaakon! Vidjela sam neki dan Anaidino, čini mi se, novo kamenje! Da mi je, da miii jeee...! smile39

Puse





Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 12:38
LeoNata, polako ali sigurno pretvaraš svoj kutak u nešto predivno!
E, da je meni tako, pa da me dočeka nešto samo zasađeno, ali ne, ja sve moram sama...   
 
Bit će sve super.
Pozdrav svima!
 
         smile78
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 13:05

Vrt izgleda jako privlačno. Jedva čekam da se sve zazeleni i rascvjeta.

Nemoj biti previše skromna, svaki vrt počinje jednom biljkom Tongue. Polako... Puno si ti toga već napravila na samom početku. I sviđa mi se kako razmišljaš: ništa nije otpad, od svega što ostane nakon izgradnje kuće mogu se napraviti zgodne gredice, klupe, posude za cvijeće.... samo treba imati maštu, koje tebi, vidim, ne nedostaje.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 22:58
Hej Sunce, jako sam ponosna na svoj kamenjar, biljčice ti super napreduju, užitak ih je gledati! Nešto sam sprčkala, pa ne mogu postaviti slike, ne mogu ih sa kompa prebacit na cif, moram proučiti gdje sam zeznula. Ima nekoliko novih sitnica za pokazati...
Mali Gogo, istina za početak, a ponekad sam pre samokritična, al u biti ima već slatkih stvari kod mene Smile. A ono za recikliranje- tu sam majstor! Morat ću slikati svoju "penjalicu" za Clematis, malo sam pretjerala sa reciklažom!Tongue

Šaljem vam svima jednu čašicu "jubilarnog" rođendanskog Prošeka!smile164 Gosti su evo ispraćeni, pa da prije pranja suđa obiđem svoje najdraže mjesto.Smile
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 23:20
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 23:29
ClapClapClap
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2011 u 00:03
LeoNata dobro nam došla i dugo se družila sa nama.Koliko ja vidim biće to jedan prekrasan kamenjar.
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 01:03
moon i nuna, dobrodošle i vi u moj vrt, i evo vam par slikica:

ljubičasti jaglac se ne da, ali pored njega treba procvjetati jedan druge vrste, kojem se veselim, jer ne znam kako izgleda cvijet


phlox, okupan suncem, brzo napreduje i bit će još ljepši kad bude velik, volim ga


ovog sam gospodina svaki dan obilazila, jer nisam znala u što će se pretvoriti one male tamnozelene loptice


obožavam ranunkule, ali na žalost imam samo ovu jednu


ovu mini ružicu sam dobila, ne izgleda mi baš najsretnije, ali se nadam da ćemo se izliječiti i živnuti


bijela petunija (imam istu i ružičastu)

Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 09:33
Lijepo, LeoNata!
Glavno da sve napreduje.
Mislim da ćeš malč koru morati maknuti tako da ti se biljke mogu lakše širiti, ovako će ti možda neke ostati zarobljene, ali nisam sigurna- i ja sam puno toga naučila na ovom forumu.....
 
        Clap
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 10:26
Lijepo si to sredila. Kamenjar ja pravi!Thumbs%20Up
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2011 u 21:57
Bit će zgodno pratiti razvoj kamenjara
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.