Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kad se male ruke slože...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kad se male ruke slože...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 22>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 08:31
Originalno poslano od člana Nataly Nataly napisao:


Ooo..pa vi ste prava ekipa za u Lič. Vidjet ćete da je i kod mene potrebna takva radna akcija. Sudeći po slikama, to vam jako dobro ide. Stoga, donesite radnu odjeću i vidimo se...Wink

 
 
drago mi je da si zadovoljna, NatalyWink, rasturamo...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 08:39
anaida, mali kaktus, alad, Lovro, hvala na podršci...veseli me što prepoznajete naš trud i veselje kojim pomažemo...
 
ma glej mene, ispričavam se, ispadam glasnogovornik ...no, veći dio ekipe je na poslu...
ljudi moji, tako sam bila preumorna (i još sam) da nisam mogla spavati, najmanje dvadesetak puta sam se noćas probudila, ne vjerujem da sam spavala više od dva sata...ali, baš sam sretna.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 10:19
Evo i mene...napokon LOL.
No ja sam za razliku od tebe RS tak zakrmala, da sm se prije sat vremena jedva zvukla iz kreveta...
Samo jedan mali ispravak netočnog navoda: Katica je došla tek poslijepodne, kada je svoju gladnu familiju nahranila, a dok je vrijedna ekipa imala pauzu da uzme doping i napuni svoje želučeke Wink, ali opet stigla upotrijebiti svoje "klečalice", tek toliko da se zna...ne bih ja sebi htjela prigrabiti zasluge koje mi ne pripadaju.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 10:28
I ja sam bila preumorna, al sam spavala do 10!
Kako dugo nisam intenzivno radila po vrtu, malo su mi kosti i mišići uspavani. Jučer sam ih preforsirala, pa sad osjetim i svaku košćicu i svaki mišić. Confused
Al, baš me briga, ovo malo boli će proć, a plodovi jučerašnjeg rada ostaju.
A stvarno smo se naradili. Mi bi i još mogli, al lagano je već pao mrak, a i neki su danas na posao morali, pa se valjalo odmoriti i naspavati.
Baš sam sretna što smo uspjeli više-manje posložiti prednji dio kuće da bar na nešto liči, jer je zateknuto stanje bilo katastrofalno!
Sad malo prazno sve to izgleda, al barem je uredno. Još treba popikati zelenjavu u novonastali kamenjar, do kraja urediti gredicu uz cestu, a onda će jednom na red doć i drugi djelovi dvorišta, koji su isto u nereprezentativnom stanju.
Trebali smo danas Pikova dama, Kat.rea i ja ić nabrat još kamenja, al nas je kiša malo zeznula. Što ne znači da nećemo ić kasnije.

Drago mi je da smo od svih vas dobili pohvale, da vam se sviđa naš uradak. A ako još netko treba pomoć oko uređenja okućnice, stanite u red. Udruženje "Kad se male ruke slože..." već lagano ima popunjen raspored. Kad završimo s dvorištem Pikove dame, moje je na redu. Wink
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 10:30
Katica, daj mi nemoj kvariti novinarski uradak...to uopće nije bitno, dok ti nisi došla takionak smo se samo dogovarali, crtkarali i pili kavu...
bila si glavna, i to je toWink.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 10:37

samo ti Bigi naberiWink lijepog  kamenjaSmile...

