Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Stize nam velika zima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Stize nam velika zima

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
mikica2 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 19:47
Okolica Našica ima više od 50 cm snijega.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 20:38
Morana ništa ne kopaj toplije im je ispod snijega, prije tri godine kod mene je pao snijeg i ništa im se nije dogodilo, važno je da se zemlja duboko ne smrzne. 
život je more
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 20:40
kaze mi sad frend da ima nade za njih buduci da je snijeg pao prije velikih zahlađenja, a da ih sada trenutno snijeg, kao toplinski izolator, stiti od hladnoce... jedino problem moze nastati kad se snijeg bude topio, a udre bura i mozda zaledi zemlju...
zato cu sad ostaviti sve na miru, a kad se pocne snijeg topiti, vidjet cemo hoce li okrenuti na juzinu, pa onda ce ionako porasti temperature iznad nula...
sad me jedino muci sto su kalini listovi krenuli odavno, a oni amarilisa nisu nikad ni nestali...
~Cvijeće je zemljin način da se nasmije~
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 20:42
Lantana, ali amarilisi, kane i dalije nisu duboko posađene, u tome i je problem
~Cvijeće je zemljin način da se nasmije~
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 22:14
Ovako izgleda Hrvatska danas
http://www.istramet.com/u-hrvatskoj-jedino-istra-bez-snjeznog-pokrivaca/
Sve se bijeli osim istre, bas cudan fenomen!
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 00:11
...mimoišlo nasThumbs%20Up

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 14:04
A neznam bas, radje bi da je pol metra snjega nego ova golomrazica koja traje vec 5-6 dana :/
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 17:25
Ove zime je ranije pao snijeg na moru, nego u Zagorju. Ali eto, ima ga sad i tu, jer sam se bojala bas tih golomrazica, makar sam osjetljivije grmlje zastitila. Kolko sam vidla na TV, u Istri jos  i vjetar radi stetu.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 17:44
Problem je u tome sto, kod mene, prava i dobra kisa nije pala od prosle godine, zemlja je suha, bura puse kao luda i jos vise isusuje zemlju, temperature su stalno u minusu svaki dan - to je isto kao da ste biljku posadili usred pustinje. :/ vode fali i ovako i onako, a stete ce se vidit kad se sav taj led otopi a najvise na proljece.
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 18:38
Originalno poslano od člana dado_84 dado_84 napisao:

Problem je u tome sto, kod mene, prava i dobra kisa nije pala od prosle godine, zemlja je suha, bura puse kao luda i jos vise isusuje zemlju, temperature su stalno u minusu svaki dan - to je isto kao da ste biljku posadili usred pustinje. :/ vode fali i ovako i onako, a stete ce se vidit kad se sav taj led otopi a najvise na proljece.
 
 
Dado, znam da nije utjeha, ali sam se sjetila, kad spominjes pustinju, onog filma "Ta divna stvorenja", i kad pustinja procvjeta.................
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.