Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Detalji iz mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Detalji iz mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 39>
Korisnik
Poruka
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2008 u 12:30
Prekrasno Dada i dobro došla! Kad i ako bude mogu li te zamoliti za pelcer lonicere i onog plavog klematisa?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2008 u 15:58
 Bravo Dada, očarao me tvoj vrt. Baš je lijep i uredan. Sve na svom mjestu.
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2008 u 16:08
Naravno, rado ću podijeliti pelcere, ali iz iskustva znam da se klematis reznicom dosta teško razmnožava. Ako netko zna brži i uspješniji način razmnožavanja molim da javi. Loniceru nije teško uzgojiti iz reznice. Uz pergolu se penje Lonicera japonica, a uz ogradu Lonicera tellmanniana (može se vidjeti na onoj posljednjoj slici). U svakom slučaju, uzet ću više reznica, pa ako se zakorijene rado ću ih podijeliti. I još jednom, hvala svima na riječima dobrodošlice!
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2008 u 16:42
dada prelijepo svaka cast
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2008 u 07:41
Dada prekrasno, hvala ti za ove prekrasne fotke, dobro došla u naš biljni kutak
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2008 u 22:16
smile227 Kako mi je ovo samo promaklo!!! Predivno!!! smile141
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2008 u 19:18
I meni je ovo nekako promaklo! Stvarno imaš preljepi vrt....smile186
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2008 u 20:11
Hvala, hvala, hvalasmile89
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2008 u 17:52
Dada 28, stvarno imas zlatne ruke za cvijece. Samo tako naprijed smile76
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2008 u 10:59
Hej, koja si ti sretnica! Predivne slike, predivan okoliš... zavidim ti, čisto prijateljski... ali budi sretna da imaš tako nešto, ne kao mi u betonskoj i asfaltnoj đungli....punoj smoga, dima i nervoznih ljudi. Uživaj dok možeš.
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2008 u 11:12
...Dadoooo krasnoooooooooosmile39
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2008 u 12:32
Predivan vrt. Stvarno za dušu odmiriti... I pesek je predivan. Sve je "kao sa slike" LOL
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2008 u 22:11
Vrt ti je čudesan, psić također, a onj plavi clematis, ja sam kupila plavog zove se multi blue, sad me zanima dali će biti kao tvoj ili bar sličan?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 23:16
Ah moj Ivane, i ja živim u betonskoj i asfaltnoj đungli, u buci, smogu i ostalim nus proizvodima urbanog svijeta...samo stotinjak metara od ulice koja je jedna od glavnih ulaza u grad, šesti po veličini u RH. Dakle, ovi prizori su iz mog vrta, iza kuće...moje utočište, zelena oaza u kojoj se krijem od nervoznih ljudi...na žalost, od buke i smoga se ne može pobjeći...
Naravno,unatoč tome što su neke negativne stvari neizbježne, ja sam sretnica i zaista uživam u svom vrtu...   


   
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 23:22
Triša, moj clematis je kod mene već četiri godine i ne sjećam se više kako se zove...nemam pojma zašto mi uvijek smetaju etikete sa nazivom biljke...uvijek ih lijepo, uredno bacim u smeće
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Letitia View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Letitia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 23:27

dada28 prekrasna ti je oaza, a pas je prava guba

Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2008 u 23:47
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Vrt ti je čudesan, psić također, a onj plavi clematis, ja sam kupila plavog zove se multi blue, sad me zanima dali će biti kao tvoj ili bar sličan?
Triša, tvoj Clematis će drugačije izgledati za razliku od Dadinog. Multi blue ima tamnije cvijetove, više plavo-ljubičaste, a i cvijet mu je raskošniji jer u sredini ima kraćih latica.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 12:50
Hvala ti, znači da imam razloga za veseljesmile71
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 13:24
Triša, kako si to napisala ispalo je kao :"Fijuu, dobro da neće izledati kao Dadin, imam razloga za veselje" ...ili si tako i mislila?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 19:04

Da baš imaš pravo ispalo je super smješno, e nekad se baš tako desi kad ne bi htio, ali nije bilo namjerno, pa ću se iskupiti. Tvoj clematis je najljepši na svijetu iza 7 gora i 7 mora, znate li čiji je clematis najljepši.

Dadin - naravno.

Samo se ti smij -imat ću ja još takvih bisera, za cjelu ogrlicu.

Zato ti evo jedna velikasmile78
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.