sjetila sam se da imam one Kontine šarene trave u jednoj teglici za vrtek
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 10:43
E da, procesija susjeda, bližih i daljih je bila...... povelika i sigurna sam da su se pitali koji su ti, koja je to sekta?????...... ma to nisu čista posla, a pogotovo što veći dio ekipe nitko ne poznaShocked...
Ja sam doduše samo jednu slikicu uslikala, ali evo još jednog prikaza kako je tekla akcija
100_2229Davor ,muž od RS, se uhvatio u koštac sa magnolijom koja je visila skroz do zemlje, i imala skroz neuglednu krošnju, a Skitnica je izvlačio one betonske kvadre iz zemlje oko panja i stalno pitao gazdaricu jel da on istovari kamenje iz svoga...prometala, a da si tu zemlju utovari, jer u njegovom Prigorju nema tako lijepe zemlje...Smile.
Ja se sječam toga vrta iz vremena kada je njegovo izdanje bilo koliko toliko prihvatljivo, dok je bio ogroman bor na mjestu gdje je sada onaj panj, a ispod njega... polje makova. Na moju, a vjerujem i ostalih sudionika akcije, veliku žalost niti jedan mak nismo našli...
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 10:52
E da, udruženje" kad se male ruke slože" je jučer imalo generalnu probu, a kao što se vidi i nije prezahtjevno... kotel graha, hamper vode, pokoja pivica ... i sve se može, sve se može. Naravno da posao nije gotov, sad treba, kak Bigi veli, zelenjavu posadit, ali mislim da na Cif-u ima potencijala i za to i da će to uskoro biti... vrtek ko cukorek.
P.S. moram nam malo i reklamu napravit LOL
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 11:04

Ovo je nešto prekrasno.......totalno ste me raznježili......kad vam je Čk u planu ekipo?

Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 11:11
Lijepo urađeno, svaka čast.....smile141
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 11:32
bravo vrijednice, pravi posao ste napravili smile55 baš se vidi velika razlika, a uopće ne sumnjam da će se vrtek brzo napuniti cvijećkama...Saro viš da ste trebale još travice ponijeti sa brijega Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 11:36
Bravo mravići !
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 11:59
Za svaku pohvaluTongue!
Zaista pravo zbori RS: Kad se složne ruke slože sve se može!
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 12:41
E,to se zove prijatelji,a ovi okolo nek si misle kaj hoće...pusa svim radilicama.smile80
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 12:53
bravo za ekipu, pravi ste ClapThumbs%20Up
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 12:58
 Oduševljena sam i vašom idejom i vašim uradkom.smile141
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 14:02
ekipa stvarno ste fenomenalni smile141 i jedinstveni, mislim da tako nešto još nitko nikad na forumu nije izveo

a da je sara vješt foto reporter to ne treba ni spominjati smile74

svaka vam čast, najbolji ste
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 14:32
Jaaao,što ja volim mejkovere svih vrstaaa!!!I ja bi išla u takvu akciju!!!Možete doći po kamenje kod mene.Tu samo toga i ima.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 18:56
Ljudi moji, ja sam presretna što vam se svidjela naša mala akcija.
Kako Pikova dama, inače moja najbolja prijateljica, nije imala prilike do sad se baviti cvijećem, zvala je mene u pomoć kad se preselila u tu novu kuću.
Dvorište je bilo zapušteno, 6 godina nitko na njemu ništa radio nije. Ona i njen MM su raskrčili i pokosili dobar dio dvorišta, ali ovaj prostor uz cestu im je predstavljao problem. Kad sam prvi put došla, skoro mi je pozlilo! Prekrasni centrantusi, pakujci, makovi, sve obraslo u bršljan i korov. Siroto cvijeće, skroz se izdužilo pokušavajući od korova naći put do malo sunca. Zasukale smo jednu subotu rukave i počele to čistiti. U otprilike 6 sati koliko smo taj dan provele u toj gredici, uspjele smo počupat korov i bršljan pa je to donekle uredno izgledalo. Bilo je tu još puno, puno posla, al pošto je zemlja bila prokleto suha, nije se moglo ništa više raditi. A osim toga, vidjela sam da je to preveliki posao za jednu osobu.
Pričala sam o tome i našoj Sari, i u nama se malo pomalo rodila ideja da skupimo šačicu ljudi i organiziramo jednu radnu akciju. Hvala dragom Bogu da postoje prijatelji koji su se odmah ponudili da nam pomognu. I tako smo se skupili R. Sara i njen muž, naš dragi Skitnica, naša draga Kat.rea, Pikova dama i ja i zapeli. Fino smo se naradili, ali rezultati su itekako vidljivi.

Ja bih još jednom od srca zahvalila svima koji su se odazvali i pomogli nam da Pikovoj dami uljepšamo njen okoliš.
Ljudi moji,  smile79
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 19:11
Stvarno ste ljudi od akcije, bravo za cijelu ekipu. Lijepo vas je vidjeti da tako zdušno radite.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.