Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 81>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 08:15
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:



opet nešto za komparirati...

 
 
Ovo se zove telepatija!!!
A gle sada ovo???!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 08:16
Ovo sam sinoć, to jest jučer po podne napravila. To je jedan poklon!!!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 09:06
Prekrasne su ti ove s grožđem, sve
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 09:11
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Prekrasne su ti ove s grožđem, sve


hej otok, dvije su moje a dvije od proljeća,fora!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 09:17
Sunčeko, znam, sad gledam sve radove i komentiram, ali kako si ti nestrpljiva da dođeš na red, onda evo odmah - prekrasno ti je grožđe
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 11:03
prekrasno!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 11:31
draga i ova slicica je prekrasno napravljena,neman prigovora..sretan onaj tko je dobijesmile126
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 12:18
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Sunčeko, znam, sad gledam sve radove i komentiram, ali kako si ti nestrpljiva da dođeš na red, onda evo odmah - prekrasno ti je grožđe



ha ha ha, ma neeeeeeeeeee, to su mi srati radovi...nisam htjela hvalospjev, sorry, to ni nije moja tema
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 16:53
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

draga i ova slicica je prekrasno napravljena,neman prigovora..sretan onaj tko je dobijesmile126
 
 
 
smile126LOLLOLLOLTongueTongueWink
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 14:20
Tražila sam tvoju stranicu u salvetnoj tehnicismile42da te pitam da li si našla salveticu s ružama u Perlici, ja sam išla pred par dana pa više nemaCry
Radovi su prekrasni, a ove slikice s grožđem su posebne sve ne znam koju bi izdvojilaThumbs%20Up
meni je super u životu
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 09:54
takav poklon bi i ja volela dobiti:)), bravo!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 09:57
a tu si draga..pa mi je kamen sa srcasmile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 10:12
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

takav poklon bi i ja volela dobiti:)), bravo!
 
Gio javi adresu i ja ti šaljem jedan takav poklon!!!
Jako me raduje da ti se sviđa, a kada kažeš da bi voljela jedan takav onda znam da misliš ozbiljno...Tongue
Hvala ti na komplimentima!!!
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 10:12
Originalno poslano od člana esmeralda esmeralda napisao:

Tražila sam tvoju stranicu salvetnoj tehnicismile42da te pitam da li si našla salveticu s ružama u Perlici, ja sam išla pred par dana pa više nemaCry
Radovi su prekrasni, a ove slikice s grožđem su posebne sve ne znam koju bi izdvojilaThumbs%20Up
 
Nisam još išla, nazvat ću za par dana, jer krajem mjeseca tek dobivaju novu robu.
Tongue
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 10:24

Dobro ja sam tamo često pa ako dobiju javim tiTongue

meni je super u životu
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 21:09
 
Ovo su moji najnoviji uradci!!
Samo ovu kanticu moram još polakirati, i malo me interesira ili bolje reći brine kako će se ponašati jer će biti često mokra??? No, budemo vidjeli...pa mogu ja i novu napraviti jel tako?
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 21:41
Ovo bi moglo biti TrenutCI inspiracije a ne trenutak !
Ma fantasticno!!! Koliko lijepih radova....morat cu i ja nekad probati...ne znam s cime poceti,ali morat cu probati...Sto bi rekli taliani" Ma che meraviglia!!! "-kad je nesto fakat lijepo!


Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 21:56
smile141
smile141
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 09:10
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Ovo bi moglo biti TrenutCI inspiracije a ne trenutak !
Ma fantasticno!!! Koliko lijepih radova....morat cu i ja nekad probati...ne znam s cime poceti,ali morat cu probati...Sto bi rekli taliani" Ma che meraviglia!!! "-kad je nesto fakat lijepo!


 
Džomba drago mi je da ti se radovi sviđaju...
Ja ti ovo zovem "Moj zimski hobi" a cvijeće mi je postalo ljubav!!!!
Tongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 09:11
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

smile141
smile141
 
Rožica, našla si me...hvala ti za ove "stričeke"...Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.